výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV

Ostroměř (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GlosMartin Glos 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 4 07.4 668.00
2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 07.8 548.00
3 Šimon KropáčekŠimon Kropáček 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3 08.0 492.00
4 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1 08.2 439.00
5 Tadeáš MichálekTadeáš Michálek 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 6 08.3 413.00
6 Ota HamplOta Hampl 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 2 08.4 388.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MalýMatěj Malý 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 2 07.9 520.00
2= Matěj ZahradníkMatěj Zahradník 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 1 08.2 439.00
2= Filip AntošFilip Antoš 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 4 08.2 439.00
4 Michal MíšekMichal Míšek 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 6 08.3 413.00
5 Martin GruntMartin Grunt 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 3 08.8 295.00
6 Marek MachMarek Mach 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 09.5 161.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZábojMichal Záboj 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 1 07.7 577.00
2 Adam HonzíkAdam Honzík 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3 07.8 548.00
3= Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 08.1 465.00
3= Denis LenfeldDenis Lenfeld 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 08.1 465.00
5 Radim VitvarRadim Vitvar 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 6 08.4 388.00
6 Filip HartmanFilip Hartman 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 4 08.9 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OdvárkoAdam Odvárko 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 08.0 492.00
2 Šimon MládekŠimon Mládek 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3 08.1 465.00
3 Jakub PavlásekJakub Pavlásek 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 2 08.2 439.00
4 Matěj ZedníčekMatěj Zedníček 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 1 08.3 413.00
5 Patrik DendisPatrik Dendis 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 08.4 388.00
6 Vojtěch TrunečekVojtěch Truneček 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 6 08.9 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠaradínMichal Šaradín 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 2 07.8 548.00
2= Adam PazderníkAdam Pazderník 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 5 08.0 492.00
2= Adam VávraAdam Vávra 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 6 08.0 492.00
4 Ondřej KotlářOndřej Kotlář 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 3 08.1 465.00
5 Matěj ŽenatýMatěj Ženatý 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 1 08.2 439.00
6 František DoubekFrantišek Doubek 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 4 08.9 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RohlíčekFilip Rohlíček 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 3 08.4 388.00
2 Adam VydraAdam Vydra 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 5 08.5 364.00
3 Michal HanušMichal Hanuš 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 4 08.6 340.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3 08.6 608.00
2 Lucie DrahoňovskáLucie Drahoňovská 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 4 08.7 582.00
3 Alice VodseďálkováAlice Vodseďálková 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 6 09.4 413.00
4 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 2 09.5 391.00
5 Zlata StránskáZlata Stránská 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 1 09.8 328.00
6 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 10.0 289.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka ŠepováŠárka Šepová 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 1 08.9 531.00
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 6 09.0 506.00
3 Anna KindermannováAnna Kindermannová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 5 09.1 482.00
4 Jitka KulhánkováJitka Kulhánková 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 2 09.5 391.00
5 Nikola BarnetováNikola Barnetová 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 10.8 155.00
6 Natálie HoškováNatálie Hošková 06 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3 11.5 70.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BleptováAnna Bleptová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 4 08.2 718.00
2 Bára PetříváBára Petřívá 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 1 08.6 608.00
3 Martina BrádlováMartina Brádlová 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 08.9 531.00
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 5 09.1 482.00
5 Ema NierostkováEma Nierostková 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 2 09.5 391.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 2 08.4 662.00
2 Aneta HudcováAneta Hudcová 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 3 09.3 435.00
3 Lucie ŠírováLucie Šírová 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 1 09.7 348.00
4 Tereza HankováTereza Hanková 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 10.1 270.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 5 08.5 635.00
2 Simona EberlováSimona Eberlová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 3 08.7 582.00
3 Věra BočkováVěra Bočková 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 4 09.3 435.00
4 Tereza JežkováTereza Ježková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 6 09.6 369.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 08.0 776.00
2 Simona MikoláškováSimona Mikolášková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 5 09.0 506.00
3 Lucie MarhanováLucie Marhanová 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3 09.2 458.00
4 Daniela OpshytoshDaniela Opshytosh 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 09.7 348.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2:44.2 526.00
2 Klára KasselgruberováKlára Kasselgruberová 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2:45.0 517.00
3 Charlotte VelichováCharlotte Velichová 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 2:49.6 468.00
4 Tereza JežkováTereza Ježková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 3:00.9 357.00
5 Martina BrádlováMartina Brádlová 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3:03.8 331.00
6 Alice VodseďálkováAlice Vodseďálková 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3:04.2 327.00
7 Aneta StaňkováAneta Staňková 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3:12.3 259.00
8 Aneta KubánkováAneta Kubánková 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 3:14.4 243.00
9 Adéla VágenknechtováAdéla Vágenknechtová 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 3:15.3 236.00
10 Zlata StránskáZlata Stránská 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3:16.2 229.00
11 Tereza HorákováTereza Horáková 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3:16.3 229.00
12 Anna LojdováAnna Lojdová 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3:16.8 225.00
13 Zuzana GernatováZuzana Gernatová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 3:17.1 223.00
14 Valentýna KejzlarováValentýna Kejzlarová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 3:17.2 222.00
15 Nikola VlasatáNikola Vlasatá 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 3:21.9 189.00
16 Iveta BartošováIveta Bartošová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 3:22.8 182.00
17 Tereza ČernáTereza Černá 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 3:23.5 178.00
18 Anna JunkováAnna Junková 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3:24.0 174.00
19 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3:24.5 171.00
20 Denisa KubánkováDenisa Kubánková 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3:25.5 165.00
21 Tereza JežkováTereza Ježková 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 3:29.6 139.00
22 Andrea VlačihováAndrea Vlačihová 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3:36.5 101.00
23 Daniela OpshytoshDaniela Opshytosh 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3:38.9 89.00
24 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3:41.9 76.00
25 Monika PavlováMonika Pavlová 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3:53.5 32.00
Michaela SvobodováMichaela Svobodová 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... DNS
Anna KindermannováAnna Kindermannová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... DNS
Celkem 27 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 4:56.9 578.00
2 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 5:07.0 520.00
3 Jiří ZmatlíkJiří Zmatlík 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 5:11.4 496.00
4 Matěj MalýMatěj Malý 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 5:11.7 494.00
5 Václav MandíkVáclav Mandík 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5:13.1 487.00
6 Tomáš PalasTomáš Palas 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 5:15.5 474.00
7 Ondřej SakáčOndřej Sakáč 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5:15.9 472.00
8 Jan BajerJan Bajer 05 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5:16.1 471.00
9 Radim VitvarRadim Vitvar 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 5:16.5 468.00
10 Filip MatoušFilip Matouš 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 5:18.1 460.00
11 Jaroslav VopršalJaroslav Vopršal 03 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 5:22.8 436.00
12 Jakub NovotnýJakub Novotný 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 5:23.3 433.00
13 František EgrtFrantišek Egrt 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 5:24.3 428.00
14 Lukáš KozákLukáš Kozák 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 5:24.8 425.00
15 Tomáš KrálTomáš Král 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 5:26.2 418.00
16 Martin GruntMartin Grunt 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 5:26.7 416.00
17 Vojtěch BřeskýVojtěch Břeský 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 5:27.8 410.00
18 Adam TmějAdam Tměj 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 5:27.9 410.00
19 Filip KoutFilip Kout 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 5:30.3 398.00
20 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5:44.5 331.00
21 Tadeáš MichálekTadeáš Michálek 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5:44.8 329.00
22 David ŠvandaDavid Švanda 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5:46.1 324.00
23 František SmolíkFrantišek Smolík 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 5:51.5 300.00
24 David RežňákDavid Režňák 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5:56.3 279.00
25 Vadim VoltrVadim Voltr 05 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 5:59.9 265.00
26 Ondřej BernardOndřej Bernard 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 6:07.6 234.00
27 Marek MachMarek Mach 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 6:26.9 165.00
Adam BártaAdam Bárta 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... DNS
Matyáš DubskýMatyáš Dubský 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 DNF
Matěj ŽenatýMatěj Ženatý 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... DNF
Jan LukášJan Lukáš 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 DNF
Celkem 31 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Souček, Šaradín, Zmatlík, Stránský Souček, Šaradín, Zmatlík, Stránský Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 4 30.9 511.00
2 Michálek, Švanda, Gottwald, Novotný Michálek, Švanda, Gottwald, Novotný ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 2 32.2 423.00
3 Odvárko, Lenfeld, Bajer, Dendis Odvárko, Lenfeld, Bajer, Dendis ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 32.8 385.00
4 Horáček, Kotlář, Palas, Antoš Horáček, Kotlář, Palas, Antoš Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 3 34.6 280.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Glos, Ešpandr, Kropáček, Socha Glos, Ešpandr, Kropáček, Socha ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 3 32.2 423.00
2 Kout, Pavlásek, Záboj, Kuřík Kout, Pavlásek, Záboj, Kuřík ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 2 32.4 410.00
3 Míšek, Stránský, Kubín, Rohlíček Míšek, Stránský, Kubín, Rohlíček Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 1 34.3 297.00
4 Pech, Truneček, Zahradník, Sakáč Pech, Truneček, Zahradník, Sakáč Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 36.8 173.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš, Pazderník, Malý, Danys Matouš, Pazderník, Malý, Danys ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 1 31.7 456.00
2 Hampl, Král, Le Polotec, Pánek Hampl, Král, Le Polotec, Pánek ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 2 33.9 319.00
3 Malý, Vávra, Pour, Chramosta Malý, Vávra, Pour, Chramosta ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 3 34.8 270.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Ženatý, Sedláček, Vitvar, Menšík Ženatý, Sedláček, Vitvar, Menšík Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 4 32.9 379.00
1= Honzík, Mládek, Tměj, Smolík Honzík, Mládek, Tměj, Smolík ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3 32.9 379.00
3 Kraus, Patka, Medlík, Mandík Kraus, Patka, Medlík, Mandík ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 2 33.6 337.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozlová, Kasselgruberová, Kindermannová, Suchardová Kozlová, Kasselgruberová, Kindermannová, Suchardová Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 1 32.9 655.00
2 Lorencová, Bleptová, Šepová, Krupková Lorencová, Bleptová, Šepová, Krupková Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 4 34.7 535.00
3 Hudcová, Bočková, Ježková, Nierostková Hudcová, Bočková, Ježková, Nierostková Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 3 36.5 427.00
4 Jezdinská, Kodymová, Ticháčková, Podlipná Jezdinská, Kodymová, Ticháčková, Podlipná ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 2 39.2 285.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vohnoutová, Vodseďálková, Drahoňovská, Kazdová Vohnoutová, Vodseďálková, Drahoňovská, Kazdová ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 1 37.1 393.00
2 Marhanová, Vlačihová, Matoušková, Jedličková Marhanová, Vlačihová, Matoušková, Jedličková ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 2 37.3 382.00
3 Kazdová, Horáková, Barcalová, Junková Kazdová, Horáková, Barcalová, Junková ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 37.6 366.00
4 Zlatníková, Špůrová, Hošková, Barnetová Zlatníková, Špůrová, Hošková, Barnetová Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 43.8 104.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petřívá, Kordíková, Mikolášková, Hlaváčková Petřívá, Kordíková, Mikolášková, Hlaváčková ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 3 35.7 474.00
2 Kejzlarová, Holá, Kracíková, Trýzubská Kejzlarová, Holá, Kracíková, Trýzubská ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 2 37.7 360.00
3 Opshytosh, Staňková, Hanková, Brádlová Opshytosh, Staňková, Hanková, Brádlová ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 38.5 319.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eberlová, Kulhánková, Bartošová, Gernatová Eberlová, Kulhánková, Bartošová, Gernatová ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 2 36.6 421.00
2 Lojdová, Prokešová, Šemberová, Všetečková Lojdová, Prokešová, Šemberová, Všetečková ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 3 38.5 319.00
3 Tauchmanová, Řeháková, Křelinová, Kubánková Tauchmanová, Řeháková, Křelinová, Kubánková ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 1 38.6 314.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1= Vojtěch KuříkVojtěch Kuřík
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 1.56 434.00
1= Jiří OndrušJiří Ondruš
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 1.56 434.00
1= Petr SoučekPetr Souček
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 1.56 434.00
4= Michal NovotnýMichal Novotný
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 1.52 404.00
4= David ŠvandaDavid Švanda
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 1.52 404.00
4= Ondřej HoráčekOndřej Horáček
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
03 1.52 404.00
4= Adam StránskýAdam Stránský
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 1.52 404.00
4= Vojtěch EšpandrVojtěch Ešpandr
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 1.52 404.00
4= Daniel PatkaDaniel Patka
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 1.52 404.00
4= Ondřej MedlíkOndřej Medlík
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
03 1.52 404.00
11= Adam HonzíkAdam Honzík
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 1.48 374.00
11= David MalýDavid Malý
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 1.48 374.00
11= Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
04 1.48 374.00
11= Adam BártaAdam Bárta
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 1.48 374.00
11= Matyáš KubínMatyáš Kubín
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
03 1.48 374.00
16= Michal MíšekMichal Míšek
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 1.40 317.00
16= Šimon KrausŠimon Kraus
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 1.40 317.00
16= Filip DanysFilip Danys
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 1.40 317.00
16= Ondřej BernardOndřej Bernard
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 1.40 317.00
16= Lukáš JiráskoLukáš Jirásko
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 1.40 317.00
16= Jáchym Štěpán JanouchJáchym Štěpán Janouch
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 1.40 317.00
16= Matěj ŠvorcMatěj Švorc
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 1.40 317.00
16= Filip MatoušFilip Matouš
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 1.40 317.00
24= Marek PánekMarek Pánek
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
03 1.36 290.00
24= Ondřej ArabaszOndřej Arabasz
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 1.36 290.00
24= David RežňákDavid Režňák
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.36 290.00
24= Vojtěch TrunečekVojtěch Truneček
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 1.36 290.00
24= Miloš MorávekMiloš Morávek
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
03 1.36 290.00
29 František DoubekFrantišek Doubek
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
05 1.32 263.00
30 Elias Le PolotecElias Le Polotec
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 1.28 237.00
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.60 Body
1 Charlotte VelichováCharlotte Velichová
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 1.50 621.00
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 1.36 470.00
3= Hana JedličkováHana Jedličková
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 1.30 409.00
3= Barbora ZáhorováBarbora Záhorová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 1.30 409.00
5= Josefína KrupkováJosefína Krupková
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 1.26 369.00
5= Nora KordíkováNora Kordíková
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 1.26 369.00
5= Tereza JežkováTereza Ježková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 1.26 369.00
5= René ŠtampochováRené Štampochová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 1.26 369.00
5= Michaela SvobodováMichaela Svobodová
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 1.26 369.00
5= Simona EberlováSimona Eberlová
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 1.26 369.00
11= Rozálie HlaváčkováRozálie Hlaváčková
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 1.22 331.00
11= Tereza HorákováTereza Horáková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 1.22 331.00
11= Alžběta ProkešováAlžběta Prokešová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 1.22 331.00
14= Natálie ŠpůrováNatálie Špůrová
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.18 293.00
14= Andrea ŘehákováAndrea Řeháková
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 1.18 293.00
14= Barbora PodlipnáBarbora Podlipná
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 1.18 293.00
14= Tereza HankováTereza Hanková
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 1.18 293.00
14= Lucie KracíkováLucie Kracíková
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 1.18 293.00
14= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
05 1.18 293.00
14= Alena KracíkováAlena Kracíková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 1.18 293.00
14= Zuzana Marie ŠpicarováZuzana Marie Špicarová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
05 1.18 293.00
14= Eliška StuchlíkováEliška Stuchlíková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.18 293.00
23= Lucie HoláLucie Holá
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 1.14 257.00
23= Tereza ČernáTereza Černá
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
05 1.14 257.00
25 Natálie ZlatníkováNatálie Zlatníková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.10 222.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MenšíkMartin Menšík
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 5.46 0.0 473.00
2 Michal ZábojMichal Záboj
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 5.13 0.0 407.00
3 Petr SoučekPetr Souček
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 5.08 0.0 398.00
4 Adam TmějAdam Tměj
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 4.97 0.0 377.00
5 Vojtěch EšpandrVojtěch Ešpandr
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 4.96 0.0 375.00
6 Adam PazderníkAdam Pazderník
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 4.95 0.0 373.00
7 Adam StránskýAdam Stránský
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 4.88 0.0 360.00
8 Matyáš DubskýMatyáš Dubský
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 4.87 0.0 358.00
9 Šimon KropáčekŠimon Kropáček
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 4.84 0.0 352.00
10= Aleš GottwaldAleš Gottwald
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
04 4.82 0.0 348.00
10= Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 4.82 0.0 348.00
12 Jáchym Štěpán JanouchJáchym Štěpán Janouch
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 4.78 0.0 341.00
13 Filip DanysFilip Danys
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 4.67 0.0 321.00
14= Adam OdvárkoAdam Odvárko
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
03 4.66 0.0 319.00
14= Filip StránskýFilip Stránský
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 4.66 0.0 319.00
16 Martin GlosMartin Glos
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 4.64 0.0 315.00
17 Denis LenfeldDenis Lenfeld
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 4.60 0.0 308.00
18 Jakub PavlásekJakub Pavlásek
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 4.55 0.0 299.00
19 Šimon MládekŠimon Mládek
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 4.52 0.0 294.00
20 Matěj ZahradníkMatěj Zahradník
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.51 0.0 292.00
21 František EgrtFrantišek Egrt
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
05 4.40 0.0 273.00
22 Filip RohlíčekFilip Rohlíček
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
03 4.38 0.0 269.00
23 Ondřej HoráčekOndřej Horáček
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
03 4.32 0.0 259.00
24 Dominik PechDominik Pech
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.31 0.0 257.00
25 Václav MandíkVáclav Mandík
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
03 4.22 0.0 242.00
26 Jakub MatoušJakub Matouš
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 4.08 0.0 219.00
27 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 4.05 0.0 214.00
28 Matěj SedláčekMatěj Sedláček
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 3.95 0.0 198.00
29 Filip AntošFilip Antoš
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
04 3.80 0.0 174.00
30 Adam VydraAdam Vydra
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
05 3.23 0.0 94.00
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 4.54 0.0 438.00
2= Klára KasselgruberováKlára Kasselgruberová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 4.25 0.0 367.00
2= Anna BleptováAnna Bleptová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 4.25 0.0 367.00
4 Zuzana GernatováZuzana Gernatová
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 4.20 0.0 355.00
5 Andrea VlačihováAndrea Vlačihová
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 4.11 0.0 333.00
6= Klára VohnoutováKlára Vohnoutová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
05 4.05 0.0 319.00
6= Patrície LorencováPatrície Lorencová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 4.05 0.0 319.00
8 Lucie DrahoňovskáLucie Drahoňovská
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 4.04 0.0 317.00
9 Simona MikoláškováSimona Mikolášková
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 3.95 0.0 296.00
10 Michaela WágnerováMichaela Wágnerová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 3.88 0.0 281.00
11 Nora KordíkováNora Kordíková
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 3.87 0.0 279.00
12 Aneta KubánkováAneta Kubánková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
05 3.84 0.0 272.00
13 Barbora PodlipnáBarbora Podlipná
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 3.83 0.0 270.00
14 Rozálie HlaváčkováRozálie Hlaváčková
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 3.82 0.0 267.00
15= Eliška StuchlíkováEliška Stuchlíková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.75 0.0 252.00
15= Zuzana Marie ŠpicarováZuzana Marie Špicarová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
05 3.75 0.0 252.00
17 Valentýna KejzlarováValentýna Kejzlarová
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 3.73 0.0 248.00
18 Lucie ŠírováLucie Šírová
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
03 3.67 0.0 235.00
19 Aneta StaňkováAneta Staňková
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 3.59 0.0 218.00
20 Veronika KazdováVeronika Kazdová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 3.58 0.0 216.00
21 Karolína KozákováKarolína Kozáková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 3.52 0.0 204.00
22 Anna JunkováAnna Junková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 3.50 0.0 200.00
23 Lucie KracíkováLucie Kracíková
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 3.49 0.0 198.00
24 Aneta HudcováAneta Hudcová
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
05 3.47 0.0 194.00
25 Hana JedličkováHana Jedličková
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 3.34 0.0 168.00
26 Anna LojdováAnna Lojdová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 3.33 0.0 167.00
27 Natálie ŠpůrováNatálie Špůrová
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.16 0.0 135.00
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PetříváBára Petřívá
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 09.32 08.8409.1209.3209.320.00.00.0 485.00
2 Barbora KodymováBarbora Kodymová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
04 09.26 08.4709.2609.0209.260.00.00.0 481.00
3 Eliška BarcalováEliška Barcalová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 08.92 08.7208.9206.9808.920.00.00.0 459.00
4 Lucie MarhanováLucie Marhanová
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
04 08.50 07.6707.1608.5008.500.00.00.0 432.00
5 Michaela ŠpůrováMichaela Špůrová
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 08.44 08.4407.7607.6008.440.00.00.0 428.00
6 Kristýna KubaryčováKristýna Kubaryčová
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 08.29 08.2907.9808.0208.290.00.00.0 418.00
7 Klára TicháčkováKlára Ticháčková
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
05 08.22 06.7007.4408.2208.220.00.00.0 414.00
8 Alena KracíkováAlena Kracíková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 08.14 07.7807.8308.1408.140.00.00.0 408.00
9 René ŠtampochováRené Štampochová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 08.11 07.7508.1107.7508.110.00.00.0 406.00
10 Kateřina TauchmanováKateřina Tauchmanová
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 07.96 07.9607.3807.9207.960.00.00.0 397.00
11 Michaela TrýzubskáMichaela Trýzubská
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 07.80 07.8007.6507.4007.800.00.00.0 386.00
12 Ema NierostkováEma Nierostková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 07.78 06.9007.7807.7607.780.00.00.0 385.00
13 Blanka JezdinskáBlanka Jezdinská
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
05 07.77 06.8007.7707.2907.770.00.00.0 385.00
14 Michaela WágnerováMichaela Wágnerová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 07.72 06.8007.6507.7207.720.00.00.0 381.00
15 Aranka LorencováAranka Lorencová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 07.49 06.6307.49x07.490.00.00.0 366.00
16 Barbora ZáhorováBarbora Záhorová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 07.40 06.8607.4007.2007.400.00.00.0 361.00
17 Karolína KozákováKarolína Kozáková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 07.30 06.2006.4707.3007.300.00.00.0 354.00
18 Hana JiřičkováHana Jiřičková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 07.25 06.2106.7107.2507.250.00.00.0 351.00
19 Adéla KrykorkováAdéla Krykorková
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 07.24 07.2407.2106.7707.240.00.00.0 350.00
20 Kateřina DanysováKateřina Danysová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 06.99 06.8306.3306.9906.990.00.00.0 334.00
21 Lucie HoláLucie Holá
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 06.88 06.4306.8806.7406.880.00.00.0 327.00
22 Sabina KřelinováSabina Křelinová
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
03 06.88 05.6206.8805.6906.880.00.00.0 327.00
23 Anděla ŠemberováAnděla Šemberová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 06.85 06.8506.4106.5306.850.00.00.0 325.00
24 Aneta LokajováAneta Lokajová
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 06.76 06.5406.7606.2706.760.00.00.0 320.00
25 Iveta BartošováIveta Bartošová
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 06.60 06.6006.1905.6106.600.00.00.0 309.00
26 Natálie ZlatníkováNatálie Zlatníková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 06.38 06.3805.7006.1306.380.00.00.0 295.00
27 Věra BočkováVěra Bočková
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
05 05.88 05.8805.2305.8205.880.00.00.0 264.00
28 Lucie JedličkováLucie Jedličková
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 04.55 x04.55x04.550.00.00.0 180.00
29 Patrície LorencováPatrície Lorencová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 03.38 03.38xx03.380.00.00.0 108.00
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MenšíkMartin Menšík
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
03 14.64 0.0 768.00
2 Matěj PourMatěj Pour
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
04 11.40 0.0 570.00
3 Filip SobotaFilip Sobota
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
04 11.27 0.0 562.00
4 Adam VávraAdam Vávra
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 10.67 0.0 526.00
5 Matyáš KubínMatyáš Kubín
Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ...
03 10.58 0.0 521.00
6 Tomáš PalasTomáš Palas
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
04 10.56 0.0 519.00
7 Pavel ChramostaPavel Chramosta
ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18
03 10.47 0.0 514.00
8 Jiří ZmatlíkJiří Zmatlík
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
03 10.17 0.0 496.00
9 Michal ŠaradínMichal Šaradín
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 10.15 0.0 495.00
10 Ondřej KotlářOndřej Kotlář
Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H...
04 09.88 0.0 478.00
11 Vojtěch KuříkVojtěch Kuřík
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 09.50 0.0 456.00
12 Štěpán SochaŠtěpán Socha
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
03 09.48 0.0 454.00
13 Matěj ZedníčekMatěj Zedníček
Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok...
04 09.44 0.0 452.00
14 Ondřej ArabaszOndřej Arabasz
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 09.40 0.0 450.00
15 Ondřej SakáčOndřej Sakáč
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 09.36 0.0 447.00
16 Daniel VaněkDaniel Vaněk
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
04 09.13 0.0 434.00
17 Marek PánekMarek Pánek
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
03 08.88 0.0 419.00
18 Michal KyselaMichal Kysela
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 08.77 0.0 412.00
19 Aleš GottwaldAleš Gottwald
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
04 08.62 0.0 403.00
20 Patrik DendisPatrik Dendis
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
03 08.61 0.0 403.00
21 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
03 08.59 0.0 401.00
22 Ota HamplOta Hampl
ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170
05 08.48 0.0 395.00
23 Jindřich NovotnýJindřich Novotný
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
04 08.43 0.0 392.00
24 Vadim VoltrVadim Voltr
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
05 08.41 0.0 391.00
25 Filip HartmanFilip Hartman
ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
03 08.30 0.0 384.00
26 Lukáš SedláčekLukáš Sedláček
ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín
03 08.06 0.0 370.00
27 Ondřej MedlíkOndřej Medlík
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
03 07.63 0.0 344.00
28 Dominik PechDominik Pech
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
03 07.42 0.0 332.00
29 Matěj HankMatěj Hank
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
05 07.33 0.0 327.00
30 Jan BajerJan Bajer
ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555
05 06.93 0.0 303.00
Celkem 30 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr SoučekPetr Souček 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 1343
2 Adam HonzíkAdam Honzík 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 1301
3 Martin MenšíkMartin Menšík 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 1241
4 Adam OdvárkoAdam Odvárko 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1196
5 Martin GlosMartin Glos 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 1091
6 Michal ŠaradínMichal Šaradín 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 1043
7 Michal MíšekMichal Míšek 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 1027
8 Matěj MalýMatěj Malý 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 1014
9 Tomáš PalasTomáš Palas 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0993
10 Jiří ZmatlíkJiří Zmatlík 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0992
11 Michal ZábojMichal Záboj 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0984
12 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0974
13 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0952
14 Ondřej KotlářOndřej Kotlář 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0943
15 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0943
16 Ondřej SakáčOndřej Sakáč 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0919
17 Filip MatoušFilip Matouš 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0916
18 Filip StránskýFilip Stránský 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0897
19 Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0895
20 Vojtěch KuříkVojtěch Kuřík 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0890
21 Adam PazderníkAdam Pazderník 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0865
22 Šimon KropáčekŠimon Kropáček 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0844
23 Matěj ŽenatýMatěj Ženatý 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0818
24 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0813
25 Filip KoutFilip Kout 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0808
26 Adam TmějAdam Tměj 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0787
27 Vojtěch EšpandrVojtěch Ešpandr 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0779
28 Denis LenfeldDenis Lenfeld 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0773
29 Adam StránskýAdam Stránský 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0764
30 Dominik PechDominik Pech 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0762
31 Šimon MládekŠimon Mládek 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0759
32 Tadeáš MichálekTadeáš Michálek 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0752
33 Aleš GottwaldAleš Gottwald 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0751
34 Ondřej MedlíkOndřej Medlík 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0748
35 Jakub PavlásekJakub Pavlásek 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0738
36 Matěj ZahradníkMatěj Zahradník 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0731
37 Marek PánekMarek Pánek 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0709
38 František EgrtFrantišek Egrt 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0701
39 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0653
40 Filip AntošFilip Antoš 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0613
41 Matěj PourMatěj Pour 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0570
42 David RežňákDavid Režňák 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0569
43 Vojtěch TrunečekVojtěch Truneček 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0564
44 Filip SobotaFilip Sobota 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0562
45 Adam VávraAdam Vávra 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0526
46 Václav MandíkVáclav Mandík 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0487
47 Jan BajerJan Bajer 05 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0471
48 Radim VitvarRadim Vitvar 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0468
49 Ondřej ArabaszOndřej Arabasz 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0450
50 Jaroslav VopršalJaroslav Vopršal 03 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0436
51= Jiří OndrušJiří Ondruš 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0434
51= Daniel VaněkDaniel Vaněk 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0434
53 Jakub NovotnýJakub Novotný 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0433
54 Martin GruntMartin Grunt 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0416
55 Matěj ZedníčekMatěj Zedníček 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0413
56 Michal KyselaMichal Kysela 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0412
57 Vojtěch BřeskýVojtěch Břeský 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0410
58= Daniel PatkaDaniel Patka 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0404
58= David ŠvandaDavid Švanda 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0404
60 Patrik DendisPatrik Dendis 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0403
61 Jindřich NovotnýJindřich Novotný 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0392
62 Filip RohlíčekFilip Rohlíček 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0388
63 David MalýDavid Malý 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0374
64 Lukáš SedláčekLukáš Sedláček 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0370
65 Matyáš DubskýMatyáš Dubský 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0358
66 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0331
67= Filip DanysFilip Danys 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0317
67= Jáchym Štěpán JanouchJáchym Štěpán Janouch 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0317
67= Ondřej BernardOndřej Bernard 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0317
67= Matěj ŠvorcMatěj Švorc 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0317
71 František SmolíkFrantišek Smolík 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0300
72 Vadim VoltrVadim Voltr 05 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0265
73 František DoubekFrantišek Doubek 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0263
74= Marek MachMarek Mach 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0000
74= Ota HamplOta Hampl 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
74= Filip HartmanFilip Hartman 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
74= Šimon KrausŠimon Kraus 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0000
74= Filip SmetanaFilip Smetana 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0000
74= Elias Le PolotecElias Le Polotec 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
74= Tomáš KrálTomáš Král 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
74= Lukáš JiráskoLukáš Jirásko 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
74= Adam BártaAdam Bárta 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0000
74= Jan LukášJan Lukáš 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0000
74= Jakub MatoušJakub Matouš 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
74= Lukáš KozákLukáš Kozák 04 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0000
74= Matěj SedláčekMatěj Sedláček 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0000
74= Matěj HankMatěj Hank 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0000
74= Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0000
74= Pavel ChramostaPavel Chramosta 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0000
74= Michal HanušMichal Hanuš 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0000
74= Adam VydraAdam Vydra 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0000
74= Miloš MorávekMiloš Morávek 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0000
Celkem 92 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 1869
2 Bára PetříváBára Petřívá 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 1567
3 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 1563
4 Simona EberlováSimona Eberlová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 1372
5 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 1320
6 Lucie MarhanováLucie Marhanová 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 1272
7 Charlotte VelichováCharlotte Velichová 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 1089
8 Anna BleptováAnna Bleptová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 1085
9 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 1032
10 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0952
11 Lucie DrahoňovskáLucie Drahoňovská 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0899
12 Klára KasselgruberováKlára Kasselgruberová 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0884
13 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0871
14 Martina BrádlováMartina Brádlová 03 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0862
15 Aneta HudcováAneta Hudcová 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0862
16 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0850
17 Simona MikoláškováSimona Mikolášková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0802
18 René ŠtampochováRené Štampochová 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0775
19 Barbora ZáhorováBarbora Záhorová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0770
20 Alena KracíkováAlena Kracíková 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0701
21 Daniela OpshytoshDaniela Opshytosh 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0667
22 Nora KordíkováNora Kordíková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0648
23 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0635
24 Zuzana GernatováZuzana Gernatová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0578
25 Barbora PodlipnáBarbora Podlipná 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0563
26 Tereza HorákováTereza Horáková 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0560
27 Karolína KozákováKarolína Kozáková 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0558
28 Zlata StránskáZlata Stránská 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0557
29 Eliška StuchlíkováEliška Stuchlíková 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0545
30 Aneta KubánkováAneta Kubánková 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0515
31 Tereza JežkováTereza Ježková 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0508
32 Barbora KodymováBarbora Kodymová 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0481
33 Aneta StaňkováAneta Staňková 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0477
34 Valentýna KejzlarováValentýna Kejzlarová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0470
35 Věra BočkováVěra Bočková 05 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0435
36 Tereza ČernáTereza Černá 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0435
37 Andrea VlačihováAndrea Vlačihová 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0434
38= Natálie ŠpůrováNatálie Špůrová 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0428
38= Michaela ŠpůrováMichaela Špůrová 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0428
40 Klára TicháčkováKlára Ticháčková 05 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0414
41 Hana JedličkováHana Jedličková 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0409
42 Natálie ZlatníkováNatálie Zlatníková 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0399
43 Kateřina TauchmanováKateřina Tauchmanová 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0397
44 Michaela TrýzubskáMichaela Trýzubská 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0386
45 Ema NierostkováEma Nierostková 04 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0385
46 Michaela WágnerováMichaela Wágnerová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0381
47 Anna JunkováAnna Junková 03 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0374
48= Michaela SvobodováMichaela Svobodová 03 Základní škola, Sobotka, okres JičínZákladní škola, Sobotka, ok... 0369
48= Josefína KrupkováJosefína Krupková 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0369
50 Tereza JežkováTereza Ježková 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0357
51 Hana JiřičkováHana Jiřičková 03 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0351
52 Kateřina DanysováKateřina Danysová 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0334
53 Alžběta ProkešováAlžběta Prokešová 03 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0331
54= Alice VodseďálkováAlice Vodseďálková 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0327
54= Lucie HoláLucie Holá 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0327
56 Anděla ŠemberováAnděla Šemberová 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0325
57 Patrície LorencováPatrície Lorencová 04 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0319
58= Lucie KracíkováLucie Kracíková 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0293
58= Tereza HankováTereza Hanková 04 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0293
58= Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0293
61 Lucie ŠírováLucie Šírová 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0235
62 Anna LojdováAnna Lojdová 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0225
63 Nikola VlasatáNikola Vlasatá 05 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0189
64 Denisa KubánkováDenisa Kubánková 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0165
65 Nikola BarnetováNikola Barnetová 04 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0155
66 Monika PavlováMonika Pavlová 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0032
67= Iveta BartošováIveta Bartošová 04 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0000
67= Adéla VágenknechtováAdéla Vágenknechtová 04 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
67= Eliška KazdováEliška Kazdová 05 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0000
67= Anna KindermannováAnna Kindermannová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0000
67= Rozálie HlaváčkováRozálie Hlaváčková 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
67= Andrea ŘehákováAndrea Řeháková 05 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
67= Zuzana Marie ŠpicarováZuzana Marie Špicarová 05 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0000
67= Šárka ŠepováŠárka Šepová 03 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,Základní škola, Jičín, 17. ... 0000
67= Sabina KřelinováSabina Křelinová 03 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
67= Natálie HoškováNatálie Hošková 06 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0000
67= Jitka KulhánkováJitka Kulhánková 03 ZŠ Jičín Poděbradova 18ZŠ Jičín Poděbradova 18 0000
67= Aneta LokajováAneta Lokajová 04 ZŠ Železnická, JičínZŠ Železnická, Jičín 0000
67= Kristýna KubaryčováKristýna Kubaryčová 03 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
67= Blanka JezdinskáBlanka Jezdinská 05 ZŠ Nová Paka, Komenského 555ZŠ Nová Paka, Komenského 555 0000
67= Lucie JedličkováLucie Jedličková 05 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 0000
67= Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 ZŠ, Jičín, Husova 170ZŠ, Jičín, Husova 170 0000
67= Adéla KrykorkováAdéla Krykorková 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 0000
Celkem 83 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 1343
2 ZŠ Železnická, Jičín{8} 1301
3 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 1241
4 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 1196
5 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 1091
6 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 1043
7 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 1027
8 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 1014
9 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 993
10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 992
11 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 984
12 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 974
13 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 952
14 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 943
14 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 943
16 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 919
17 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 916
18 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 897
19 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 895
20 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 890
21 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 865
22 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 844
23 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 818
24 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 813
25 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 808
26 ZŠ Železnická, Jičín{8} 787
27 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 779
28 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 773
29 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 764
30 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 762
31 ZŠ Železnická, Jičín{8} 759
32 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 752
33 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 751
34 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 748
35 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 738
36 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 731
37 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 709
38 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 701
39 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 653
40 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 613
41 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 570
42 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 569
43 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 564
44 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 562
45 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 526
46 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 487
47 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 471
48 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 468
49 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 450
50 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 436
51 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 434
51 ZŠ Železnická, Jičín{8} 434
53 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 433
54 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 416
55 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 413
56 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 412
57 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 410
58 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 404
58 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 404
60 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 403
61 ZŠ Železnická, Jičín{8} 392
62 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 388
63 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 374
64 ZŠ Železnická, Jičín{8} 370
65 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 358
66 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 331
67 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 317
67 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 317
67 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 317
67 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 317
71 ZŠ Železnická, Jičín{8} 300
72 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 265
73 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 263
74 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
74 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 0
74 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
74 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 0
74 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
74 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 0
74 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 0
74 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 0
74 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
74 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
74 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 0
74 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 0
74 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 0
74 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
74 Základní škola Nová Paka, Husitská{8} 0
74 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 0
74 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 0
74 ZŠ Železnická, Jičín{8} 0
74 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 0
Celkem 92 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 1869
2 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 1567
3 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 1563
4 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 1372
5 ZŠ Železnická, Jičín{8} 1320
6 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 1272
7 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 1089
8 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 1085
9 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 1032
10 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 952
11 ZŠ Železnická, Jičín{8} 899
12 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 884
13 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 871
14 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 862
14 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 862
16 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 850
17 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 802
18 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 775
19 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 770
20 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 701
21 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 667
22 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 648
23 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 635
24 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 578
25 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 563
26 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 560
27 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 558
28 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 557
29 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 545
30 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 515
31 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 508
32 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 481
33 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 477
34 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 470
35 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 435
35 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 435
37 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 434
38 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 428
38 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 428
40 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 414
41 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 409
42 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 399
43 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 397
44 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 386
45 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 385
46 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 381
47 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř{8} 374
48 Základní škola, Sobotka, okres Jičín{8} 369
48 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 369
50 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 357
51 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 351
52 ZŠ Železnická, Jičín{8} 334
53 ZŠ Železnická, Jičín{8} 331
54 ZŠ Železnická, Jičín{8} 327
54 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 327
56 ZŠ Železnická, Jičín{8} 325
57 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 319
58 ZŠ Železnická, Jičín{8} 293
58 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 293
58 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 293
61 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 235
62 ZŠ Železnická, Jičín{8} 225
63 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 189
64 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 165
65 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 155
66 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 32
67 ZŠ Železnická, Jičín{8} 0
67 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
67 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 0
67 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
67 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 0
67 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 0
67 ZŠ Železnická, Jičín{8} 0
67 ZŠ Jičín Poděbradova 18{8} 0
67 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
67 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
67 Základní škola, Jičín, 17. listopadu,{8} 0
67 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 0
67 ZŠ Nová Paka, Komenského 555{8} 0
67 ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad{8} 0
67 Základní škola a Mateřská škola Pecka{8} 0
67 ZŠ, Jičín, Husova 170{8} 0
67 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30{8} 0
Celkem 83 závodníků