výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV

Hradec Králové (22. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 22.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 10.22 0.0 544.00
2 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 09.80 0.0 516.00
3 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 09.55 0.0 500.00
4 Lucie ŘehůřkováLucie Řehůřková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 09.36 0.0 488.00
5 Anna SkalováAnna Skalová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
04 08.81 0.0 452.00
6 Sarah ZitováSarah Zitová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
04 08.80 0.0 451.00
7 Eva SuchanováEva Suchanová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
04 08.47 0.0 430.00
8 Barbora MalinováBarbora Malinová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
04 08.45 0.0 428.00
9 René ŠtampochováRené Štampochová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 08.14 0.0 408.00
10 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
04 08.08 0.0 405.00
11 Adéla FaifrováAdéla Faifrová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
03 07.95 0.0 396.00
12 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 07.62 0.0 375.00
13 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
04 07.58 0.0 372.00
14 Barbora ZáhorováBarbora Záhorová
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 07.52 0.0 368.00
15 Veronika HalamkováVeronika Halamková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 07.50 0.0 367.00
16 Tereza ŠolarováTereza Šolarová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
04 07.48 0.0 366.00
17 Adéla KrykorkováAdéla Krykorková
Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ...
04 07.42 0.0 362.00
18 Barbora KonrádováBarbora Konrádová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
05 06.70 0.0 316.00
19 Doubravka StolínováDoubravka Stolínová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
05 06.62 0.0 311.00
20 Zuzana TylšováZuzana Tylšová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 06.20 0.0 284.00
Celkem 20 závodníků