Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV

Hradec Králové (22. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MědílkováTereza Mědílková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 2:43.37 535.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 2:45.00 517.00
3 Doubravka StolínováDoubravka Stolínová 05 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1 2:58.84 376.00
4 Adriana ArchlebováAdriana Archlebová 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 3 3:00.67 359.00
5 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 4 3:01.14 355.00
6 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 3:02.06 346.00
7 Veronika ČernáVeronika Černá 05 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 3 3:05.51 316.00
8 Eliška KálalováEliška Kálalová 03 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 4 3:08.13 293.00
9 Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 6 3:12.71 256.00
10 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2 3:13.28 252.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 2:33.44 650.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 2:33.69 647.00
3 Klára KasselgruberováKlára Kasselgruberová 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 2:44.24 525.00
4 Natálie TučkováNatálie Tučková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 2:55.91 404.00
5 Michaela KrálováMichaela Králová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 3:02.22 345.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 3 3:02.78 340.00
7 Klára SychrovskáKlára Sychrovská 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 3:03.44 334.00
8 Agáta HájkováAgáta Hájková 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 3:07.51 299.00
9 Vendula TicháVendula Tichá 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 6 3:08.53 290.00
10 Zuzana TylšováZuzana Tylšová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1 3:33.06 120.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 2:33.44 650.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 2:33.69 647.00
3 Tereza MědílkováTereza Mědílková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 2:43.37 535.00
4 Klára KasselgruberováKlára Kasselgruberová 03 Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30Lepařovo gymnázium, Jičín, ... 2 2:44.24 525.00
5 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 2:45.00 517.00
6 Natálie TučkováNatálie Tučková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 2:55.91 404.00
7 Doubravka StolínováDoubravka Stolínová 05 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1 2:58.84 376.00
8 Adriana ArchlebováAdriana Archlebová 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 3 3:00.67 359.00
9 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 4 3:01.14 355.00
10 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 3:02.06 346.00
11 Michaela KrálováMichaela Králová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 3:02.22 345.00
12 Karolína ČernáKarolína Černá 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 3 3:02.78 340.00
13 Klára SychrovskáKlára Sychrovská 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 3:03.44 334.00
14 Veronika ČernáVeronika Černá 05 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 3 3:05.51 316.00
15 Agáta HájkováAgáta Hájková 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 3:07.51 299.00
16 Eliška KálalováEliška Kálalová 03 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 4 3:08.13 293.00
17 Vendula TicháVendula Tichá 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 6 3:08.53 290.00
18 Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 6 3:12.71 256.00
19 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2 3:13.28 252.00
20 Zuzana TylšováZuzana Tylšová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1 3:33.06 120.00