výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu

Mladá Boleslav - park Štěpánka (23. 3. 2019)

Přespolní běh - Junioři (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 40 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:09:37
2 38 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:10:25
MS 42 Marek GruszMarek Grusz 01 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:11:01
MS 41 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0:12:12
39 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:10:19
2 43 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:10:21
MS 44 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:10:25
4 52 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:10:27
MS 58 Dominik VebrDominik Vebr 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0:10:28
6 45 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:10:52
7 56 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:10:56
8 39 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:10:58
9 53 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:11:07
10 55 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:11:09
MS 59 Jan KapounJan Kapoun 03 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:11:13
12 42 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0:11:21
13 46 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:11:22
14 48 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:11:53
15 47 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:12:15
16 49 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:13:01
17 57 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:13:09
40 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNF
54 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
41 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
51 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNF
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 80 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:06:31
2 73 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 0:06:36
3 61 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:06:42
MS 72 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:06:48
5 48 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:06:59
6 43 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:02
MS 78 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:07:02
MS 84 Michal VacekMichal Vacek 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:07:04
9 42 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:10
10 65 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:07:17
11 56 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:17
12 63 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:07:18
13 76 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:22
MS 59 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:07:22
15 41 Tomáš BačinaTomáš Bačina 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:26
16 54 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:07:27
17 75 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:07:32
MS 81 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:07:33
19 53 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:07:33
MS 82 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:07:36
21 71 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:07:42
MS 79 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:07:42
23 46 Martin HálaMartin Hála 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:07:45
24 64 Eduard FojtíčekEduard Fojtíček 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:07:47
25 58 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:07:48
26 55 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:07:50
27 45 Adam DubenAdam Duben 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:07:51
28 44 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:05
29 60 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:09
30 69 Tomáš KolocTomáš Koloc 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:11
31 49 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:08:12
32 66 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:34
MS 83 Matyáš ZívrMatyáš Zívr 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:39
MS 85 Radim ZemanRadim Zeman 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:08:52
68 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
74 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
51 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
52 Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
77 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
50 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
62 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
67 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
47 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
70 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 44 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:11
2 10 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:13
3 4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:14
4 6 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:18
5 26 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:03:19
MS 63 Tomáš JelenTomáš Jelen 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:03:19
7 46 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:03:21
8 25 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:22
MS 62 Adam ZouharAdam Zouhar 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:23
10 3 Jakub CidlinskýJakub Cidlinský 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:25
11 41 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:25
12 20 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:03:26
MS 52 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:03:26
14 31 Martin ŽilkaMartin Žilka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:26
15 49 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:03:27
16 55 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:27
MS 1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:03:27
MS 35 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:03:27
19 7 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:28
20 29 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:29
21 58 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:30
22 15 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:30
23 27 Christian VervoortChristian Vervoort 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:32
MS 64 Filip ŠulcFilip Šulc 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:33
25 33 Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0:03:34
26 30 Jan ZachařJan Zachař 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:34
27 12 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:35
28 40 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:35
29 36 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:36
30 53 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:36
31 18 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:03:42
32 13 Martin KryspínMartin Kryspín 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:03:43
33 2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:03:44
34 44 Jan LöfflerJan Löffler 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:03:47
35 51 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:49
36 60 Josef VinšJosef Vinš 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:51
37 11 Filip KočíFilip Kočí 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:52
38 8 Tomáš KarásekTomáš Karásek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:03:53
MS 45 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:03:55
40 54 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:03:56
MS 65 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:03:57
42 21 Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:00
43 50 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:04:01
44 22 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:04:02
45 38 Vít JavůrekVít Javůrek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:03
46 5 Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:04:07
47 24 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:08
48 37 Aleš ChmelařAleš Chmelař 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:11
49 43 Filip LandeckýFilip Landecký 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:04:11
MS 59 Oliver SpielmannOliver Spielmann 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:12
51 14 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:04:13
MS 61 Samuel SpielmannSamuel Spielmann 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:04:15
53 23 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:04:23
MS 32 Jan Oliver HolubkaJan Oliver Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
MS 57 Eliáš DostálEliáš Dostál 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
17 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
42 Matěj KulíšekMatěj Kulíšek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM
34 Erik Zoltán DzupinaErik Zoltán Dzupina 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM
47 Hugo NovotnýHugo Novotný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
39 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
16 Jan LubasJan Lubas 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. NM
9 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM
19 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. NM
48 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM
56 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DQ
Poznámky:
Zouhar - DQ - start na jiné trati
Celkem 65 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 30 Nikola VoráčkováNikola Voráčková 90 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:13:53
MS 28 Jana AndrlováJana Andrlová 74 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:15:25
MS 29 Jitka ZemanováJitka Zemanová 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:16:06
MS 26 Marcela LexmanováMarcela Lexmanová 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:17:02
MS 27 Jana ŠtichováJana Štichová 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:17:23
MS 24 Darina BrzobohatáDarina Brzobohatá 77 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:20:27
MS 25 Iveta HoláIveta Holá 75 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:20:27
23 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Juniorky (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 47 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:11:02
2 45 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0:11:10
MS 46 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:12:15
4 49 Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:13:21
48 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 61 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:11:55
2 53 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:12:08
MS 59 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:12:11
MS 51 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:12:11
MS 52 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:12:13
MS 60 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:12:32
7 58 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:13:03
8 56 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:13:54
9 57 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:14:02
MS 54 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0:14:09
55 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 24 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:07:24
2 38 Nela BohatáNela Bohatá 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:07:25
MS 59 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0:07:31
4 52 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:07:53
5 27 Lucie PatrákováLucie Patráková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:07:55
MS 46 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:07:58
7 49 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:08
8 43 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:09
9 41 Erika KlimováErika Klimová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:12
MS 31 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:08:18
11 23 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:08:21
12 33 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:08:30
13 25 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:32
14 44 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:33
15 51 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:08:34
16 20 Helena HeřmanskáHelena Heřmanská 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:36
17 39 Adéla FlodrmanováAdéla Flodrmanová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:08:46
18 37 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:08:56
19 40 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:08:56
20 47 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:09:04
MS 18 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:09:09
22 36 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:09:13
23 48 Adéla PlchováAdéla Plchová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:09:14
24 32 Aneta StojkováAneta Stojková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:09:29
25 57 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0:09:43
26 22 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:10:14
27 50 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:10:14
28 55 Karolína ŽenatáKarolína Ženatá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:10:19
29 26 Natálie NečasováNatálie Nečasová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:10:23
MS 58 Pavlína ČapkováPavlína Čapková 04 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 0:12:11
31 34 Adéla VernerováAdéla Vernerová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:10:23
28 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
56 Antonie Kněbortová ŠvermováAntonie Kněbortová Švermová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
35 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
19 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
42 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
21 Dagmar JuhásováDagmar Juhásová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
45 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
29 Nela PokornáNela Pokorná 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
53 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
54 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
30 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 42 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 72 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 65 0:03:10
2 36 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 80 0:03:23
3 32 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 71 0:03:25
4 64 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48 0:03:33
5 56 Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 30 0:03:36
6 47 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 0:03:37
7 19 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 43 0:03:37
8 74 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 68 0:03:42
9 61 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42 0:03:42
10 81 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 83 0:03:42
11 69 Pavlína PaurováPavlína Paurová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58 0:03:45
12 20 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 45 0:03:46
13 55 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27 0:03:47
14 52 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19 0:03:47
15 37 Josefa ŠpačkováJosefa Špačková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 82 0:03:48
16 1 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 0:03:49
17 49 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 0:03:49
18 33 Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 73 0:03:52
19 48 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 0:03:52
20 53 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22 0:03:53
21 17 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 39 0:03:53
22 25 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57 0:03:54
23 84 Kateřina VystrčilováKateřina Vystrčilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 90 0:03:55
24 22 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49 0:03:56
25 26 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 59 0:03:57
26 2 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 0:03:57
27 15 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35 0:03:58
28 23 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51 0:03:58
29 6 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 54 0:03:59
30 73 Tereza PondělíčkováTereza Pondělíčková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 66 0:04:01
31 82 Viktorie VelebováViktorie Velebová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 85 0:04:02
32 45 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 0:04:03
33 59 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38 0:04:03
34 46 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 0:04:04
35 77 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 74 0:04:04
36 67 Lucie NovákováLucie Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 53 0:04:05
37 34 Kateřina SkřivánkováKateřina Skřivánková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 75 0:04:05
38 28 Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63 0:04:07
39 79 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 79 0:04:07
40 68 Tereza OutratováTereza Outratová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56 0:04:08
41 76 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 72 0:04:08
42 3 Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 0:04:08
43 24 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55 0:04:09
44 83 Dita VolfováDita Volfová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 88 0:04:11
45 11 Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23 0:04:11
46 14 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 0:04:12
47 4 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 0:04:12
48 66 Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 52 0:04:13
49 65 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50 0:04:13
50 40 Barbora VrabcováBarbora Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 89 0:04:14
51 10 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 0:04:15
52 51 Linda DuffkováLinda Duffková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 0:04:17
53 39 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 86 0:04:17
54 50 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13 0:04:17
55 35 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 78 0:04:18
56 70 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60 0:04:19
57 38 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 84 0:04:21
58 54 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25 0:04:29
59 18 Anna LexmanováAnna Lexmanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41 0:04:37
60 7 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 0:04:43
61 9 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 18 0:04:45
58 Nikola KrálováNikola Králová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 36 DNF
62 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 44 DNF
71 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62 DNF
13 Kateřina KinskáKateřina Kinská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28 DNF
29 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 64 DNF
8 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 DNF
87 Nela BarthelováNela Barthelová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNF
60 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40 DNF
80 Michaela ŠímováMichaela Šímová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 81 DNF
31 Pavla PůčkováPavla Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 69 DNF
30 Julie PonikelskáJulie Ponikelská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 67 DNF
5 Veronika ČížováVeronika Čížová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 DNF
63 Eliška MacelováEliška Macelová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 46 DNF
75 Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 70 DNF
MS 12 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26 0:03:17
MS 57 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 33 0:00:00
MS 78 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 76 0:03:42
MS 91 Anna KolínováAnna Kolínová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 31 0:04:15
MS 90 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29 0:04:06
MS 89 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 6 0:04:39
MS 88 Adriana ZikánováAdriana Zikánová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 91 0:03:27
MS 44 Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 87 0:04:23
MS 43 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21 0:03:55
MS 85 Dita HořčíkováDita Hořčíková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24 0:04:49
MS 21 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 47 0:03:14
MS 92 Kateřina DuškováKateřina Dušková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:03:26
MS 16 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37 0:03:45
MS 93 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 77 0:04:11
27 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 61 DNF
86 Anežka KozlováAnežka Kozlová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34 DQ
Poznámky:
DQ: start na jiné trati
Celkem 91 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 23.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 15 Daniel GrofDaniel Grof 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:20
MS 8 Lukáš HančLukáš Hanč 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 0:01:21
MS 27 Martin SvobodaMartin Svoboda 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 22 0:01:28
MS 18 Vojtěch HeřmanskýVojtěch Heřmanský 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 0:01:28
5 17 Marek NajmanMarek Najman 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 0:01:29
6 14 Ondřej HorákOndřej Horák 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 0:01:29
MS 20 Michal ŠmídMichal Šmíd 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23 0:01:30
8 23 Jan PurkertJan Purkert 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 0:01:34
9 6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 0:01:35
MS 7 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 0:01:35
MS 22 David PavlousekDavid Pavlousek 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 0:01:35
12 10 Filip VítekFilip Vítek 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 0:01:36
MS 19 Mikuláš MichalecMikuláš Michalec 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 0:01:36
MS 25 Richard SlánskýRichard Slánský 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 0:01:39
15 5 Denis HofmanDenis Hofman 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 0:01:40
MS 12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 0:01:42
MS 29 Václav HonzátkoVáclav Honzátko 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 0:01:45
18 9 David ČernýDavid Černý 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 0:01:48
MS 21 Patrik WiedemanPatrik Wiedeman 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26 0:01:49
MS 16 Marek ZichMarek Zich 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27 0:01:49
MS 24 David BergmanDavid Bergman 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 0:01:53
MS 30 Michal ČančíkMichal Čančík 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:01:56
MS 13 Filip KonečnýFilip Konečný 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:02:04
MS 31 Vilém VolfVilém Volf 13 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25 0:02:05
MS 28 David LečDavid Leč 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:02:10
MS 26 Viktor SlánskýViktor Slánský 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 0:02:20
11 Martin NešporMartin Nešpor 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 DNF
Celkem 27 závodníků
Běh 02 (so, 23.3.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 0:01:11
MS 41 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:01:13
MS 40 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 0:01:14
4 11 Matyáš VrzáňMatyáš Vrzáň 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 34 0:01:16
MS 14 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 0:01:16
MS 16 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 0:01:16
7 20 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21 0:01:17
8 19 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 0:01:21
9 7 Matěj BursaMatěj Bursa 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 0:01:22
MS 35 Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35 0:01:23
MS 33 David ZouharDavid Zouhar 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 36 0:01:23
12 23 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28 0:01:24
MS 32 Jakub TomášekJakub Tomášek 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29 0:01:24
MS 31 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23 0:01:24
MS 27 František KozelFrantišek Kozel 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 0:01:25
MS 37 Matyáš JelenMatyáš Jelen 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 0:01:25
MS 34 Jaroslav FikkerJaroslav Fikker 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:01:26
18 26 Matěj VaněkMatěj Vaněk 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:26
MS 36 Jakub MařasJakub Mařas 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 0:01:27
20 9 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 0:01:27
MS 39 Miloslav StránskýMiloslav Stránský 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25 0:01:28
22 10 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 0:01:29
MS 25 Jáchym AndrleJáchym Andrle 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 0:01:30
24 24 Josef VojtěchJosef Vojtěch 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 33 0:01:33
25 12 Filip SvobodaFilip Svoboda 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26 0:01:33
26 22 Daniel HolečekDaniel Holeček 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 0:01:34
MS 38 Marek BernýMarek Berný 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:01:34
28 13 Jan VideckýJan Videcký 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 0:01:35
MS 29 Lukáš ŠaffaLukáš Šaffa 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27 0:01:36
30 15 Matěj KratochvílMatěj Kratochvíl 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 0:01:36
31 8 Jakub CharvátJakub Charvát 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 0:01:36
MS 28 Vít CihlářVít Cihlář 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:53
33 42 Patrik KrsičkaPatrik Krsička 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:02:19
17 Mikuláš VejvodaMikuláš Vejvoda 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31 DNF
30 Jan PopovičJan Popovič 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 DNF
21 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24 DNF
Celkem 36 závodníků
Běh 03 (so, 23.3.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 0:01:03
MS 33 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 0:01:05
3 37 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17 0:01:07
MS 36 Jan KovářJan Kovář 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:01:08
MS 5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16 0:01:10
MS 35 Matěj ŽilkaMatěj Žilka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34 0:01:12
MS 10 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 0:01:12
MS 32 Lukáš TřískaLukáš Tříska 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29 0:01:13
9 14 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 0:01:13
MS 21 Antonín VinšAntonín Vinš 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:14
11 4 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 0:01:15
12 3 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:16
MS 34 Tomáš ŠulcTomáš Šulc 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 28 0:01:16
14 13 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24 0:01:16
15 7 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19 0:01:17
16 6 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26 0:01:19
17 11 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 0:01:20
MS 31 Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27 0:01:21
MS 20 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:01:22
MS 27 Matěj NovákMatěj Novák 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18 0:01:22
MS 29 Josef ZikánJosef Zikán 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 33 0:01:23
MS 30 Richard KopeckýRichard Kopecký 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:01:24
MS 28 Vilém ŘehákVilém Řehák 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 0:01:26
24 26 Vojtěch KošekVojtěch Košek 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 0:01:28
25 22 Pavel LacinaPavel Lacina 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 0:01:32
MS 17 Michal HorčíkMichal Horčík 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 0:01:33
MS 9 Lukáš HakenLukáš Haken 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 0:01:34
28 18 Nicolas WiedemanNicolas Wiedeman 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32 0:01:37
29 15 František SkrbekFrantišek Skrbek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22 0:01:37
19 Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31 DNF
24 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 23 DNF
23 Jakub PopovičJakub Popovič 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 DNF
25 Štěpán LečŠtěpán Leč 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 DNF
8 Tomáš StránskýTomáš Stránský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25 DNF
Celkem 34 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 0:01:03
2 33 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 0:01:05
3 37 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17 0:01:07
4 36 Jan KovářJan Kovář 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:01:08
5 5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16 0:01:10
6 18 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 0:01:11
7 35 Matěj ŽilkaMatěj Žilka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34 0:01:12
7 10 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 0:01:12
9 41 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:01:13
9 32 Lukáš TřískaLukáš Tříska 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29 0:01:13
9 14 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 0:01:13
12 40 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 0:01:14
12 21 Antonín VinšAntonín Vinš 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:14
14 4 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 0:01:15
15 11 Matyáš VrzáňMatyáš Vrzáň 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 34 0:01:16
15 14 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 0:01:16
15 16 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 0:01:16
15 3 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:16
15 34 Tomáš ŠulcTomáš Šulc 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 28 0:01:16
15 13 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24 0:01:16
21 20 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21 0:01:17
21 7 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19 0:01:17
23 6 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26 0:01:19
24 15 Daniel GrofDaniel Grof 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:20
24 11 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 0:01:20
26 8 Lukáš HančLukáš Hanč 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 0:01:21
26 19 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 0:01:21
26 31 Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27 0:01:21
29 7 Matěj BursaMatěj Bursa 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 0:01:22
29 20 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:01:22
29 27 Matěj NovákMatěj Novák 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18 0:01:22
32 35 Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35 0:01:23
32 33 David ZouharDavid Zouhar 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 36 0:01:23
32 29 Josef ZikánJosef Zikán 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 33 0:01:23
35 23 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28 0:01:24
35 32 Jakub TomášekJakub Tomášek 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29 0:01:24
35 31 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23 0:01:24
35 30 Richard KopeckýRichard Kopecký 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:01:24
39 27 František KozelFrantišek Kozel 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 0:01:25
39 37 Matyáš JelenMatyáš Jelen 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 0:01:25
41 34 Jaroslav FikkerJaroslav Fikker 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:01:26
41 26 Matěj VaněkMatěj Vaněk 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:26
41 28 Vilém ŘehákVilém Řehák 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 0:01:26
44 36 Jakub MařasJakub Mařas 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 0:01:27
44 9 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 0:01:27
46 27 Martin SvobodaMartin Svoboda 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 22 0:01:28
46 18 Vojtěch HeřmanskýVojtěch Heřmanský 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 0:01:28
46 39 Miloslav StránskýMiloslav Stránský 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25 0:01:28
46 26 Vojtěch KošekVojtěch Košek 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 0:01:28
50 17 Marek NajmanMarek Najman 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 0:01:29
50 14 Ondřej HorákOndřej Horák 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 0:01:29
50 10 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 0:01:29
53 20 Michal ŠmídMichal Šmíd 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23 0:01:30
53 25 Jáchym AndrleJáchym Andrle 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 0:01:30
55 22 Pavel LacinaPavel Lacina 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 0:01:32
56 24 Josef VojtěchJosef Vojtěch 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 33 0:01:33
56 12 Filip SvobodaFilip Svoboda 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26 0:01:33
56 17 Michal HorčíkMichal Horčík 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 0:01:33
59 23 Jan PurkertJan Purkert 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 0:01:34
59 22 Daniel HolečekDaniel Holeček 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 0:01:34
59 38 Marek BernýMarek Berný 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:01:34
59 9 Lukáš HakenLukáš Haken 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 0:01:34
63 6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 0:01:35
63 7 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 0:01:35
63 22 David PavlousekDavid Pavlousek 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 0:01:35
63 13 Jan VideckýJan Videcký 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 0:01:35
67 10 Filip VítekFilip Vítek 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 0:01:36
67 19 Mikuláš MichalecMikuláš Michalec 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 0:01:36
67 29 Lukáš ŠaffaLukáš Šaffa 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27 0:01:36
67 15 Matěj KratochvílMatěj Kratochvíl 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 0:01:36
67 8 Jakub CharvátJakub Charvát 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 0:01:36
72 18 Nicolas WiedemanNicolas Wiedeman 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32 0:01:37
72 15 František SkrbekFrantišek Skrbek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22 0:01:37
74 25 Richard SlánskýRichard Slánský 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 0:01:39
75 5 Denis HofmanDenis Hofman 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 0:01:40
76 12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 0:01:42
77 29 Václav HonzátkoVáclav Honzátko 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 0:01:45
78 9 David ČernýDavid Černý 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 0:01:48
79 21 Patrik WiedemanPatrik Wiedeman 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26 0:01:49
79 16 Marek ZichMarek Zich 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27 0:01:49
81 24 David BergmanDavid Bergman 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 0:01:53
81 28 Vít CihlářVít Cihlář 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 0:01:53
83 30 Michal ČančíkMichal Čančík 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:01:56
84 13 Filip KonečnýFilip Konečný 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:02:04
85 31 Vilém VolfVilém Volf 13 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25 0:02:05
86 28 David LečDavid Leč 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:02:10
87 42 Patrik KrsičkaPatrik Krsička 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:02:19
88 26 Viktor SlánskýViktor Slánský 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 0:02:20
11 Martin NešporMartin Nešpor 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 DNF
17 Mikuláš VejvodaMikuláš Vejvoda 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31 DNF
30 Jan PopovičJan Popovič 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 DNF
21 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24 DNF
19 Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31 DNF
24 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 23 DNF
23 Jakub PopovičJakub Popovič 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 DNF
25 Štěpán LečŠtěpán Leč 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 DNF
8 Tomáš StránskýTomáš Stránský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25 DNF

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 23.3.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 11 Simon AllaSimon Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 0:01:30
2 5 Rozárie BrebtováRozárie Brebtová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 0:01:32
3 8 Veronika PíseckáVeronika Písecká 13 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:01:36
4 7 Nela PfeiferováNela Pfeiferová 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 0:01:38
5 9 Zuzana NekutováZuzana Nekutová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 0:01:40
MS 12 Markéta VeseláMarkéta Veselá 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 0:01:42
7 13 Dana VetešníkováDana Vetešníková 13 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 17 0:01:44
MS 20 Agáta TrkolováAgáta Trkolová 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 0:01:51
9 6 Sofie SkrbkováSofie Skrbková 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 0:01:52
MS 19 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 0:01:57
MS 18 Nella NajmanováNella Najmanová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:02:00
MS 21 Kristýna BrýdováKristýna Brýdová 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 0:02:09
MS 15 Madlen FikkerováMadlen Fikkerová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:02:11
MS 14 Štěpánka DědečkováŠtěpánka Dědečková 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 0:02:26
MS 17 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 0:03:47
MS 16 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:03:47
10 Karolína SopirjakováKarolína Sopirjaková 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 23.3.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 24 0:01:12
2 19 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 16 0:01:14
3 8 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 0:01:15
MS 13 Terezie ZichováTerezie Zichová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 35 0:01:15
MS 24 Anna HančováAnna Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 0:01:17
MS 32 Anna MaršounováAnna Maršounová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:01:17
MS 34 Alena VochvestováAlena Vochvestová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 0:01:19
MS 16 Nikola JenčkováNikola Jenčková 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 0:01:20
9 14 Nela SporyschováNela Sporyschová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26 0:01:20
MS 15 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 0:01:21
MS 31 Sára VokrohleckáSára Vokrohlecká 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33 0:01:21
MS 38 Rozálie PáchováRozálie Páchová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 0:01:23
MS 40 Nela ReissNela Reiss 10 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 23 0:01:24
MS 37 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 0:01:24
15 9 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 0:01:25
16 21 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 0:01:26
17 10 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25 0:01:27
MS 42 Zuzana ŹilkováZuzana Źilková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36 0:01:28
MS 26 Anna PažoutováAnna Pažoutová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20 0:01:28
MS 27 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:29
MS 39 Amálie BrynychováAmálie Brynychová 10 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 3 0:01:30
22 30 Aneta DobrovičováAneta Dobrovičová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 0:01:30
23 29 Klára ŠpetlíkováKlára Špetlíková 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29 0:01:31
MS 43 Regina LovasováRegina Lovasová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 0:01:32
25 11 Adéla PecinováAdéla Pecinová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21 0:01:34
MS 23 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 0:01:34
27 28 Karolína KrásnáKarolína Krásná 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 0:01:36
MS 12 Jana BalcarováJana Balcarová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 0:01:38
MS 33 Lillka ŠindelkováLillka Šindelková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28 0:01:39
30 25 Lucie BetkováLucie Betková 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 0:01:43
35 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 31 DNF
41 Zuzana HoffmanováZuzana Hoffmanová 11 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 7 DNF
44 Klára KleinováKlára Kleinová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 DNF
19 Viktorie VondrákováViktorie Vondráková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34 DNF
18 Adéla StadherrováAdéla Stadherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27 DNF
22 Eliška PlecitáEliška Plecitá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 DNF
Celkem 36 závodníků
Běh 03 (so, 23.3.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 34 0:01:06
2 31 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27 0:01:07
3 23 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 33 0:01:07
MS 47 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29 0:01:10
5 2 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 49 0:01:10
MS 52 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53 0:01:11
7 22 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 0:01:11
MS 3 Laura ČerníkováLaura Černíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 0:01:12
MS 14 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45 0:01:12
10 10 Karla BobkováKarla Bobková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 0:01:12
11 9 Agáta AndrlováAgáta Andrlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 0:01:13
12 17 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17 0:01:14
MS 46 Martina JežkováMartina Ježková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 0:01:14
14 43 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 0:01:15
15 25 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44 0:01:15
MS 15 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 0:01:15
MS 40 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43 0:01:16
18 32 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 40 0:01:18
MS 50 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52 0:01:19
20 18 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 19 0:01:19
MS 45 Kateřina PoklembováKateřina Poklembová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39 0:01:20
MS 7 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26 0:01:20
23 26 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 0:01:23
24 16 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 0:01:23
MS 37 Tamara FolkováTamara Folková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11 0:01:24
26 39 Kristýna VolfováKristýna Volfová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50 0:01:24
27 44 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46 0:01:24
MS 8 Kateřina ČírtkováKateřina Čírtková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 0:01:25
MS 54 Tereza BrokenickáTereza Brokenická 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:01:25
30 5 Sára VýdováSára Výdová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51 0:01:26
31 29 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18 0:01:26
32 24 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35 0:01:26
MS 6 Eliška LisickáEliška Lisická 09 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 30 0:01:26
MS 36 Nicole DrahonínskáNicole Drahonínská 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 0:01:27
MS 49 Eliška HonováEliška Honová 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 0:01:27
36 13 Barbora MatějkováBarbora Matějková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36 0:01:28
MS 41 Anna LutrýnováAnna Lutrýnová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31 0:01:29
38 21 Anastázie BekerováAnastázie Bekerová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 0:01:29
MS 34 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 32 0:01:30
40 20 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38 0:01:30
MS 42 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 0:01:31
MS 48 Tereza KošťákováTereza Košťáková 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 25 0:01:33
43 19 Adéla KalašováAdéla Kalašová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 0:01:39
MS 51 Viktorie NovákováViktorie Nováková 09 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 37 0:01:42
45 1 Františka TopičováFrantiška Topičová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 47 0:01:43
35 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28 DNF
11 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23 DNF
53 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42 DNF
28 Jitka HerrmannJitka Herrmann 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 DNF
33 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48 DNF
27 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 DNF
30 Natálie JonášováNatálie Jonášová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21 DNF
38 Natálie StolínováNatálie Stolínová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41 DNF
Celkem 53 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 34 0:01:06
2 31 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27 0:01:07
2 23 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 33 0:01:07
4 47 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29 0:01:10
4 2 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 49 0:01:10
6 52 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53 0:01:11
6 22 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 0:01:11
8 20 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 24 0:01:12
8 3 Laura ČerníkováLaura Černíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 0:01:12
8 14 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45 0:01:12
8 10 Karla BobkováKarla Bobková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 0:01:12
12 9 Agáta AndrlováAgáta Andrlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 0:01:13
13 19 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 16 0:01:14
13 17 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17 0:01:14
13 46 Martina JežkováMartina Ježková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 0:01:14
16 8 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 0:01:15
16 13 Terezie ZichováTerezie Zichová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 35 0:01:15
16 43 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 0:01:15
16 25 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44 0:01:15
16 15 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 0:01:15
21 40 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43 0:01:16
22 24 Anna HančováAnna Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 0:01:17
22 32 Anna MaršounováAnna Maršounová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:01:17
24 32 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 40 0:01:18
25 34 Alena VochvestováAlena Vochvestová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 0:01:19
25 50 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52 0:01:19
25 18 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 19 0:01:19
28 16 Nikola JenčkováNikola Jenčková 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 0:01:20
28 14 Nela SporyschováNela Sporyschová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26 0:01:20
28 45 Kateřina PoklembováKateřina Poklembová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39 0:01:20
28 7 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26 0:01:20
32 15 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 0:01:21
32 31 Sára VokrohleckáSára Vokrohlecká 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33 0:01:21
34 38 Rozálie PáchováRozálie Páchová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 0:01:23
34 26 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 0:01:23
34 16 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 0:01:23
37 40 Nela ReissNela Reiss 10 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 23 0:01:24
37 37 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 0:01:24
37 37 Tamara FolkováTamara Folková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11 0:01:24
37 39 Kristýna VolfováKristýna Volfová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50 0:01:24
37 44 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46 0:01:24
42 9 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 0:01:25
42 8 Kateřina ČírtkováKateřina Čírtková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 0:01:25
42 54 Tereza BrokenickáTereza Brokenická 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:01:25
45 21 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 0:01:26
45 5 Sára VýdováSára Výdová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51 0:01:26
45 29 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18 0:01:26
45 24 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35 0:01:26
45 6 Eliška LisickáEliška Lisická 09 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 30 0:01:26
50 10 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25 0:01:27
50 36 Nicole DrahonínskáNicole Drahonínská 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 0:01:27
50 49 Eliška HonováEliška Honová 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 0:01:27
53 42 Zuzana ŹilkováZuzana Źilková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36 0:01:28
53 26 Anna PažoutováAnna Pažoutová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20 0:01:28
53 13 Barbora MatějkováBarbora Matějková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36 0:01:28
56 27 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30 0:01:29
56 41 Anna LutrýnováAnna Lutrýnová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31 0:01:29
56 21 Anastázie BekerováAnastázie Bekerová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 0:01:29
59 11 Simon AllaSimon Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 0:01:30
59 39 Amálie BrynychováAmálie Brynychová 10 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 3 0:01:30
59 30 Aneta DobrovičováAneta Dobrovičová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 0:01:30
59 34 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 32 0:01:30
59 20 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38 0:01:30
64 29 Klára ŠpetlíkováKlára Špetlíková 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29 0:01:31
64 42 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 0:01:31
66 5 Rozárie BrebtováRozárie Brebtová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 0:01:32
66 43 Regina LovasováRegina Lovasová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 0:01:32
68 48 Tereza KošťákováTereza Košťáková 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 25 0:01:33
69 11 Adéla PecinováAdéla Pecinová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21 0:01:34
69 23 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 0:01:34
71 8 Veronika PíseckáVeronika Písecká 13 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 0:01:36
71 28 Karolína KrásnáKarolína Krásná 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 0:01:36
73 7 Nela PfeiferováNela Pfeiferová 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 0:01:38
73 12 Jana BalcarováJana Balcarová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 0:01:38
75 33 Lillka ŠindelkováLillka Šindelková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28 0:01:39
75 19 Adéla KalašováAdéla Kalašová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 0:01:39
77 9 Zuzana NekutováZuzana Nekutová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 0:01:40
78 12 Markéta VeseláMarkéta Veselá 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 0:01:42
78 51 Viktorie NovákováViktorie Nováková 09 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 37 0:01:42
80 25 Lucie BetkováLucie Betková 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 0:01:43
80 1 Františka TopičováFrantiška Topičová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 47 0:01:43
82 13 Dana VetešníkováDana Vetešníková 13 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 17 0:01:44
83 20 Agáta TrkolováAgáta Trkolová 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 0:01:51
84 6 Sofie SkrbkováSofie Skrbková 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 0:01:52
85 19 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 0:01:57
86 18 Nella NajmanováNella Najmanová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:02:00
87 21 Kristýna BrýdováKristýna Brýdová 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 0:02:09
88 15 Madlen FikkerováMadlen Fikkerová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:02:11
89 14 Štěpánka DědečkováŠtěpánka Dědečková 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 0:02:26
90 17 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 0:03:47
90 16 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:03:47
10 Karolína SopirjakováKarolína Sopirjaková 12 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 DNF
35 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 31 DNF
41 Zuzana HoffmanováZuzana Hoffmanová 11 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 7 DNF
44 Klára KleinováKlára Kleinová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 DNF
19 Viktorie VondrákováViktorie Vondráková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34 DNF
18 Adéla StadherrováAdéla Stadherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27 DNF
22 Eliška PlecitáEliška Plecitá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 DNF
35 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28 DNF
11 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23 DNF
53 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42 DNF
28 Jitka HerrmannJitka Herrmann 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 DNF
33 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48 DNF
27 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 DNF
30 Natálie JonášováNatálie Jonášová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21 DNF
38 Natálie StolínováNatálie Stolínová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41 DNF

Přespolní běh-vytrvalci - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 23.3.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 69 Patrik VebrPatrik Vebr 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 27 0:19:42
2 12857 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 0:19:48
3 58 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21 0:20:04
4 61 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 0:20:06
MS 75 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 29 0:20:54
6 59 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28 0:21:01
7 56 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 0:21:23
8 60 Roman MazurekRoman Mazurek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 0:21:36
9 73 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 0:21:50
10 62 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22 0:21:59
MS 70 Karel JirákKarel Jirák 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 0:22:01
MS 78 Čestmír HonzátkoČestmír Honzátko 75 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 0:22:55
MS 83 Jiří KurzveilJiří Kurzveil 81 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 0:23:27
MS 66 Radek HonzátkoRadek Honzátko 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 0:23:41
15 67 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23 0:24:05
MS 74 Lukáš HachLukáš Hach 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 0:24:12
17 76 Zdeněk BufkaZdeněk Bufka 57 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 0:24:30
MS 71 Petr HarantPetr Harant 83 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:24:40
MS 84 Milan KrejčíMilan Krejčí 77 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:24:43
20 81 Josef NohýnekJosef Nohýnek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 0:24:45
MS 79 Libor VavákLibor Vavák 65 NeregistrovaníNeregistrovaní 26 0:25:30
MS 63 Petr PrieložnýPetr Prieložný 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 0:26:11
MS 80 Jiří ČubanJiří Čuban 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 0:26:52
MS 13186 Luboš RampasLuboš Rampas 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18 0:27:30
25 72 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 0:28:53
MS 65 Jan BuričJan Burič 81 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 0:30:27
MS 85 Tomáš VaňousekTomáš Vaňousek 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 25 0:33:11
MS 77 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 0:33:39
68 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DNS
Celkem 29 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Ženy (Běh)

Běh 02 (so, 23.3.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 64 Barbora MackováBarbora Macková 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:27:31
MS 82 Ilona ŠírováIlona Šírová 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:32:44
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži (Běh)

Běh (so, 23.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12857 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:09:17
2 138 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:09:19
MS 132 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0:09:27
4 126 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:09:28
5 130 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:10:41
MS 13186 Luboš RampasLuboš Rampas 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 0:11:14
MS 134 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0:11:16
8 136 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0:11:31
MS 129 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:11:50
MS 127 Jaroslav KolínJaroslav Kolín 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:12:39
Celkem 10 závodníků