výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III

Hradec Králové (2. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 3:13.24 540.00
2 Filip ŽabaFilip Žaba 05 ZŠ ŠtefánikovaZŠ Štefánikova 3:19.13 489.00
3 David KuřátkoDavid Kuřátko 06 ZŠ Sever, Hradec KrálovéZŠ Sever, Hradec Králové 3:25.09 440.00
4 Jan JahodkaJan Jahodka 05 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 3:27.12 423.00
5 Karel PetrásekKarel Petrásek 05 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 6 3:27.79 418.00
6 67 André Antonio LequinAndré Antonio Lequin 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 3:28.30 414.00
7 30 David DvořákDavid Dvořák 05 ZŠ Chlumec nad CidlinouZŠ Chlumec nad Cidlinou 4 3:28.89 409.00
8 Jakub WolfJakub Wolf 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:29.09 408.00
9 4 Vojtěch HrnčířVojtěch Hrnčíř 05 ZŠ Sever, Hradec KrálovéZŠ Sever, Hradec Králové 2 3:29.32 406.00
10 Ondřej HolanOndřej Holan 05 ZŠ Chlumec nad CidlinouZŠ Chlumec nad Cidlinou 2 3:30.08 400.00
11 17 Martin ReilMartin Reil 06 ZŠ Chlumec nad CidlinouZŠ Chlumec nad Cidlinou 6 3:30.31 398.00
12 Štěpán SehnoutekŠtěpán Sehnoutek 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:31.52 389.00
13 18 Michal BělohlávekMichal Bělohlávek 06 ZŠ ŠtefánikovaZŠ Štefánikova 3 3:33.52 374.00
14 Tomáš NovákkTomáš Novákk 05 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 3:33.55 373.00
15 6 ADAM PULTARADAM PULTAR 05 ZŠ M.HORÁKOVÉZŠ M.HORÁKOVÉ 1 3:36.78 349.00
16 Jakub ŠandaaJakub Šandaa 06 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1 3:36.92 348.00
17 Alexandr PetečelaAlexandr Petečela 05 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:37.39 345.00
18 86 Robet NěmecRobet Němec 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 5 3:38.93 334.00
19 66 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1 3:40.41 323.00
20= 64 Filip SýkoraFilip Sýkora 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 3:41.11 319.00
20= Štěpán ČernýŠtěpán Černý 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 3:41.11 319.00
22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 ZŠ M.HORÁKOVÉZŠ M.HORÁKOVÉ 3:44.69 294.00
23 Lukáš VeselovskýLukáš Veselovský 06 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:45.52 288.00
24 Jáchym JirkaJáchym Jirka 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3:47.45 276.00
25 89 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 06 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 3:47.98 272.00
26 34 Ondřej PodlouckýOndřej Podloucký 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 3:50.48 256.00
27 88 Kryštof LhotákKryštof Lhoták 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5 3:52.10 246.00
28 Josef KujalJosef Kujal 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:52.98 240.00
29 48 David LuňákDavid Luňák 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 3:53.13 240.00
30 Ondřej AdlaffOndřej Adlaff 06 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3 3:55.44 226.00
31 84 JAN BURDAJAN BURDA 06 ZŠ M.HORÁKOVÉZŠ M.HORÁKOVÉ 4 3:57.71 212.00
32 54 Šimon ČesákŠimon Česák 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 4:08.47 154.00
33 Michal ŠolcMichal Šolc 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 4:14.58 125.00
52 Martin ŠabakaMartin Šabaka 05 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 6 DNF
Celkem 34 závodníků