Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody přípravek

Beroun (27. 4. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.0
2 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.5
3 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.4
4 Samuel BurianSamuel Burian 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.0
5 Jan KrátkýJan Krátký 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.2
6 Tomáš MerunaTomáš Meruna 13 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.6
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubinaMartin Kubina 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.5
2= Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.9
2= Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.9
4 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.0
5 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.9
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.9
2 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.4
3 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.3
4 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.5
5 Tomáš PalekTomáš Palek 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.5
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.4
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.6
3 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.2
4 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.2
5 Stanislav BubníkStanislav Bubník 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.3
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.5
2 Jakub DomanskýJakub Domanský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.7
3 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.0
4 Ondřej PřevorovskýOndřej Převorovský 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.2
5 Jindřich LhotaJindřich Lhota 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.9
2 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.0
3 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.4
3 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.4
5 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.5
5 Martin KubinaMartin Kubina 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.5
5 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.5
8 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.6
9 Jakub DomanskýJakub Domanský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.7
10 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.9
10 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.9
12 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.0
12 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.0
14 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.2
14 Ondřej PřevorovskýOndřej Převorovský 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.2
16 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.3
17 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.4
18 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.5
19 Jindřich LhotaJindřich Lhota 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.6
20 Samuel BurianSamuel Burian 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.0
21 Jan KrátkýJan Krátký 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.2
21 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.2
23 Stanislav BubníkStanislav Bubník 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.3
24 Tomáš PalekTomáš Palek 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.5
25 Tomáš MerunaTomáš Meruna 13 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.6
26 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.9

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.8
2 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.3
3 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.8
4 Tim VyhnálekTim Vyhnálek 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.0
5 René ČeperaRené Čepera 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 07.6
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.3
3 David BudínDavid Budín 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.4
4 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.5
5 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.6
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.4
1= Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
1= Nicolas AbrhámNicolas Abrhám 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.4
4 Štěpán ReschŠtěpán Resch 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.8
5 Patrik ProkšPatrik Prokš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.2
2 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.7
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.8
4 Jonáš SekyraJonáš Sekyra 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.8
5 Vojtěch FlekVojtěch Flek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.1
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.0
2 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.2
3 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.3
4 Antonín ŠvecAntonín Švec 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.2
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.2
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 07.6
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.7
4 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.8
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.8
6 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.0
7 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.2
8 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.3
8 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.3
8 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.3
11 David BudínDavid Budín 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.4
11 Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.4
11 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
11 Nicolas AbrhámNicolas Abrhám 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.4
15 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.5
16 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.6
17 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.8
17 Štěpán ReschŠtěpán Resch 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.8
17 Jonáš SekyraJonáš Sekyra 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.8
20 Tim VyhnálekTim Vyhnálek 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.0
21 Vojtěch FlekVojtěch Flek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.1
22 René ČeperaRené Čepera 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
22 Patrik ProkšPatrik Prokš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
22 Antonín ŠvecAntonín Švec 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.2

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.0
2 Lucie MaredováLucie Maredová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.3
3= Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.7
3= Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.7
5 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.0
1= Beáta KáclováBeáta Káclová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.0
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.3
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.2
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.8
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.9
1= Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.9
3 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.9
4 Magdaléna HatinováMagdaléna Hatinová 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.2
5 Klaudie LierováKlaudie Lierová 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.6
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.5
2 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.8
3 Sofie HradečnáSofie Hradečná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
4 Beáta VajnerováBeáta Vajnerová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.7
5 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.3
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.5
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.0
3 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.4
4 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.6
5 Ema ZápotockáEma Zápotocká 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.7
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.2
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.8
3 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.0
4 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.6
5 Ema MoravcováEma Moravcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.9
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.9
2 Marie ŠtěfflováMarie Štěfflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.1
3 Dorotka SojkováDorotka Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.3
4 Barbora BohátkováBarbora Bohátková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.3
5 Karolína VávrováKarolína Vávrová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 11.0
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.7
2 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.0
3 Nikol BoubínováNikol Boubínová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.7
4 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.8
5 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.2
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.6
2 Nikola GürtlerováNikola Gürtlerová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.8
3 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.0
2 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.2
3 Lucie MaredováLucie Maredová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.3
4 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.5
4 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.5
6 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.7
6 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.7
6 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.7
9 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.8
9 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.8
11 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
11 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.9
11 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.9
11 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.9
15 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.0
15 Beáta KáclováBeáta Káclová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.0
15 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.0
15 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.0
15 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.0
20 Marie ŠtěfflováMarie Štěfflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.1
21 Sofie HradečnáSofie Hradečná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
22 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.3
22 Dorotka SojkováDorotka Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.3
24 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.4
25 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.6
25 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.6
25 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.6
28 Beáta VajnerováBeáta Vajnerová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.7
28 Ema ZápotockáEma Zápotocká 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.7
28 Nikol BoubínováNikol Boubínová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.7
31 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.8
31 Nikola GürtlerováNikola Gürtlerová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.8
33 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.9
33 Ema MoravcováEma Moravcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.9
35 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.2
35 Magdaléna HatinováMagdaléna Hatinová 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.2
35 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.2
38 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.3
38 Barbora BohátkováBarbora Bohátková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.3
40 Klaudie LierováKlaudie Lierová 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.6
41 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.8
42 Karolína VávrováKarolína Vávrová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 11.0
43 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.7

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
2 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.7
3= Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.3
3= Tereza VylíčilováTereza Vylíčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.3
5 Aneta BublováAneta Bublová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.0
6 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.3
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.1
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.1
3 Michaela KrátkáMichaela Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.4
4 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.8
5 Štěpánka ChmelíkováŠtěpánka Chmelíková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.6
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.6
2 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.8
3 Kristýna BertlováKristýna Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.0
4 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.1
5 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.4
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.9
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.0
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.5
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.4
5 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.6
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.7
2= Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.3
2= Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.3
4 Barbora IskovBarbora Iskov 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.8
5 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.3
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.8
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 07.9
3 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.3
4 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.4
5 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.7
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 07.8
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.2
3 Tereza ČernáTereza Černá 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.8
4 Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.3
5 Kateřina FlekováKateřina Fleková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.0
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AndersováSofie Andersová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.4
2 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.7
3 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.3
4 Tereza LhotováTereza Lhotová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.5
5 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.3
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.7
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.8
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 07.8
4 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.9
4 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 07.9
6 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.0
7 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.1
8 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.2
9 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.3
9 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.3
9 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.3
12 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
12 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.4
12 Sofie AndersováSofie Andersová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.4
15 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.5
16 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.6
17 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.7
17 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.7
17 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.7
20 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.8
20 Barbora IskovBarbora Iskov 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.8
20 Tereza ČernáTereza Černá 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.8
23 Kristýna BertlováKristýna Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.0
24 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.1
24 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.1
26 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.3
26 Tereza VylíčilováTereza Vylíčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.3
26 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.3
26 Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.3
26 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.3
31 Michaela KrátkáMichaela Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.4
31 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.4
31 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.4
34 Tereza LhotováTereza Lhotová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.5
35 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.6
36 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.8
37 Aneta BublováAneta Bublová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.0
37 Kateřina FlekováKateřina Fleková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.0
39 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.3
40 Štěpánka ChmelíkováŠtěpánka Chmelíková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.6
41 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.3