výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.12
2 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.33
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.34
4 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.47
5 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.71
6 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.75
7 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.80
2 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.91
3 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.98
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.08
5 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.28
6 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.38
Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.16
2 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.32
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.39
4 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.44
5 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.45
6 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.60
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.53
2 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.56
3 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.60
4= Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.64
4= Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.64
6 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.78
7 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.49
2 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.35
3 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
4 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.74
5 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.99
6 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.09
7 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.17
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.32
3 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.36
4 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.47
5 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.00
6 Jakub TaxJakub Tax 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.12
7 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.99
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.05
3 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.93
4 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.97
5 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.17
6 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.21
7 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.12
2 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.33
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.34
4 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.47
5 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.49
6 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.71
7 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.75
8 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.80
9 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.91
9 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.91
11 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.98
12 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.99
13 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.05
14 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.08
15 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.16
16 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.17
17 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.28
18 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.32
18 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.32
20 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.35
21 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.36
22 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.38
23 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.39
24 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.44
25 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.45
26 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.47
27 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.53
28 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.56
29 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
30 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.60
30 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.60
32 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.64
32 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.64
34 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.67
35 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.74
36 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.78
37 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.93
38 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.97
39 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.99
40 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.00
41 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.09
42 Jakub TaxJakub Tax 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.12
43 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.17
44 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.21
45 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.22
46 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.31
47 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.47
48 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.99
Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 16:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.18 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.36 9.00
3 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.37 8.00
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.52 7.00
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.58 6.00
6 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 7.6.2019 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.75 4.00
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.82 3.00
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.86 2.00
4 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.87 1.00
5 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.98
6 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.30
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.06
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.47
4 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.66
5 66 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.00
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.19
7 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.42
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.84
3 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.36
4 Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.42
5 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.89
6 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.18
7 Eliška AndělováEliška Andělová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.08
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.29
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.36
5 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.93
Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.16
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.42
3 60 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.57
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.80
5 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.91
6 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.51
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.30
3 56 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.32
4 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.46
5 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.78
6 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.98
7 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.85
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.94
3 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.19
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.48
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.69
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.75
7 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.96
2 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.01
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.78
4 51 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.87
5 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.90
6 Vanda JozífkováVanda Jozífková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.13
7 20 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.70
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.73
3 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.15
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.17
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.35
6 Anna FilipováAnna Filipová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.61
7 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.34
3 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.35
4 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.70
6 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.74
7 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.64
2 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.38
3 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.55
4 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.78
5 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.96
6 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (pá, 7.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.94
2 47 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.20
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.41
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.72
5 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.81
6 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.30
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.42
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.51
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55
5 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.64
6 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.70
7 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.73
8 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.84
9 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.85
10 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
11 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.94
11 43 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.94
13 57 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.96
14 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.01
15 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.06
16 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.08
17 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.15
18 55 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.16
19 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.17
20 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.19
21 47 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.20
22 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.29
23 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.30
24 56 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.32
25 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.34
26 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.35
26 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.35
28 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.36
28 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.36
30 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.38
31 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.41
32 Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.42
32 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.42
34 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.46
35 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.47
36 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.48
37 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
37 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.55
39 60 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.57
40 Anna FilipováAnna Filipová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.61
41 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.66
42 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.69
43 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.70
44 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.72
45 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.74
46 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.75
47 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.78
47 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.78
47 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.78
50 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.80
51 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.81
52 51 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.87
53 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.89
54 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.90
55 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.91
56 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
57 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.93
58 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.96
59 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.98
60 66 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.00
61 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.07
62 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.09
63 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.10
64 Vanda JozífkováVanda Jozífková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.13
65 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.18
66 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.19
67 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.24
68 Eliška AndělováEliška Andělová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.36
69 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.59
70 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.67
71 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.89
72 20 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.90
Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.20 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.39 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.40 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.46 7.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.68 6.00
6 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.92 4.00
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.95 3.00
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.99 2.00
4 43 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 09.00 1.00
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.02
Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.62 8.00
2 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.81
3 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.05
4 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.22
5 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 59.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.33 1.00
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.63
3 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 53.17
4 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.72
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.07 9.00
2 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.42
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.06
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.03
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 56.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.06 11.00
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.39 7.00
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.93 5.00
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.76
5 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 48.81
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.33 3.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.79 2.00
3 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.17
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.60
5 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 53.26
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 46.60 6.00
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.39
3 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 51.24
4 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.05
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.69
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 47.06 4.00
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 49.92
3 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 50.28
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 50.52
5 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 58.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.06 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.07 9.00
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.62 8.00
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.39 7.00
5 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 46.60 6.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.93 5.00
7 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 47.06 4.00
8 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.33 3.00
9 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.79 2.00
10 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.33 1.00
11 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.63
12 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.76
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.81
13 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 48.81
15 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.17
16 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.39
17 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.60
18 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 49.92
19 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.05
20 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 50.28
21 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 50.52
22 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 51.24
23 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.42
24 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.05
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.06
26 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 53.17
27 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 53.26
28 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.69
29 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.22
30 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.72
31 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.03
32 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 56.80
33 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 58.39
34 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 59.52
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.03
2 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.01
3 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.79
4 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 61.13
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 48.96 2.00
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 49.88
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 51.16
4 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.53
5 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 51.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 43.59 11.00
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 50.06
3 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.78
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 55.40
5 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 49.78
2 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 52.46
3 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.87
4 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.91
5 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 59.37
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.91 3.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 49.40 1.00
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 49.50
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 49.66
5 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 55.46
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.49 5.00
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.90 4.00
3 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 49.87
4 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.02
5 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.46
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.47 9.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.47 6.00
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.90
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 51.39
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 55.88
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 45.52 8.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.62 7.00
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.06
4 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.89
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.08
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.89
2 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 52.42
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 55.64
4 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.89
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 59.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 43.59 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.47 9.00
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 45.52 8.00
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.62 7.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.47 6.00
6 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.49 5.00
7 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.90 4.00
8 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.91 3.00
9 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 48.96 2.00
10 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 49.40 1.00
11 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 49.50
12 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 49.66
13 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 49.78
14 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 49.87
15 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 49.88
16 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 50.06
17 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.90
18 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.06
19 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 51.16
20 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 51.39
21 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.53
22 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 51.66
23 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.89
24 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 52.42
25 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 52.46
26 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.78
27 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.87
28 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.89
29 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.91
30 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.02
31 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.08
32 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.46
33 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.03
34 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 55.40
35 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 55.46
36 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 55.64
37 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 55.88
38 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.01
39 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.79
40 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.89
41 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 59.27
42 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 59.37
43 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.82
44 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 61.13
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:44.92 5.00
2 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:46.83 4.00
3 48 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 2:48.57 1.00
4 26 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:49.10
5 34 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:50.27
6 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:50.64
7 15 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:51.08
8 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:53.95
9 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:57.06
10 28 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:02.72
11 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:07.10
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.64 11.00
2 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:35.94 9.00
3 46 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:39.39 8.00
4 14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.20 7.00
5 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:41.21 6.00
6 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:47.36 3.00
7 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:47.81 2.00
8 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:49.98
9 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:51.59
10 24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:55.40
11 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.62
36 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.64 11.00
2 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:35.94 9.00
3 46 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:39.39 8.00
4 14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.20 7.00
5 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:41.21 6.00
6 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:44.92 5.00
7 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:46.83 4.00
8 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:47.36 3.00
9 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:47.81 2.00
10 48 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 2:48.57 1.00
11 26 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:49.10
12 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:49.98
13 34 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:50.27
14 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:50.64
15 15 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:51.08
16 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:51.59
17 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:53.95
18 24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:55.40
19 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:57.06
20 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.62
21 28 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:02.72
22 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:07.10
36 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:25.32 11.00
2 47 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:36.53 9.00
3 72 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:38.96 8.00
4 77 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:40.98 7.00
5 57 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.51 6.00
6 55 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:44.33 5.00
7 60 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:45.39 4.00
8 56 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:49.49 3.00
9 32 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:51.43 2.00
10 20 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:57.80 1.00
11 73 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:04.16
12 51 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:05.22
13 66 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:07.97
14 96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:11.00
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.54 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.64 9.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.17 7.00
4 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.90 5.00
5 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.31 3.00
6 Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 15.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 8.00
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.06 4.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.41 1.00
4 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
5 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 14.30
6 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 14.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.85 6.00
2 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.37 2.00
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.09
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.52
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.54 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.64 9.00
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 8.00
4 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.17 7.00
5 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.85 6.00
6 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.90 5.00
7 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.06 4.00
8 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.31 3.00
9 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.37 2.00
10 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.41 1.00
11 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.09
12 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
13 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.52
14 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 14.30
15 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 14.45
16 Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 15.21
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.81 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.87 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.59 8.00
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.42 6.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.65 3.00
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.72 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.16 7.00
2 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.87
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.20
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.49 5.00
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.74 1.00
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.45
4 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.91
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.16
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.58 4.00
2 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.13
3 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 13.59
4 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.08
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.81 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.87 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.59 8.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.16 7.00
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.42 6.00
6 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.49 5.00
7 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.58 4.00
8 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.65 3.00
9 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.72 2.00
10 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.74 1.00
11 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.87
12 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.13
13 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.20
14 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.45
15 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.91
16 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 13.59
17 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.08
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.16
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.07 8.00
2 Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.15 6.00
3 Aulický, Hacker, Pika, Veselý Aulický, Hacker, Pika, Veselý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.43
4 28 Klouček, Kolbek, Teska, Oliva Klouček, Kolbek, Teska, Oliva A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.08
Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.15 7.00
2 Větrovský, Havelka, Bejček, Janík Větrovský, Havelka, Bejček, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.92 2.00
3 Fořt, Korbel, Tax, Sitek Fořt, Korbel, Tax, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.39 1.00
4 Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 38.43
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 33.28 11.00
2 Hůla, Lipert, Šátek, Škubal Hůla, Lipert, Šátek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.81 3.00
Najman, Nežerný, Kalina, Selichar Najman, Nežerný, Kalina, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNF
Šidík, Rybář, Lang, Fišer Šidík, Rybář, Lang, Fišer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.50 9.00
2 Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.44 5.00
3 Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 35.53 4.00
4 Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 33.28 11.00
2 27 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.50 9.00
3 14 Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.07 8.00
4 Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.15 7.00
5 Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.15 6.00
6 Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.44 5.00
7 Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 35.53 4.00
8 Hůla, Lipert, Šátek, Škubal Hůla, Lipert, Šátek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.81 3.00
9 Větrovský, Havelka, Bejček, Janík Větrovský, Havelka, Bejček, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.92 2.00
10 Fořt, Korbel, Tax, Sitek Fořt, Korbel, Tax, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.39 1.00
11 Aulický, Hacker, Pika, Veselý Aulický, Hacker, Pika, Veselý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.43
12 Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.64
13 28 Klouček, Kolbek, Teska, Oliva Klouček, Kolbek, Teska, Oliva A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.08
14 Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 38.43
Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DQ
Najman, Nežerný, Kalina, Selichar Najman, Nežerný, Kalina, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNF
Šidík, Rybář, Lang, Fišer Šidík, Rybář, Lang, Fišer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.76 8.00
2 32 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 34.31 7.00
3 72 Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.85 1.00
4 Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 36.77
5 Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 36.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 34.64 6.00
2 Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.14 4.00
3 56 Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.92
4 Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.31
Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 DQ
Poznámky:
DQ170/7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Preti, Macáková Čermáková, Káňová, Preti, Macáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.72 11.00
2 Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 35.59 3.00
3 Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.73 2.00
4 Langová, Veselá, Baxová, Hodíková Langová, Veselá, Baxová, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.04
5 77 Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 32.86 9.00
2 Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.78 5.00
3 Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.27
4 Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.67
5 Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 37.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Preti, Macáková Čermáková, Káňová, Preti, Macáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.72 11.00
2 Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 32.86 9.00
3 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.76 8.00
4 32 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 34.31 7.00
5 Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 34.64 6.00
6 Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.78 5.00
7 Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.14 4.00
8 Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 35.59 3.00
9 Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.73 2.00
10 72 Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.85 1.00
11 56 Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.92
12 Langová, Veselá, Baxová, Hodíková Langová, Veselá, Baxová, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.04
13 Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.27
14 77 Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.31
15 Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.67
16 Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 36.77
17 Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 36.87
18 Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.31
19 Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 37.78
Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.481.51 Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.48 -oooooxxooxxx 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 1.40 -oooooxxx 9.00
3 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.40 -ooxoooxxx 8.00
4 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.40 -ooooxoxxx 7.00
5 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1.35 oooooxxx 6.00
6 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.35 oooxoxoxxx 5.00
7= Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1.30 oxxoooxxx 3.50
7= Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 1.30 ooxxooxxx 3.50
9 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.25 ooxoxxx 2.00
10 Jakub TaxJakub Tax
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 1.15 oxxx 1.00
11 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 1.15 xoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.40 Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 20 1.40 -ooooxooxxx 11.00
2 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 24 1.40 -oooxoxxoxoxx 9.00
3 77 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 3 1.35 -ooooxoxxx 8.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 22 1.35 oooxooxxoxxx 7.00
5= Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 23 1.30 -ooooxxx 5.00
5= Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 12 1.30 oooooxxx 5.00
5= Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 1.30 oooooxxx 5.00
8 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 9 1.30 ooxxoxxooxxx 3.00
9 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 15 1.30 ooooxoxxx 2.00
10 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 5 1.25 ooooxxx 1.00
11 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 10 1.25 ooxooxxx
12 Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 17 1.25 ooxxooxxx
13 Sára FarfánováSára Farfánová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 1 1.25 oooxoxxx
14 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 13 1.25 ooxoxoxxx
15 Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 7 1.25 oooxxoxxx
16= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 21 1.20 oooxxx
16= Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 14 1.20 oooxxx
16= Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 1.20 -oox-
19 Eliška BártováEliška Bártová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 8 1.20 oxooxxx
20 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 16 1.20 ooxoxxx
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 4.83 +0.1 m/s 4.65  +1.64.51  +1.14.30  +1.84.654.57  +0.0x4.83  +0.1 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 16 4.71 +0.0 m/s 4.46  +1.5x4.55  +1.64.55x4.71  +0.04.69  +0.0 9.00
3 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 7 4.54 +0.3 m/s x4.48  +1.34.48  +0.84.484.54  +0.3x4.50  +0.0 8.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 11 4.53 +0.9 m/s 4.53  +0.94.50  +0.14.36  +1.84.534.20  +1.14.29  +0.04.45  +1.3 7.00
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 4.45 +1.8 m/s 4.16  +1.14.30  +0.04.45  +1.84.454.34  +1.64.20  +0.84.38  +0.0 6.00
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 10 4.44 +0.3 m/s 4.44  +0.34.09  +0.7x4.444.12  +0.0x4.14  +0.8 5.00
7 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 12 4.41 +1.2 m/s 4.33  +0.34.36  +0.84.41  +1.24.414.10  +1.1x4.26  +1.7 4.00
8 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 6 4.36 +0.0 m/s 3.98  +0.84.36  +0.04.05  +0.04.364.03  +0.04.13  +0.04.26  +1.9 3.00
9 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 2 4.23 +1.2 m/s 3.96  +1.54.23  +1.24.18  +1.54.230.00.00.0 2.00
10 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 4.17 +1.1 m/s 4.17  +1.13.97  +0.43.90  +0.84.170.00.00.0 1.00
11 Adam PikaAdam Pika
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 16 4.02 +0.1 m/s 4.02  +0.13.863.944.020.00.00.0
12 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 8 3.99 +0.0 m/s 3.92  +1.03.99  +0.03.69  +0.03.990.00.00.0
13 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4 3.95 +0.0 m/s 3.57  +2.03.95  +0.03.94  +0.03.950.00.00.0
14 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 15 3.94 +0.0 m/s 3.94  +0.0x3.943.940.00.00.0
15 14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 3.94 +2.1 m/s 3.79 +0.8 m/s 3.94  +2.13.79  +0.83.72  +0.03.940.00.00.0
16 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 7 3.90 +0.4 m/s x3.90  +0.43.843.900.00.00.0
17 46 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1 3.88 +1.5 m/s x3.88  +1.53.71  +1.53.880.00.00.0
18 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 3.86 +0.0 m/s x3.86  +0.03.523.860.00.00.0
19 Adam KomrskaAdam Komrska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 3.85 +0.2 m/s 3.843.85  +0.23.603.850.00.00.0
20 48 Ondřej NeumannOndřej Neumann
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 4 3.84 +0.0 m/s 3.84  +0.03.66  -2.0x3.840.00.00.0
21 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 8 3.84 +0.2 m/s 3.643.84  +0.23.593.840.00.00.0
22 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 3.74 +0.4 m/s 3.673.74  +0.43.503.740.00.00.0
23 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 3.70 +0.4 m/s 3.70  +0.43.153.633.700.00.00.0
24 24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 3.64 +0.0 m/s 3.64  +0.03.443.493.640.00.00.0
25 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 11 3.56 +0.3 m/s 3.56  +0.33.313.423.560.00.00.0
26 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 5 3.55 +0.0 m/s 3.20  +1.5x3.55  +0.03.550.00.00.0
27 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 1 3.54 -1.5 m/s xx3.54  -1.53.540.00.00.0
28 Jiří MikešJiří Mikeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 14 3.52 +0.0 m/s 3.52  +0.03.463.373.520.00.00.0
29 34 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 13 3.52 -0.2 m/s 3.39x3.52  -0.23.520.00.00.0
30 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 12 3.42 -0.4 m/s 3.22x3.42  -0.43.420.00.00.0
31 Šimon TeskaŠimon Teska
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 17 3.40 +0.3 m/s 3.353.40  +0.33.243.400.00.00.0
32 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3 3.09 +0.0 m/s xx3.09  +0.03.090.00.00.0
Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.87 x4.72  +0.64.49  +0.04.724.534.414.87 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.71 4.35  +0.74.38  +0.04.55  +0.04.554.334.454.71 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.59 +1.5 m/s 4.25  +0.04.46  +0.04.31  +1.24.464.28  +2.34.59  +1.54.25  +0.0 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.51 4.35  +0.34.19  +0.44.28  +0.44.354.224.144.51 7.00
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 4.44 +1.6 m/s 4.44  +1.64.42  +0.34.42  +0.24.444.30  +0.34.30  +0.64.37  +1.2 6.00
6 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 4.40 +1.0 m/s 4.04  +1.84.34  +0.04.40  +1.04.404.22  +0.3x4.25  +1.3 5.00
7 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.20 4.16  +0.04.16  +0.03.97  +0.54.16-x4.20 4.00
8 72 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.17 +0.0 m/s 3.95  +1.9x4.17  +0.04.173.834.114.09 3.00
9 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.14 +1.1 m/s 4.14  +1.1x4.00  +0.04.140.00.00.0 2.00
10 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 4.11 +1.0 m/s 4.08  +0.64.11  +1.04.00  +0.04.110.00.00.0 1.00
11 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 4.07 +0.7 m/s 3.86  +0.03.70  +0.04.07  +0.74.070.00.00.0
12 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.02 +0.0 m/s 3.97  +0.13.35  +0.04.02  +0.04.020.00.00.0
13 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.01 +0.6 m/s 3.58  +1.53.70  +0.04.01  +0.64.010.00.00.0
14 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 3.91 +0.0 m/s 3.90  +0.03.91  +0.03.66  +1.13.910.00.00.0
15 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 3.91 +0.0 m/s 3.86  +0.43.81  +0.23.91  +0.03.910.00.00.0
16 32 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3.90 +0.1 m/s 3.90  +0.13.73  +0.33.88  +0.33.900.00.00.0
17 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 3.88 3.703.883.833.880.00.00.0
18 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3.81 +0.0 m/s x3.81  +0.03.77  +0.43.810.00.00.0
19 Sára FarfánováSára Farfánová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3.79 +0.0 m/s 2.90  -0.13.56  +0.03.79  +0.03.790.00.00.0
20 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.77 +0.1 m/s 3.58  +0.13.44  +0.03.77  +0.13.770.00.00.0
21 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3.75 +0.0 m/s 3.37  +1.23.75  +0.03.59  +0.43.750.00.00.0
22 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 3.73 +0.0 m/s 3.51  +0.0x3.73  +0.03.730.00.00.0
23 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 3.70 +0.1 m/s 3.49  -0.23.48  -0.33.70  +0.13.700.00.00.0
24 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.69 +0.0 m/s 3.63  +0.03.69  +0.03.66  +0.03.690.00.00.0
25 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3.62 +0.1 m/s 3.62  +0.1x3.26  -0.23.620.00.00.0
26 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3.61 -0.2 m/s 3.32  -0.4x3.61  -0.23.610.00.00.0
27 Klára HasoňováKlára Hasoňová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 3.60 +0.0 m/s 3.26  -0.23.54  +0.13.60  +0.03.600.00.00.0
28 Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3.55 +0.1 m/s 3.55  +0.1x3.53  +0.03.550.00.00.0
29 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3.45 +0.0 m/s 3.34  +0.13.05  -0.23.45  +0.03.450.00.00.0
30 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3.44 +0.1 m/s x3.44  +0.13.31  +0.03.440.00.00.0
31 Vanda JozífkováVanda Jozífková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 3.37 +0.1 m/s 3.29  +0.13.26  -0.43.37  +0.13.370.00.00.0
32 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.37 +0.0 m/s 3.37  +0.0x3.16  -0.23.370.00.00.0
33 Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 3.35 +0.1 m/s x3.35  +0.13.19  -0.43.350.00.00.0
34 Nikola BrátováNikola Brátová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 3.28 -0.1 m/s xx3.28  -0.13.280.00.00.0
35 Eliška BártováEliška Bártová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3.23 +0.1 m/s 2.75  -0.42.85  +0.03.23  +0.13.230.00.00.0
36 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3.18 +0.1 m/s 3.18  +0.1xx3.180.00.00.0
37 Karolína SkalováKarolína Skalová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3.11 xx3.113.110.00.00.0
38 Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3.07 -0.5 m/s 2.89  -1.0x3.07  -0.53.070.00.00.0
39 73 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3.02 +0.2 m/s 2.99  +0.13.02  +0.22.76  -0.13.020.00.00.0
40 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 2.98 -0.5 m/s 2.98  -0.5xx2.980.00.00.0
41 Eliška AndělováEliška Andělová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 2.52 +0.1 m/s 2.52  +0.1xx2.520.00.00.0
Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 20 11.28 10.4811.1110.7611.1111.2810.2210.25 11.00
2 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 10 10.16 09.9309.1909.0209.9309.4308.9810.16 9.00
3 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 09.88 08.6609.7208.7909.7209.4109.8809.50 8.00
4 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18 09.52 08.5208.7708.9508.9509.5209.0508.72 7.00
5 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 2 08.91 08.9108.3907.6208.9108.6508.84x 6.00
6 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 16 08.79 07.9008.3208.7908.7906.9808.7807.53 5.00
7 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 6 08.42 -07.1508.0108.0108.4208.3607.82 4.00
8 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 07.97 07.6907.9707.9007.9707.8807.8807.81 3.00
9 Anna FilipováAnna Filipová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 4 07.70 07.6807.7007.6707.700.00.00.0 2.00
10 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 1 07.66 07.6607.3807.1907.660.00.00.0 1.00
11 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 07.42 06.1007.0207.4207.420.00.00.0
12 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
07 13 07.35 06.6906.1607.3507.350.00.00.0
13 Kateřina BečkováKateřina Bečková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 17 07.26 06.7907.2607.1607.260.00.00.0
14 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3 07.00 06.3107.00x07.000.00.00.0
15 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
06 8 06.84 06.3706.5506.8406.840.00.00.0
16 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 15 06.79 06.5606.7905.8806.790.00.00.0
17 Adéla StaškováAdéla Stašková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 06.56 06.5606.2106.3406.560.00.00.0
18 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 12 05.83 05.83x04.8605.830.00.00.0
Erika ŠtuksováErika Štuksová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 09.35 08.8209.1908.9909.1908.6509.3509.04 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 09.17 07.9809.1709.0709.1709.0309.0708.85 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 09.14 08.7908.3008.4508.7908.7507.7509.14 8.00
4 Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 08.04 07.4006.6607.2407.4007.2307.9408.04 7.00
5 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 07.99 07.8407.9907.8707.9907.9407.8207.78 6.00
6 Václav HavelkaVáclav Havelka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 07.99 07.9007.9906.9207.9907.7207.93- 5.00
7 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 07.45 07.1707.13x07.1707.1107.4507.21 4.00
8 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 07.31 07.3106.9306.1807.3106.9406.8207.00 3.00
9 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 07.17 06.8507.1707.1207.170.00.00.0 2.00
10 Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 06.59 06.5905.9506.2606.590.00.00.0 1.00
11 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 06.27 05.8005.9306.2706.270.00.00.0
12 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 05.90 05.3105.9004.8705.900.00.00.0
13 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 05.79 04.9305.2505.7905.790.00.00.0
14 Radek LužnýRadek Lužný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 05.56 04.5805.3105.5605.560.00.00.0
15 Jakub TůmaJakub Tůma
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 05.52 05.3604.8705.5205.520.00.00.0
16 Matouš ReichlMatouš Reichl
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 05.46 04.5804.4305.4605.460.00.00.0
17 15 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 05.35 05.3504.7404.6105.350.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 28.31 0.0 11.00
2 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 27.55 0.0 9.00
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 26.65 0.0 8.00
4 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 25.73 0.0 7.00
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 25.72 0.0 6.00
6 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 25.31 0.0 5.00
7 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 24.05 0.0 4.00
8 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 23.19 0.0 3.00
9 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18.30 0.0 2.00
10 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 17.00 0.0 1.00
11 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 16.42 0.0
12 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 16.11 0.0
13 Adéla StaškováAdéla Stašková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 15.06 0.0
14 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 12.82 0.0
15 Zuzana MachováZuzana Machová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 12.04 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 28 35.83 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 24 30.67 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 27 29.32 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 26 29.31 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 28.19 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 26.86 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 25 26.18 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 21 25.18 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 23 23.55 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 22 22.29 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 20.11 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 19.92 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 19.30 0.00.00.00.00.00.0