Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.48 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.40 9.00
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.40 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.40 11.00
2 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.40 9.00
3 77 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1.35 8.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.83 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.71 9.00
3 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.54 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.87 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.71 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.59 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.28 11.00
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10.16 9.00
3 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.88 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.35 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.17 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.14 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 28.31 11.00
2 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 27.55 9.00
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 26.65 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pátek, 7.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.83 11.00
2 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 30.67 9.00
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 29.32 8.00