Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Nevrlá, Amélie 06 TJ Neratovice 22,00
2 Černý, Šimon 06 A. C. TEPO Kladno A 20,00
3 Vošický, Michal 06 Atletika Líbeznice, z.s. 20,00
4 Dupalová, Leontýna 06 TJ Neratovice 20,00
5 Makris, Eleonor 06 Atletika Líbeznice, z.s. 20,00
6 Kučerová, Kateřina 06 TJ Neratovice 19,00
7 Vágnerová, Zuzana 06 Atletika Líbeznice, z.s. 19,00
8 Strnad, Jiří 06 TJ Neratovice 19,00
9 Somsedík, Adam 06 Atletika Líbeznice, z.s. 19,00
10 Větrovský, Tadeáš 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 18,00
11 Avmedoski, Patrik 06 TJ Neratovice 17,00
12 Strnad, Jakub 07 Atletika Líbeznice, z.s. 16,00
13 Korbel, Matyáš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
14 Nyžnyková, Vanda 06 TJ Neratovice 15,00
15 Palásek, Filip 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 15,00
16 Štěpánek, Šimon 06 A. C. TEPO Kladno A 15,00
17 Káňová, Barbora 06 A. C. TEPO Kladno A 15,00
18 Horník, Marek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
19 Nejedlá, Lucie 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 15,00
20 Bacílek, Matěj 07 A. C. TEPO Kladno A 14,00
21 Hoffmann, Jan 07 TJ Neratovice 14,00
22 Rosenkranz, Lukáš 06 A. C. TEPO Kladno A 14,00
23 Schönová, Aneta 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 14,00
24 Preti, Viktorie 06 A. C. TEPO Kladno A 14,00
25 Čermáková, Veronika 06 A. C. TEPO Kladno A 13,00
26 Blaschkeová, Hana 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 13,00
27 Babuka, Michal 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 13,00
28 Hrubý, Adam 06 TJ Neratovice 13,00
29 Jordán, Petr 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
30 Kuncová, Karolína 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 13,00
31 Šátek, Ondřej 06 A. C. TEPO Kladno A 13,00
32 Míková, Barbora 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 12,00
33 Kučerová, Tereza 08 TJ Neratovice 11,00
34 Slavík, Adam 06 A. C. TEPO Kladno B 11,00
35 Kulhánek, Daniel 06 A. C. TEPO Kladno A 11,00
36 Štruplová, Karolína 07 Atletika Líbeznice, z.s. 11,00
37 Charvát, Jakub 06 A. C. TEPO Kladno A 10,00
38 Bošková, Tereza 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10,00
39 Špicl, Kryštof 08 Atletika Líbeznice, z.s. 9,50
40 Hassmannová, Tereza 06 A. C. TEPO Kladno A 9,00
41 Peterková, Kristýna 06 A. C. TEPO Kladno A 9,00
42 Macáková, Kateřina 06 A. C. TEPO Kladno A 9,00
43 Vrbová, Nikola 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9,00
44 Berková, Lenka 06 A. C. TEPO Kladno A 9,00
45 Veselá, Adéla 06 A. C. TEPO Kladno A 9,00
46 Valachová, Lucie Tereza 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9,00
47 Havelka, Václav 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 9,00
48 Kohout, Vojtěch 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 8,00
49 Lipert, Matěj 06 A. C. TEPO Kladno A 8,00
50 Vašková, Magdaléna 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 8,00
51 Baumrukrová, Adéla 08 Atletika Líbeznice, z.s. 8,00
52 Donynets, Martin 06 A. C. TEPO Kladno A 7,00
53 Šimurda, Matěj 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 7,00
54 Grábnerová, Dominika 07 TJ Neratovice 7,00
55 Matesová, Natálie 06 TJ Lokomotiva Rakovník 6,00
56 Švarcová, Tereza 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 6,00
57 Huml, Jan 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 6,00
58 Budín, Jakub 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
59 Kalina, Tobiáš 07 A. C. TEPO Kladno B 6,00
60 Konečná, Barbora 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6,00
61 Fišková, Pavla 06 Školní atletický klub Slaný 6,00
62 Lednická, Magdalena 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6,00
63 Bláhová, Lucie 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 6,00
64 Tretiník, Andrej 06 Sokol Roztoky u Prahy 5,50
65 Aulický, Radim 06 Sokol Roztoky u Prahy 5,00
66 Hubnerová, Marie 06 A. C. TEPO Kladno B 5,00
67 Komrska, Adam 07 TJ Neratovice 5,00
68 Šarvaš, Daniel 07 Atletika Líbeznice, z.s. 5,00
69 Dražanová, Anna 07 SK Sporting Příbram, Z.S. 5,00
70 Chaloupecká, Markéta 07 A. C. TEPO Kladno B 5,00
71 Baxová, Karolína 06 A. C. TEPO Kladno A 5,00
72 Lapuníková, Barbora 07 A. C. TEPO Kladno B 4,00
73 Fišer, Jiří 07 A. C. TEPO Kladno B 4,00
74 Pischnothová, Sophie 08 Atletika Líbeznice, z.s. 4,00
75 Janík, Jonáš 07 SK Sporting Příbram, Z.S. 4,00
76 Kříž, Daniel 07 SK Sporting Příbram, Z.S. 4,00
77 Slámová, Lucie 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 4,00
78 Machová, Tereza 06 TJ Neratovice 4,00
79 Jedličková, Barbora 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4,00
80 Herbs, Václav 06 A. C. TEPO Kladno A 3,00
81 Veselý, Jan 06 Sokol Roztoky u Prahy 3,00
82 Dragounová, Eliška 06 SK Sporting Příbram, Z.S. 3,00
83 Zimová, Kateřina 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3,00
84 Langová, Anna 06 A. C. TEPO Kladno A 3,00
85 Studenovská, Zuzana 06 Sokol Roztoky u Prahy 3,00
86 Kalašová, Magda 06 Atletika Líbeznice, z.s. 3,00
87 Soukup, Daniel 06 A. C. TEPO Kladno A 3,00
88 Procházka, Stanislav 07 A. C. TEPO Kladno B 3,00
89 Mišík, Lukáš 06 A. C. TEPO Kladno A 3,00
90 Bernardová, Natálie 07 TJ Lokomotiva Rakovník 3,00
91 Pavlíčková, Patricie 07 A. C. TEPO Kladno C 2,00
92 Filipová, Anna 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s. 2,00
93 Selichar, Rudolf 06 A. C. TEPO Kladno B 2,00
94 Doškář, Tomáš 07 Atletika Líbeznice, z.s. 2,00
95 Suk, Patrik 07 TJ Neratovice 2,00
96 Pecl, Matyáš 06 Atletika Líbeznice, z.s. 2,00
97 Diedrichová, Eliška 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 2,00
98 Chytil, František 07 Atletika Líbeznice, z.s. 2,00
99 Pospíšilová, Michaela 06 TJ Neratovice 2,00
100 Dubská, Eliška 06 A. C. TEPO Kladno A 2,00
101 Cardoso, Lukas 06 A. C. TEPO Kladno A 2,00
102 Bloudek, Rudolf 06 Sokol Roztoky u Prahy 2,00
103 Němcová, Valerie 07 Atletika Líbeznice, z.s. 1,00
104 Svátková, Anna 06 Školní atletický klub Slaný 1,00
105 Krůta, Michal 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
106 Tax, Jakub 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
107 Daniš, Teodor 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
108 Neumann, Ondřej 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. 1,00
109 Najman, Marek 07 A. C. TEPO Kladno B 1,00