Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:44.92 5.00
2 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:46.83 4.00
3 48 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 2:48.57 1.00
4 26 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:49.10
5 34 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:50.27
6 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:50.64
7 15 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:51.08
8 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:53.95
9 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:57.06
10 28 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:02.72
11 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:07.10
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.64 11.00
2 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:35.94 9.00
3 46 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:39.39 8.00
4 14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.20 7.00
5 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:41.21 6.00
6 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:47.36 3.00
7 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:47.81 2.00
8 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:49.98
9 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:51.59
10 24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:55.40
11 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.62
36 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:33.64 11.00
2 49 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:35.94 9.00
3 46 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:39.39 8.00
4 14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:40.20 7.00
5 27 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:41.21 6.00
6 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:44.92 5.00
7 37 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:46.83 4.00
8 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:47.36 3.00
9 23 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:47.81 2.00
10 48 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 2:48.57 1.00
11 26 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:49.10
12 44 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:49.98
13 34 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:50.27
14 53 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:50.64
15 15 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:51.08
16 25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:51.59
17 18 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:53.95
18 24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:55.40
19 19 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:57.06
20 41 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.62
21 28 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:02.72
22 31 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:07.10
36 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:25.32 11.00
2 47 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:36.53 9.00
3 72 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:38.96 8.00
4 77 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2:40.98 7.00
5 57 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.51 6.00
6 55 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:44.33 5.00
7 60 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:45.39 4.00
8 56 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:49.49 3.00
9 32 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:51.43 2.00
10 20 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:57.80 1.00
11 73 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:04.16
12 51 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:05.22
13 66 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:07.97
14 96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:11.00
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A DNF
Celkem 15 závodníků