Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.54 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.64 9.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.17 7.00
4 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.90 5.00
5 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.31 3.00
6 Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 15.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 8.00
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.06 4.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.41 1.00
4 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
5 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 14.30
6 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 14.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.85 6.00
2 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.37 2.00
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.09
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.52
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.54 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.64 9.00
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 8.00
4 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.17 7.00
5 22 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.85 6.00
6 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.90 5.00
7 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.06 4.00
8 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.31 3.00
9 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.37 2.00
10 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.41 1.00
11 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.09
12 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
13 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.52
14 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 14.30
15 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 14.45
16 Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 15.21
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.81 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.87 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.59 8.00
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.42 6.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.65 3.00
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.72 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.16 7.00
2 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.87
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.20
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.49 5.00
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.74 1.00
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.45
4 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.91
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.16
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.58 4.00
2 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.13
3 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 13.59
4 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.08
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.81 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.87 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.59 8.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.16 7.00
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.42 6.00
6 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.49 5.00
7 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.58 4.00
8 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.65 3.00
9 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 11.72 2.00
10 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.74 1.00
11 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.87
12 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.13
13 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 12.20
14 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.45
15 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.91
16 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 13.59
17 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.08
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.16
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
89 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
96 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS