Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.07 8.00
2 Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.15 6.00
3 Aulický, Hacker, Pika, Veselý Aulický, Hacker, Pika, Veselý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.43
4 28 Klouček, Kolbek, Teska, Oliva Klouček, Kolbek, Teska, Oliva A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.08
Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.15 7.00
2 Větrovský, Havelka, Bejček, Janík Větrovský, Havelka, Bejček, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.92 2.00
3 Fořt, Korbel, Tax, Sitek Fořt, Korbel, Tax, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.39 1.00
4 Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 38.43
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 33.28 11.00
2 Hůla, Lipert, Šátek, Škubal Hůla, Lipert, Šátek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.81 3.00
Najman, Nežerný, Kalina, Selichar Najman, Nežerný, Kalina, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNF
Šidík, Rybář, Lang, Fišer Šidík, Rybář, Lang, Fišer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.50 9.00
2 Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.44 5.00
3 Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 35.53 4.00
4 Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska Avmedoski, Hoffmann, Strnad, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 33.28 11.00
2 27 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 33.50 9.00
3 14 Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Šimurda, Kohout, Huml, Palásek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.07 8.00
4 Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík Štěpánek, Cardoso, Bacílek, Mišík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.15 7.00
5 Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup Charvát, Černý, Rosenkranz, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.15 6.00
6 Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Strnad, Chytil, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.44 5.00
7 Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil Klicpera, Zajac, Suk, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 35.53 4.00
8 Hůla, Lipert, Šátek, Škubal Hůla, Lipert, Šátek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.81 3.00
9 Větrovský, Havelka, Bejček, Janík Větrovský, Havelka, Bejček, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.92 2.00
10 Fořt, Korbel, Tax, Sitek Fořt, Korbel, Tax, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.39 1.00
11 Aulický, Hacker, Pika, Veselý Aulický, Hacker, Pika, Veselý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.43
12 Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý Hertl, Pokorný, Hartman, Hrubý TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.64
13 28 Klouček, Kolbek, Teska, Oliva Klouček, Kolbek, Teska, Oliva A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.08
14 Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Bloudek, Stuchlík, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 38.43
Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Somsedík, Vošický, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DQ
Najman, Nežerný, Kalina, Selichar Najman, Nežerný, Kalina, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNF
Šidík, Rybář, Lang, Fišer Šidík, Rybář, Lang, Fišer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.76 8.00
2 32 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 34.31 7.00
3 72 Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.85 1.00
4 Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 36.77
5 Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 36.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 34.64 6.00
2 Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.14 4.00
3 56 Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.92
4 Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.31
Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 DQ
Poznámky:
DQ170/7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Preti, Macáková Čermáková, Káňová, Preti, Macáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.72 11.00
2 Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 35.59 3.00
3 Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.73 2.00
4 Langová, Veselá, Baxová, Hodíková Langová, Veselá, Baxová, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.04
5 77 Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 32.86 9.00
2 Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.78 5.00
3 Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.27
4 Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.67
5 Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 37.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Preti, Macáková Čermáková, Káňová, Preti, Macáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.72 11.00
2 Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá Grábnerová, Dupalová, Kučerová, Nevrlá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 32.86 9.00
3 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.76 8.00
4 32 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 34.31 7.00
5 Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková Lednická, Valachová, Blaschkeová, Míková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 34.64 6.00
6 Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková Kocourková, Machová, Kučerová, Nyžnyková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.78 5.00
7 Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová Bláhová, Vašková, Kocourková, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.14 4.00
8 Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Svátková, Šebestová, Fišková, Poláčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 35.59 3.00
9 Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová Peterková, Dubská, Hovorková, Grigová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.73 2.00
10 72 Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Štruplová, Jirouchová, Kmeťová, Křížková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 35.85 1.00
11 56 Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová Dragounová, Dražanová, Kubová, Vojířová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.92
12 Langová, Veselá, Baxová, Hodíková Langová, Veselá, Baxová, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.04
13 Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková Marková, Badinová, Šteflová, Zadáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.27
14 77 Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová Nejedlá, Pokorná, Bošková, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.31
15 Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová Fikesová, Hamerníková, Chaloupecká, Kottová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.67
16 Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Filipová, Matoušková, Šestáková, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 36.77
17 Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková Brátová, Hudečková, Jozífková, Červinková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 36.87
18 Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Bártová, Jakabová, Studenovská, Čelikovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.31
19 Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková Pospíšilová, Tvrdá, Žežulková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 37.78
Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá Krátká, Konečná, Žáčková, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 DQ