Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (7. 6. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.62 8.00
2 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.81
3 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.05
4 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.22
5 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 59.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.33 1.00
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.63
3 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 53.17
4 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.72
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ
Poznámky:
DQ 163/6
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.07 9.00
2 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.42
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.06
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.03
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 56.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.06 11.00
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.39 7.00
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.93 5.00
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.76
5 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 48.81
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.33 3.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.79 2.00
3 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.17
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.60
5 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 53.26
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 46.60 6.00
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.39
3 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 51.24
4 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.05
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.69
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 47.06 4.00
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 49.92
3 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 50.28
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 50.52
5 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 58.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.06 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.07 9.00
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.62 8.00
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.39 7.00
5 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 46.60 6.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 46.93 5.00
7 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 47.06 4.00
8 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.33 3.00
9 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.79 2.00
10 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 48.33 1.00
11 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.63
12 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.76
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.81
13 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 48.81
15 40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 49.17
16 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.39
17 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.60
18 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 49.92
19 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.05
20 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 50.28
21 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 50.52
22 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 51.24
23 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.42
24 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.05
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.06
26 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 53.17
27 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 53.26
28 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.69
29 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.22
30 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.72
31 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.03
32 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 56.80
33 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 58.39
34 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 59.52
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.03
2 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.01
3 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.79
4 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 61.13
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 48.96 2.00
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 49.88
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 51.16
4 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.53
5 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 51.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 43.59 11.00
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 50.06
3 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.78
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 55.40
5 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 49.78
2 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 52.46
3 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.87
4 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.91
5 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 59.37
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.91 3.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 49.40 1.00
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 49.50
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 49.66
5 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 55.46
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.49 5.00
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.90 4.00
3 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 49.87
4 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.02
5 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.46
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.47 9.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.47 6.00
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.90
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 51.39
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 55.88
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 45.52 8.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.62 7.00
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.06
4 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.89
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.08
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 7.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.89
2 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 52.42
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 55.64
4 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.89
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 59.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 43.59 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.47 9.00
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 45.52 8.00
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 45.62 7.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.47 6.00
6 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.49 5.00
7 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.90 4.00
8 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.91 3.00
9 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 48.96 2.00
10 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 49.40 1.00
11 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 49.50
12 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 49.66
13 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 49.78
14 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 49.87
15 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 49.88
16 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 50.06
17 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.90
18 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.06
19 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 51.16
20 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 51.39
21 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 51.53
22 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 51.66
23 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.89
24 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 52.42
25 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 52.46
26 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 52.78
27 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.87
28 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.89
29 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.91
30 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.02
31 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 53.08
32 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 54.46
33 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 55.03
34 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 55.40
35 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 55.46
36 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 55.64
37 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 55.88
38 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.01
39 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.79
40 Marie ŠeniglováMarie Šeniglová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 57.89
41 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 59.27
42 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 59.37
43 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.82
44 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 61.13
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS