Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Beroun (1. 9. 2019)
skok vysoký - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 050130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.74 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.71 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 040116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.56 8.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PátkováAnna Pátková 050323 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.55 9.00
3 Dominika PolákováDominika Poláková 051115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.49 8.00
skok o tyči - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.20 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 051219 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2.70 9.00
3 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.60 8.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.50 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40 9.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 050601 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2.40 8.00
skok daleký - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.78 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.60 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.46 8.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.47 11.00
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 040224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.28 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.25 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.71 11.00
2 Adéla KarasováAdéla Karasová 040913 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.22 9.00
3 Eliška VrbováEliška Vrbová 050625 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.15 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.67 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.40 9.00
3 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.25 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 31.67 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová 050107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.92 9.00
3 Vanda KučerováVanda Kučerová 041027 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.31 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZelenkaAdam Zelenka 041021 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.16 11.00
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.14 9.00
3 Petr StehlíkPetr Stehlík 050525 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.99 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 041114 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.07 11.00
2 Lada BaštováLada Baštová 040504 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.95 9.00
3 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 040127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.30 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.04 11.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký 040408 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.93 9.00
3 Lukáš RoškotLukáš Roškot 040421 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.14 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 040605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.29 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová 050107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.05 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 34.55 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KračekMartin Kraček 041208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.37 11.00
2 Martin VítekMartin Vítek 050507 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.55 9.00
3 Jan VacekJan Vacek 050509 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.48 8.00