Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Beroun (1. 9. 2019)

800 m - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:03.97 11.00
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:11.68 9.00
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:14.86 8.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:15.34 7.00
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:16.29 6.00
6 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:24.07 5.00
7 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:29.95 4.00
8 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:30.56 3.00
9 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 2:33.33 2.00
MS Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:34.77
11 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:37.96 1.00
12 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 2:49.31
13 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 13 2:50.30
14 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 12 2:50.35
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:20.55 11.00
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:30.90 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:31.71 8.00
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.26 7.00
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:38.91 6.00
6 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:40.24 5.00
7 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:40.34 4.00
8 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:40.79 3.00
9 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:41.65 2.00
10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:42.24 1.00
11 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 2:45.59
12 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 2:48.79
13 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:52.82
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:10.54
Celkem 14 závodníků