Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Beroun (1. 9. 2019)

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 1.74 ---oo-oooxoooxxx 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 1.71 -------ooxxoxoxxx 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 1.56 ooooooxxx 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 1.56 -oooxooxxx 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3 1.56 -oxoooxxoxxx 6.00
6 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 1.53 oooooxxx 5.00
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 1.53 -o-xooxxx 4.00
Poznámky/pokusy:
" 10:35 - Tvrzník Antonín (KOLIN) - ošetření odřeného kotníku
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 1.58 ----ooooxooxxx 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 1.55 ---o-ooooxxx 9.00
3 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 1.49 ---o-xoxoxxx 8.00
4 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 1.46 ooooooxxx 7.00
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 1.46 oo---xo 6.00
6 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 1.43 xoooxoxoxxx 5.00
7= Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 1.40 --ooxxx 3.50
7= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 6 1.40 ooooxxx 3.50
9 Martina KopeckáMartina Kopecká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 1.35 ooxxoxxx 2.00
10 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 1.30 -xoxxx 1.00
MS Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 1.58 --oooooooxoxxx
Celkem 11 závodníků