výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále přípravek

Beroun (22. 9. 2019)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.33
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 83 07.35
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 79 07.65
4 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49 07.66
5= Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37 07.72
5= Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 91 07.72
7= Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27 07.73
7= Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 62 07.73
9 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 50 07.76
10 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 72 07.78
11 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 11 07.80
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 65 07.81
13 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28 07.83
14 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 68 07.85
15 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 66 07.91
16 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 80 07.92
17 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23 07.95
18 Matěj PonecMatěj Ponec 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 87 07.96
19= Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 07.99
19= Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30 07.99
21= Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39 08.00
21= Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86 08.00
23= Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.01
23= Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38 08.01
23= Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 51 08.01
23= Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 69 08.01
23= Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 84 08.01
28 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.02
29= Daniel ČechDaniel Čech 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 10 08.03
29= Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 63 08.03
29= Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 77 08.03
29= Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 93 08.03
29= Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 85 08.03
34= Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 47 08.04
34= Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 89 08.04
36 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25 08.05
37 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 88 08.07
38= Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.09
38= Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 35 08.09
38= Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 75 08.09
41= Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 52 08.11
41= Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 67 08.11
43 Timon CorbinTimon Corbin 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.16
44 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21 08.19
45 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 81 08.21
46= Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22 08.22
46= Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 71 08.22
48= Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 53 08.23
48= Vojtěch RusVojtěch Rus 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24 08.23
50= Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 08.24
50= Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40 08.24
52 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29 08.31
53= Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 36 08.34
53= Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 33 08.34
53= Vojtěch ŠnídlVojtěch Šnídl 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 73 08.34
56= Jan PolívkaJan Polívka 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.35
56= Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 34 08.35
56= Petr VacekPetr Vacek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 90 08.35
59= Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 78 08.37
59= Bartoloměj MachBartoloměj Mach 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 92 08.37
61 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 45 08.38
62 Boris TaymarBoris Taymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26 08.41
63 Jan TomášekJan Tomášek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 12 08.48
64= David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 08.49
64= Otakar VachekOtakar Vachek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 08.49
64= Adam GregorAdam Gregor 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 74 08.49
67 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 60 08.53
68 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 46 08.56
69 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.57
70 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 70 08.61
71 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 95 08.62
72 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 64 08.63
73 Tomáš BártaTomáš Bárta 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41 08.64
74 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.65
75 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 55 08.66
76= Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43 08.68
76= Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54 08.68
78 Jaromír PilátJaromír Pilát 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 58 08.73
79= Radim SedláčekRadim Sedláček 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 61 08.75
79= Tomáš BatěkTomáš Batěk 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 82 08.75
81 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 57 08.78
82= Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 08.83
82= Oskar HackerOskar Hacker 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 76 08.83
84 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 20 08.84
85 Viktor VondrákViktor Vondrák 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 44 08.85
86 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14 08.86
87 Šimon ČervenýŠimon Červený 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15 08.87
88 Jan KalousJan Kalous 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 94 08.92
89 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 19 08.95
90 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 18 09.05
91 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 17 09.06
92 Marek LüftnerMarek Lüftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 56 09.62
93 Ondřej EliškaOndřej Eliška 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 59 10.42
Celkem 93 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43 07.42
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 44 07.60
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 61 07.65
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 76 07.66
5 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 71 07.68
6 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 80 07.69
7 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 45 07.74
8 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 87 07.80
9 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 52 07.84
10 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 24 07.87
11 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29 07.89
12 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.91
13 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 88 07.93
14= Dominika SvičákováDominika Svičáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36 07.94
14= Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 59 07.94
16 Michaela KróliczkováMichaela Króliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17 07.95
17 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34 07.96
18= Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 40 07.98
18= Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86 07.98
20 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 51 08.00
21 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33 08.01
22= Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35 08.03
22= Julie FilipováJulie Filipová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 70 08.03
22= Vanda KalašováVanda Kalašová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 84 08.03
25 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 58 08.05
26 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 08.06
27 Hana AbrožováHana Abrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 28 08.07
28= Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 08.08
28= Amálka FalcníkováAmálka Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 64 08.08
28= Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 62 08.08
31 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 16 08.11
32 Anna BřízkováAnna Břízková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 82 08.13
33= Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 08.17
33= Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30 08.17
33= Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 72 08.17
33= Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 83 08.17
37 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 42 08.18
38 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 53 08.19
39 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 68 08.21
40 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54 08.22
41= Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 18 08.23
41= Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 47 08.23
43 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 57 08.24
44= Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 15 08.25
44= Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31 08.25
46= Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22 08.26
46= Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 25 08.26
46= Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 37 08.26
49 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 91 08.27
50 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 90 08.28
51 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 77 08.29
52 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 46 08.31
53 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21 08.35
54= Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 27 08.36
54= Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32 08.36
54= Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 39 08.36
57= Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 65 08.37
57= Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 81 08.37
59 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 69 08.41
60= Sofie ŠimonováSofie Šimonová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 14 08.45
60= Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 75 08.45
62 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 41 08.46
63 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 08.51
64 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 49 08.54
65 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 38 08.59
66 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 60 08.61
67 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 50 08.69
68= Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 08.74
68= Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 26 08.74
70= Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.75
70= Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20 08.75
72 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 67 08.76
73 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 56 08.79
74= Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 08.83
74= Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 93 08.83
76 Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 19 08.85
77 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.87
78 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23 08.91
79 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 85 08.92
80 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.94
81 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 66 09.01
82 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.03
83 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
84 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 79 09.07
85 Kristýna BertlováKristýna Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.08
86 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.75
87 Anička DurišováAnička Durišová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 55 10.14
88 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 78 10.27
Celkem 88 závodníků

8 x 200 m - Mix (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Langerová, Vomastek, Kundrátová, Motl, Motl, Budina, Ponec, Blažek Langerová, Vomastek, Kundrátová, Motl, Motl, Budina, Ponec, Blažek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:04.36
2 Pischnothová, Baumrukrová, Špicl, Veselá, Vít, Řeháčková, Ponert, Bárta Pischnothová, Baumrukrová, Špicl, Veselá, Vít, Řeháčková, Ponert, Bárta Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4:06.62
3 Lenoch, Zajac, Kučerová, Pospíšil, Vyšínská, Tvrdá, Pittner, Hůlková Lenoch, Zajac, Kučerová, Pospíšil, Vyšínská, Tvrdá, Pittner, Hůlková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:07.69
4 Bradová, Marhoul, Geist, Vlčková, Čančík, Břízková, Dobiášová, Kalašová Bradová, Marhoul, Geist, Vlčková, Čančík, Břízková, Dobiášová, Kalašová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4:09.16
5 Svinčáková, Kroužilová, Kofroň, Millerová, Erban, Kaňkovská, Převrátil, Kučera Svinčáková, Kroužilová, Kofroň, Millerová, Erban, Kaňkovská, Převrátil, Kučera TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:11.37
6 Hájek, Malichová, Šinkmajerová, Veselá, Budková, Hlaváčková, Hodačová, Uhlář Hájek, Malichová, Šinkmajerová, Veselá, Budková, Hlaváčková, Hodačová, Uhlář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:11.85
7 Alföldi, Alföldi, Čurdová, Holubová, Kohout, Rus, Vintrová, Tatíček Alföldi, Alföldi, Čurdová, Holubová, Kohout, Rus, Vintrová, Tatíček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:12.95
8 Vocílka, Falcníková, Šamšula, Kutlák, Zápotocký, Šimek, Pergelt, Vojířová Vocílka, Falcníková, Šamšula, Kutlák, Zápotocký, Šimek, Pergelt, Vojířová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:19.50
9 Achberger, Jandurová, Konopáčová, Kučera, Mikula, Nademlejnská, Piš, Rojíková Achberger, Jandurová, Konopáčová, Kučera, Mikula, Nademlejnská, Piš, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:20.26
10 Humlová, Pergl, Mach, Bubník, Bureš, Havlíková, Gregovská, Fistrová Humlová, Pergl, Mach, Bubník, Bureš, Havlíková, Gregovská, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:20.95
11 Doubková, Horáček, Kloos, Křídová, Linková, Mocová, Pajerová, Viktora Doubková, Horáček, Kloos, Křídová, Linková, Mocová, Pajerová, Viktora SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:22.82
12 Polívka, Vachek, Novotný, Tomášek, Bohuslavová, Rubešová, Corbin, Štěpnička Polívka, Vachek, Novotný, Tomášek, Bohuslavová, Rubešová, Corbin, Štěpnička TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4:24.79
13 Bernardová, Pokorná, Filipová, Týčová, Šilerová, Volráb, Hurkovskij, Šnídl Bernardová, Pokorná, Filipová, Týčová, Šilerová, Volráb, Hurkovskij, Šnídl TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4:26.58
14 Hacker, Bečka, Johanides, Andresová, Matas, Hanousková, Vaňková, Bohatová Hacker, Bečka, Johanides, Andresová, Matas, Hanousková, Vaňková, Bohatová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4:35.10
15 Króliczková, Šimůnek, Bednář, Říhová, Vaňková, Náprstková, Eibichová, Černý Króliczková, Šimůnek, Bednář, Říhová, Vaňková, Náprstková, Eibichová, Černý TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4:36.16
16 Freudl, Doubková, Krejčíková, Šebková, Hanley, Abrožová, Etrych, Vyšínský Freudl, Doubková, Krejčíková, Šebková, Hanley, Abrožová, Etrych, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:38.01
17 Křivánková, Šťovíček, Vágnerová, Vondrák, Rus, Pivný, Mottl, Loukota Křivánková, Šťovíček, Vágnerová, Vondrák, Rus, Pivný, Mottl, Loukota Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4:39.11
18 Prokeš, Kříž, Artusová, Artusová, Artusová, Hlaváčková, Hlavničková, Rabiňáková Prokeš, Kříž, Artusová, Artusová, Artusová, Hlaváčková, Hlavničková, Rabiňáková Atletika BenešovAtletika Benešov 5:00.88
19 Drtina, Lüftner, Macháček, Pilát, Eliška, Štiková, Seibert, Sedláček Drtina, Lüftner, Macháček, Pilát, Eliška, Štiková, Seibert, Sedláček Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5:09.66
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 37 4.71 0.0
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 4.65 0.0
3 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 49 4.50 0.0
4 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 83 4.47 0.0
5 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 79 4.41 0.0
6 Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 4.38 0.0
7 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 91 4.34 0.0
8 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 4.29 0.0
9 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 4.27 0.0
10 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 85 4.25 0.0
11= Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 84 4.21 0.0
11= Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 50 4.21 0.0
13 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 62 4.19 0.0
14 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 4.16 0.0
15 Matěj PonecMatěj Ponec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 4.13 0.0
16= Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 30 4.10 0.0
16= Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 4.10 0.0
18 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 4.06 0.0
19= Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 4.05 0.0
19= Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 52 4.05 0.0
19= Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 89 4.05 0.0
22 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 4.04 0.0
23= Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 27 4.03 0.0
23= Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 4.03 0.0
25 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 40 4.02 0.0
26 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 31 4.01 0.0
27 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 35 3.99 0.0
28 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 39 3.98 0.0
29= Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 36 3.93 0.0
29= Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 77 3.93 0.0
31 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 38 3.92 0.0
32= Petr VacekPetr Vacek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 90 3.91 0.0
32= Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 93 3.91 0.0
34= Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 5 3.90 0.0
34= Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 6 3.90 0.0
34= Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 88 3.90 0.0
37= František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 66 3.89 0.0
37= Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 71 3.89 0.0
39 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 3.88 0.0
40 Tomáš BatěkTomáš Batěk
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 82 3.85 0.0
41 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 33 3.82 0.0
42 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 34 3.81 0.0
43 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 25 3.80 0.0
44 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 78 3.76 0.0
45= Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 29 3.74 0.0
45= Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 64 3.74 0.0
47 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 11 3.73 0.0
48= Timon CorbinTimon Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 7 3.69 0.0
48= Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 28 3.69 0.0
48= Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 45 3.69 0.0
51 Vojtěch RusVojtěch Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 24 3.68 0.0
52 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 3.66 0.0
53 Viktor VondrákViktor Vondrák
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 44 3.64 0.0
54= Jan ŠimůnekJan Šimůnek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 13 3.63 0.0
54= Vojtěch ŠnídlVojtěch Šnídl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 73 3.63 0.0
56 Samuel PivnýSamuel Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 46 3.62 0.0
57 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 3.59 0.0
58 Daniel ČechDaniel Čech
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 3.58 0.0
59 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 3.55 0.0
60= Jan PolívkaJan Polívka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 8 3.53 0.0
60= Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 68 3.53 0.0
60= Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 69 3.53 0.0
60= Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 75 3.53 0.0
64= Boris TaymarBoris Taymar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 3.50 0.0
64= Jaromír PilátJaromír Pilát
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 58 3.50 0.0
66 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 54 3.49 0.0
67 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 60 3.47 0.0
68= Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 47 3.46 0.0
68= Tomáš BártaTomáš Bárta
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 41 3.46 0.0
70 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 70 3.45 0.0
71 Otakar VachekOtakar Vachek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 9 3.44 0.0
72 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 3.43 0.0
73= Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 3.42 0.0
73= Adam GregorAdam Gregor
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 74 3.42 0.0
75 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 48 3.40 0.0
76 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 63 3.38 0.0
77 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 16 3.36 0.0
78 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 95 3.33 0.0
79 Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 43 3.30 0.0
80 Šimon ČervenýŠimon Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 15 3.28 0.0
81 Jan TomášekJan Tomášek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 12 3.27 0.0
82 Radim SedláčekRadim Sedláček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 61 3.26 0.0
83= Matyáš DrtinaMatyáš Drtina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 55 3.23 0.0
83= Bartoloměj MachBartoloměj Mach
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 92 3.23 0.0
85 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 2 3.22 0.0
86 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 18 3.18 0.0
87 Oskar HackerOskar Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 76 3.13 0.0
88 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20 3.10 0.0
89 Jonáš EtrychJonáš Etrych
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 3.09 0.0
90 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 57 3.05 0.0
91 Jan KalousJan Kalous
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 94 2.99 0.0
92 Marek LüftnerMarek Lüftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 2.81 0.0
93 Ondřej EliškaOndřej Eliška
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 59 2.50 0.0
Celkem 93 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 44 4.70 0.0
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 76 4.59 0.0
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 43 4.51 0.0
4 Dominika SvičákováDominika Svičáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 36 4.50 0.0
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 4.45 0.0
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 4.41 0.0
7 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 4.29 0.0
8 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 40 4.27 0.0
9 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 29 4.19 0.0
10 Sofie TýčováSofie Týčová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 71 4.18 0.0
11 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 45 4.15 0.0
12 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 58 4.14 0.0
13= Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 4.13 0.0
13= Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 24 4.13 0.0
13= Julie FilipováJulie Filipová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 70 4.13 0.0
16 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 59 4.12 0.0
17 Amálka FalcníkováAmálka Falcníková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 64 4.11 0.0
18 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 52 4.09 0.0
19 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 61 4.08 0.0
20= Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 34 4.07 0.0
20= Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 33 4.07 0.0
22 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 54 4.06 0.0
23 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 88 4.04 0.0
24 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 4.03 0.0
25 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 4.00 0.0
26= Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 35 3.99 0.0
26= Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 38 3.99 0.0
28 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 39 3.98 0.0
29= Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 42 3.96 0.0
29= Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 46 3.96 0.0
31 Kristýna VojířováKristýna Vojířová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 3.95 0.0
32 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 30 3.92 0.0
33 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 57 3.91 0.0
34 Michaela KróliczkováMichaela Króliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 17 3.90 0.0
35 Tereza RubešováTereza Rubešová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 16 3.89 0.0
36 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 85 3.87 0.0
37= Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 3.86 0.0
37= Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 47 3.86 0.0
39 Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 83 3.85 0.0
40 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 18 3.82 0.0
41 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 31 3.79 0.0
42 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 37 3.75 0.0
43= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 22 3.70 0.0
43= Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 32 3.70 0.0
45= Vanda KalašováVanda Kalašová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 84 3.69 0.0
45= Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 3.69 0.0
47 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 49 3.68 0.0
48 Lucie ŠilerováLucie Šilerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 3.64 0.0
49 Anna BřízkováAnna Břízková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 82 3.63 0.0
50= Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 41 3.62 0.0
50= Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 60 3.62 0.0
52 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 3.59 0.0
53= Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 62 3.58 0.0
53= Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 3.58 0.0
55 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 3.56 0.0
56 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 25 3.55 0.0
57= Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 21 3.54 0.0
57= Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 77 3.54 0.0
59= Linda RojíkováLinda Rojíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 12 3.53 0.0
59= Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 69 3.53 0.0
61 Sofie ŠimonováSofie Šimonová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 3.52 0.0
62 Hana AbrožováHana Abrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 28 3.51 0.0
63 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 75 3.48 0.0
64= Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 3.46 0.0
64= Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 68 3.46 0.0
66= Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 6 3.45 0.0
66= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 48 3.45 0.0
66= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 93 3.45 0.0
69 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 27 3.44 0.0
70 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 5 3.41 0.0
71 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 66 3.36 0.0
72 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 90 3.35 0.0
73= Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 1 3.34 0.0
73= Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 3.34 0.0
75 Kristýna BertlováKristýna Bertlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 3.26 0.0
76 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 26 3.23 0.0
77= Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20 3.19 0.0
77= Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 19 3.19 0.0
77= Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 23 3.19 0.0
80 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 3.18 0.0
81 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 91 3.17 0.0
82 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 50 3.07 0.0
83 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 3.03 0.0
84 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 2.92 0.0
85 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4 2.91 0.0
86 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 79 2.85 0.0
87 Anička DurišováAnička Durišová
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 55 2.60 0.0
88 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 78 2.21 0.0
Celkem 88 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 77 45.21 0.0
2 Matěj PonecMatěj Ponec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 43.38 0.0
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 42.10 0.0
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 68 41.50 0.0
5 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 62 40.39 0.0
6 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 52 39.94 0.0
7 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 50 39.64 0.0
8 Petr VacekPetr Vacek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 90 39.61 0.0
9 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 37 39.49 0.0
10 Vojtěch RusVojtěch Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 24 38.46 0.0
11 Viktor VondrákViktor Vondrák
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 44 37.49 0.0
12 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 49 37.21 0.0
13 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 83 36.17 0.0
14 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 35 36.10 0.0
15 Tomáš BatěkTomáš Batěk
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 82 35.50 0.0
16 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 35.18 0.0
17 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 88 35.17 0.0
18 Jan TomášekJan Tomášek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 12 35.00 0.0
19 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 54 34.53 0.0
20 Tomáš BártaTomáš Bárta
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 41 34.40 0.0
21 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 69 34.34 0.0
22 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 40 34.31 0.0
23 Timon CorbinTimon Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 7 34.04 0.0
24 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 55 33.87 0.0
25 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 84 33.78 0.0
26 Daniel ČechDaniel Čech
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 32.74 0.0
27 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 32.38 0.0
28 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 60 32.27 0.0
29 Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 6 32.16 0.0
30 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 45 31.76 0.0
31 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 64 31.69 0.0
32 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 95 31.50 0.0
33 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 31.36 0.0
34 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 31.24 0.0
35 Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 31.09 0.0
36 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 85 31.08 0.0
37 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 30.82 0.0
38 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 31 30.35 0.0
39 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 93 29.89 0.0
40 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 29.86 0.0
41 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 34 29.80 0.0
42 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 29.75 0.0
43 Boris TaymarBoris Taymar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 29.38 0.0
44 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 29.31 0.0
45 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 29.18 0.0
46 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 70 28.96 0.0
47 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 27 28.89 0.0
48 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 79 28.85 0.0
49 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 75 28.83 0.0
50 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 78 28.66 0.0
51 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 71 28.46 0.0
52 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 47 28.28 0.0
53 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 33 28.20 0.0
54 Samuel PivnýSamuel Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 46 27.78 0.0
55 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 63 27.77 0.0
56 Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 27.66 0.0
57 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 18 27.50 0.0
58 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 16 27.48 0.0
59 Bartoloměj MachBartoloměj Mach
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 92 27.42 0.0
60 Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 89 27.20 0.0
61 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 30 26.90 0.0
62 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 26.79 0.0
63 Jan KalousJan Kalous
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 94 26.65 0.0
64 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 91 26.64 0.0
65 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 26.28 0.0
66 Jan PolívkaJan Polívka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 8 25.90 0.0
67 Vojtěch ŠnídlVojtěch Šnídl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 73 25.83 0.0
68 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 39 25.12 0.0
69 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 2 25.07 0.0
70 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 38 24.86 0.0
71 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 13 24.83 0.0
72 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 57 24.71 0.0
73 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20 24.39 0.0
74 Otakar VachekOtakar Vachek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 9 24.07 0.0
75 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 66 23.88 0.0
76 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 5 22.98 0.0
77 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 28 22.95 0.0
78 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 25 21.80 0.0
79 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 29 21.63 0.0
80 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 48 21.14 0.0
81 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 11 20.63 0.0
82 Radim SedláčekRadim Sedláček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 61 20.44 0.0
83 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 20.29 0.0
84 Jaromír PilátJaromír Pilát
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 58 20.03 0.0
85 Oskar HackerOskar Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 76 19.09 0.0
86 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 18.53 0.0
87 Marek LüftnerMarek Lüftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 17.53 0.0
88 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 36 17.29 0.0
89 Ondřej EliškaOndřej Eliška
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 59 17.19 0.0
90 Šimon ČervenýŠimon Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 15 17.17 0.0
91 Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 43 15.15 0.0
92 Jonáš EtrychJonáš Etrych
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 14.47 0.0
93 Adam GregorAdam Gregor
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 74 14.18 0.0
Celkem 93 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 49.67 0.0
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 43 35.00 0.0
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 44 34.32 0.0
4 Vanda KalašováVanda Kalašová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 84 34.16 0.0
5 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 33.83 0.0
6 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 40 33.74 0.0
7 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 30.98 0.0
8 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 30.48 0.0
9 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 57 30.40 0.0
10 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 54 30.26 0.0
11 Dominika SvičákováDominika Svičáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 36 29.22 0.0
12 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 28.60 0.0
13 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 29 28.43 0.0
14 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 28.12 0.0
15 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 27.94 0.0
16 Tereza RubešováTereza Rubešová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 16 27.53 0.0
17 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 61 26.63 0.0
18 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 1 26.47 0.0
19 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 34 26.42 0.0
20 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 41 25.97 0.0
21 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 46 25.65 0.0
22 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 18 25.10 0.0
23 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 85 25.06 0.0
24 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 42 24.90 0.0
25 Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 62 24.74 0.0
26 Linda RojíkováLinda Rojíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 12 24.53 0.0
27 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 31 23.63 0.0
28 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 23.54 0.0
29 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 6 23.45 0.0
30 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 30 23.28 0.0
31 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 5 23.09 0.0
32 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 58 22.71 0.0
33 Anna BřízkováAnna Břízková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 82 22.28 0.0
34 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 22.25 0.0
35= Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 27 22.20 0.0
35= Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 59 22.20 0.0
37 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 76 22.13 0.0
38 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 45 22.09 0.0
39 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 90 22.08 0.0
40 Kristýna BertlováKristýna Bertlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 21.96 0.0
41 Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 23 21.75 0.0
42 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 32 21.60 0.0
43 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 21.58 0.0
44 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 25 21.24 0.0
45 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20 21.23 0.0
46 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 66 21.20 0.0
47 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 88 20.93 0.0
48 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 47 20.82 0.0
49 Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 83 20.44 0.0
50 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 77 20.20 0.0
51 Michaela KróliczkováMichaela Króliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 17 20.13 0.0
52 Sofie ŠimonováSofie Šimonová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 19.65 0.0
53= Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 21 19.59 0.0
53= Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 49 19.59 0.0
55 Amálka FalcníkováAmálka Falcníková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 64 19.42 0.0
56 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4 19.32 0.0
57 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 24 19.31 0.0
58 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 19.28 0.0
59 Hana AbrožováHana Abrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 28 19.17 0.0
60 Julie FilipováJulie Filipová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 70 19.06 0.0
61 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 38 19.02 0.0
62 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 52 18.50 0.0
63 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 79 18.48 0.0
64 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 39 18.20 0.0
65 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 75 17.86 0.0
66 Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 69 17.58 0.0
67 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 60 17.49 0.0
68 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 17.47 0.0
69 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 26 17.44 0.0
70 Sofie TýčováSofie Týčová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 71 17.43 0.0
71 Kristýna VojířováKristýna Vojířová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 17.18 0.0
72 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 17.10 0.0
73= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 48 16.91 0.0
73= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 93 16.91 0.0
75 Lucie ŠilerováLucie Šilerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 16.88 0.0
76 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 91 16.83 0.0
77 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 35 16.59 0.0
78 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 19 16.55 0.0
79 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 68 16.44 0.0
80 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 15.98 0.0
81 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 33 15.85 0.0
82 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 37 14.57 0.0
83 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 22 14.28 0.0
84 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 13.53 0.0
85 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 12.38 0.0
86 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 78 12.20 0.0
87 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 50 11.48 0.0
88 Anička DurišováAnička Durišová
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 55 11.29 0.0
Celkem 88 závodníků