Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále přípravek

Beroun (22. 9. 2019)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.33
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 83 07.35
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 79 07.65
4 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49 07.66
5= Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37 07.72
5= Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 91 07.72
7= Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27 07.73
7= Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 62 07.73
9 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 50 07.76
10 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 72 07.78
11 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 11 07.80
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 65 07.81
13 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28 07.83
14 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 68 07.85
15 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 66 07.91
16 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 80 07.92
17 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23 07.95
18 Matěj PonecMatěj Ponec 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 87 07.96
19= Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 07.99
19= Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30 07.99
21= Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39 08.00
21= Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86 08.00
23= Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.01
23= Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38 08.01
23= Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 51 08.01
23= Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 69 08.01
23= Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 84 08.01
28 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.02
29= Daniel ČechDaniel Čech 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 10 08.03
29= Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 63 08.03
29= Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 77 08.03
29= Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 93 08.03
29= Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 85 08.03
34= Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 47 08.04
34= Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 89 08.04
36 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25 08.05
37 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 88 08.07
38= Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.09
38= Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 35 08.09
38= Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 75 08.09
41= Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 52 08.11
41= Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 67 08.11
43 Timon CorbinTimon Corbin 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.16
44 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21 08.19
45 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 81 08.21
46= Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22 08.22
46= Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 71 08.22
48= Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 53 08.23
48= Vojtěch RusVojtěch Rus 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24 08.23
50= Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 08.24
50= Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40 08.24
52 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29 08.31
53= Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 36 08.34
53= Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 33 08.34
53= Vojtěch ŠnídlVojtěch Šnídl 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 73 08.34
56= Jan PolívkaJan Polívka 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.35
56= Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 34 08.35
56= Petr VacekPetr Vacek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 90 08.35
59= Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 78 08.37
59= Bartoloměj MachBartoloměj Mach 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 92 08.37
61 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 45 08.38
62 Boris TaymarBoris Taymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26 08.41
63 Jan TomášekJan Tomášek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 12 08.48
64= David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 08.49
64= Otakar VachekOtakar Vachek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 08.49
64= Adam GregorAdam Gregor 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 74 08.49
67 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 60 08.53
68 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 46 08.56
69 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.57
70 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 70 08.61
71 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 95 08.62
72 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 64 08.63
73 Tomáš BártaTomáš Bárta 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41 08.64
74 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.65
75 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 55 08.66
76= Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43 08.68
76= Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54 08.68
78 Jaromír PilátJaromír Pilát 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 58 08.73
79= Radim SedláčekRadim Sedláček 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 61 08.75
79= Tomáš BatěkTomáš Batěk 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 82 08.75
81 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 57 08.78
82= Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 08.83
82= Oskar HackerOskar Hacker 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 76 08.83
84 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 20 08.84
85 Viktor VondrákViktor Vondrák 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 44 08.85
86 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14 08.86
87 Šimon ČervenýŠimon Červený 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15 08.87
88 Jan KalousJan Kalous 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 94 08.92
89 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 19 08.95
90 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 18 09.05
91 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 17 09.06
92 Marek LüftnerMarek Lüftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 56 09.62
93 Ondřej EliškaOndřej Eliška 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 59 10.42
Celkem 93 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43 07.42
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 44 07.60
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 61 07.65
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 76 07.66
5 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 71 07.68
6 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 80 07.69
7 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 45 07.74
8 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 87 07.80
9 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 52 07.84
10 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 24 07.87
11 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29 07.89
12 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.91
13 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 88 07.93
14= Dominika SvičákováDominika Svičáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36 07.94
14= Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 59 07.94
16 Michaela KróliczkováMichaela Króliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17 07.95
17 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34 07.96
18= Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 40 07.98
18= Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86 07.98
20 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 51 08.00
21 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33 08.01
22= Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35 08.03
22= Julie FilipováJulie Filipová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 70 08.03
22= Vanda KalašováVanda Kalašová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 84 08.03
25 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 58 08.05
26 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 08.06
27 Hana AbrožováHana Abrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 28 08.07
28= Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 08.08
28= Amálka FalcníkováAmálka Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 64 08.08
28= Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 62 08.08
31 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 16 08.11
32 Anna BřízkováAnna Břízková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 82 08.13
33= Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 08.17
33= Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30 08.17
33= Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 72 08.17
33= Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 83 08.17
37 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 42 08.18
38 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 53 08.19
39 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 68 08.21
40 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54 08.22
41= Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 18 08.23
41= Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 47 08.23
43 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 57 08.24
44= Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 15 08.25
44= Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31 08.25
46= Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22 08.26
46= Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 25 08.26
46= Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 37 08.26
49 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 91 08.27
50 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 90 08.28
51 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 77 08.29
52 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 46 08.31
53 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21 08.35
54= Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 27 08.36
54= Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32 08.36
54= Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 39 08.36
57= Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 65 08.37
57= Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 81 08.37
59 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 69 08.41
60= Sofie ŠimonováSofie Šimonová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 14 08.45
60= Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 75 08.45
62 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 41 08.46
63 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 08.51
64 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 49 08.54
65 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 38 08.59
66 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 60 08.61
67 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 50 08.69
68= Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 08.74
68= Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 26 08.74
70= Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.75
70= Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20 08.75
72 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 67 08.76
73 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 56 08.79
74= Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 08.83
74= Tereza KřivánkováTereza Křivánková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 93 08.83
76 Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 19 08.85
77 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.87
78 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23 08.91
79 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 85 08.92
80 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.94
81 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 66 09.01
82 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.03
83 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
84 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 79 09.07
85 Kristýna BertlováKristýna Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.08
86 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.75
87 Anička DurišováAnička Durišová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 55 10.14
88 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 78 10.27
Celkem 88 závodníků