Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále přípravek

Beroun (22. 9. 2019)

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 77 45.21 0.0
2 Matěj PonecMatěj Ponec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 43.38 0.0
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 42.10 0.0
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 68 41.50 0.0
5 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 62 40.39 0.0
6 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 52 39.94 0.0
7 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 50 39.64 0.0
8 Petr VacekPetr Vacek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 90 39.61 0.0
9 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 37 39.49 0.0
10 Vojtěch RusVojtěch Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 24 38.46 0.0
11 Viktor VondrákViktor Vondrák
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 44 37.49 0.0
12 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 49 37.21 0.0
13 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 83 36.17 0.0
14 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 35 36.10 0.0
15 Tomáš BatěkTomáš Batěk
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 82 35.50 0.0
16 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 35.18 0.0
17 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 88 35.17 0.0
18 Jan TomášekJan Tomášek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 12 35.00 0.0
19 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 54 34.53 0.0
20 Tomáš BártaTomáš Bárta
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 41 34.40 0.0
21 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 69 34.34 0.0
22 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 40 34.31 0.0
23 Timon CorbinTimon Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 7 34.04 0.0
24 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 55 33.87 0.0
25 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 84 33.78 0.0
26 Daniel ČechDaniel Čech
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 32.74 0.0
27 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 32.38 0.0
28 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 60 32.27 0.0
29 Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 6 32.16 0.0
30 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 45 31.76 0.0
31 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 64 31.69 0.0
32 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 95 31.50 0.0
33 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 31.36 0.0
34 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 31.24 0.0
35 Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 31.09 0.0
36 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 85 31.08 0.0
37 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 30.82 0.0
38 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 31 30.35 0.0
39 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 93 29.89 0.0
40 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 29.86 0.0
41 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 34 29.80 0.0
42 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 29.75 0.0
43 Boris TaymarBoris Taymar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 29.38 0.0
44 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 29.31 0.0
45 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 29.18 0.0
46 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 70 28.96 0.0
47 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 27 28.89 0.0
48 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 79 28.85 0.0
49 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 75 28.83 0.0
50 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 78 28.66 0.0
51 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 71 28.46 0.0
52 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 47 28.28 0.0
53 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 33 28.20 0.0
54 Samuel PivnýSamuel Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 46 27.78 0.0
55 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 63 27.77 0.0
56 Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 27.66 0.0
57 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 18 27.50 0.0
58 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 16 27.48 0.0
59 Bartoloměj MachBartoloměj Mach
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 92 27.42 0.0
60 Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 89 27.20 0.0
61 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 30 26.90 0.0
62 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 26.79 0.0
63 Jan KalousJan Kalous
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 94 26.65 0.0
64 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 91 26.64 0.0
65 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 26.28 0.0
66 Jan PolívkaJan Polívka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 8 25.90 0.0
67 Vojtěch ŠnídlVojtěch Šnídl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 73 25.83 0.0
68 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 39 25.12 0.0
69 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 2 25.07 0.0
70 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 38 24.86 0.0
71 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 13 24.83 0.0
72 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 57 24.71 0.0
73 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20 24.39 0.0
74 Otakar VachekOtakar Vachek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 9 24.07 0.0
75 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 66 23.88 0.0
76 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 5 22.98 0.0
77 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 28 22.95 0.0
78 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 25 21.80 0.0
79 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 29 21.63 0.0
80 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 48 21.14 0.0
81 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 11 20.63 0.0
82 Radim SedláčekRadim Sedláček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 61 20.44 0.0
83 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 20.29 0.0
84 Jaromír PilátJaromír Pilát
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 58 20.03 0.0
85 Oskar HackerOskar Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 76 19.09 0.0
86 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 18.53 0.0
87 Marek LüftnerMarek Lüftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 17.53 0.0
88 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 36 17.29 0.0
89 Ondřej EliškaOndřej Eliška
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 59 17.19 0.0
90 Šimon ČervenýŠimon Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 15 17.17 0.0
91 Václav ŠťovíčekVáclav Šťovíček
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 43 15.15 0.0
92 Jonáš EtrychJonáš Etrych
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 14.47 0.0
93 Adam GregorAdam Gregor
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 74 14.18 0.0
Celkem 93 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 51 49.67 0.0
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 43 35.00 0.0
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 44 34.32 0.0
4 Vanda KalašováVanda Kalašová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 84 34.16 0.0
5 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 86 33.83 0.0
6 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 40 33.74 0.0
7 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 30.98 0.0
8 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 53 30.48 0.0
9 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 57 30.40 0.0
10 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 54 30.26 0.0
11 Dominika SvičákováDominika Svičáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 36 29.22 0.0
12 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 81 28.60 0.0
13 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 29 28.43 0.0
14 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 87 28.12 0.0
15 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 27.94 0.0
16 Tereza RubešováTereza Rubešová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 16 27.53 0.0
17 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 61 26.63 0.0
18 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 1 26.47 0.0
19 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 34 26.42 0.0
20 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 41 25.97 0.0
21 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 46 25.65 0.0
22 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 18 25.10 0.0
23 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 85 25.06 0.0
24 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 42 24.90 0.0
25 Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 62 24.74 0.0
26 Linda RojíkováLinda Rojíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 12 24.53 0.0
27 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 31 23.63 0.0
28 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 23.54 0.0
29 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 6 23.45 0.0
30 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 30 23.28 0.0
31 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 5 23.09 0.0
32 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 58 22.71 0.0
33 Anna BřízkováAnna Břízková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 82 22.28 0.0
34 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 80 22.25 0.0
35= Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 27 22.20 0.0
35= Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 59 22.20 0.0
37 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 76 22.13 0.0
38 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 45 22.09 0.0
39 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 90 22.08 0.0
40 Kristýna BertlováKristýna Bertlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 21.96 0.0
41 Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 23 21.75 0.0
42 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 32 21.60 0.0
43 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 21.58 0.0
44 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 25 21.24 0.0
45 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20 21.23 0.0
46 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 66 21.20 0.0
47 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 88 20.93 0.0
48 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 47 20.82 0.0
49 Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 83 20.44 0.0
50 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 77 20.20 0.0
51 Michaela KróliczkováMichaela Króliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 17 20.13 0.0
52 Sofie ŠimonováSofie Šimonová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 19.65 0.0
53= Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 21 19.59 0.0
53= Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 49 19.59 0.0
55 Amálka FalcníkováAmálka Falcníková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 64 19.42 0.0
56 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4 19.32 0.0
57 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 24 19.31 0.0
58 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 67 19.28 0.0
59 Hana AbrožováHana Abrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 28 19.17 0.0
60 Julie FilipováJulie Filipová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 70 19.06 0.0
61 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 38 19.02 0.0
62 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 52 18.50 0.0
63 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 79 18.48 0.0
64 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 39 18.20 0.0
65 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 75 17.86 0.0
66 Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 69 17.58 0.0
67 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 60 17.49 0.0
68 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 56 17.47 0.0
69 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 26 17.44 0.0
70 Sofie TýčováSofie Týčová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 71 17.43 0.0
71 Kristýna VojířováKristýna Vojířová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 65 17.18 0.0
72 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 17.10 0.0
73= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 48 16.91 0.0
73= Tereza KřivánkováTereza Křivánková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 93 16.91 0.0
75 Lucie ŠilerováLucie Šilerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 72 16.88 0.0
76 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 91 16.83 0.0
77 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 35 16.59 0.0
78 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 19 16.55 0.0
79 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 68 16.44 0.0
80 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 15.98 0.0
81 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 33 15.85 0.0
82 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 37 14.57 0.0
83 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 22 14.28 0.0
84 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 13.53 0.0
85 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 12.38 0.0
86 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 78 12.20 0.0
87 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 50 11.48 0.0
88 Anička DurišováAnička Durišová
Sportovní Centrum Nové Strašecí,z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 55 11.29 0.0
Celkem 88 závodníků