výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory

České Budějovice (2. 3. 2019)

50 m - Junioři

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 06.68
2 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.13
Celkem 2 závodníků

50 m - Dorostenci

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 06.67
2= Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 06.78
2= Matěj Řáda Matěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 06.78
4 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 06.83
5 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.12
Celkem 5 závodníků

50 m - Žáci

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 06.78
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.25
3 Tibor TokárTibor Tokár 04 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 07.33
4 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.35
5= Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.40
5= Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK VětřníSK Větřní 07.40
7 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.42
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.56
9 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.26
10= Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.43
10= Kevin PlachetkaKevin Plachetka 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 08.43
12 Lukáš LomskýLukáš Lomský 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.44
Celkem 12 závodníků

50 m - Ml. žáci

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.58
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.87
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.96
4 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.17
5 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.19
6 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.47
7 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.48
8 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.74
9 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.80
10 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.66
11 Patrik SedlákPatrik Sedlák 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 10.24
Celkem 11 závodníků

50 m - Dorostenky

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.01
2= Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.16
2= Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.16
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.28
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.45
Celkem 5 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.66
2 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.55
Celkem 2 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.60
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.63
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.75
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.90
5 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.93
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.95
7 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.06
8 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.14
9 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.20
10 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.22
11 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.31
12 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.32
13 Silvie FízikováSilvie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.56
14 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.58
15= Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.69
15= Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.69
17 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.90
18 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.91
19 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.94
20 Sylvie HronováSylvie Hronová 06 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 09.35
Celkem 20 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.01
2 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.34
3 Martin DoubekMartin Doubek 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.38
4 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.41
5 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.46
6 Nicolas BalogNicolas Balog 08 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 08.61
7 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.64
8 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.68
9 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.69
10 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.70
11 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.71
12 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.74
13 Jan SládekJan Sládek 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.87
14 Daniel ŠuchaňDaniel Šuchaň 11 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.90
15 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.94
16 Daniel ŠirokýDaniel Široký 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.09
17 Šimon HřebeckýŠimon Hřebecký 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.30
18 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.31
20 Jakub MartínekJakub Martínek 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.77
21 Václav VichraVáclav Vichra 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.07
22 Adam KrajňákAdam Krajňák 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.81
23 Daniel MenhartDaniel Menhart 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.10
24 Rostislav JílekRostislav Jílek 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.20
Celkem 23 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 2.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.71
2 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.31
3 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.39
4 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.52
5 Zora BočkováZora Bočková 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.56
6 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.60
7 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.72
8 Klára CimbálníkováKlára Cimbálníková 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.73
10 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.92
11= Barbora MartínkováBarbora Martínková 11 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.98
11= Kateřina ŠlencováKateřina Šlencová 08 TJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice, z.s.TJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice,... 08.98
11= Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.98
14 Anna PaterováAnna Paterová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.09
15 Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.10
16= Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.20
18 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.21
19 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.26
20 Barbora JarošováBarbora Jarošová 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.28
21 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.33
22 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.40
23 Ema NovotnáEma Novotná 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.47
24 Sandra PlachetkováSandra Plachetková 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 09.53
25 Tereza VetyškováTereza Vetyšková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.59
26 Tereza KotlárováTereza Kotlárová 10 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 09.85
28 Hana VrkočováHana Vrkočová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.13
29 Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.31
31 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.46
32 Nicol PetscherováNicol Petscherová 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.55
33 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.60
34 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.65
36 Petra PípalováPetra Pípalová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.79
37 Simona KovářováSimona Kovářová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.93
38 Barbora NovotnáBarbora Novotná 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.95
39 Elen ViktorováElen Viktorová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11.40
40 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.62
41 Magdalena JakobiMagdalena Jakobi 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.64
42 Sára TycováSára Tycová 14 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.88
Celkem 37 závodníků