1. kolo KPD a J mladšího žactva
Trutnov (2. 5. 2019)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 08.62 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.75 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 53 | David MánekDavid Mánek | 07 | TJ Jilemnice | 6 | 08.85 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 25 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 09.15 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 72 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.18 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Matěj HovorkaMatěj Hovorka | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.19 | |||||||||||||
7 | 45 | Jiří ToucJiří Touc | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.26 | |||||||||||||
8 | 13 | Robert KopeckýRobert Kopecký | 07 | SK Dobruška z.s. | 7 | 09.41 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Ondřej VašataOndřej Vašata | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.00 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 60 | Matěj HájekMatěj Hájek | 06 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.05 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Matyáš ElicerMatyáš Elicer | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 09.23 | |||||||||||||
4 | 4 | Daniel HanákDaniel Hanák | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 09.26 | |||||||||||||
5 | 65 | František ŠvorčíkFrantišek Švorčík | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.37 | |||||||||||||
6 | 62 | David JirmanDavid Jirman | 08 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.69 | |||||||||||||
7 | 21 | Jakub KňákalJakub Kňákal | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.84 | |||||||||||||
8 | 9 | Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 10.15 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Adam HulíkAdam Hulík | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.17 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 84 | Ondřej SynekOndřej Synek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.55 | |||||||||||||
3 | 18 | Matouš FlégrMatouš Flégr | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.57 | |||||||||||||
4 | 59 | Filip GrimFilip Grim | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.71 | |||||||||||||
5 | 24 | František MedlíkFrantišek Medlík | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 8 | 09.91 | |||||||||||||
6 | 1 | Dominik BílekDominik Bílek | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 09.92 | |||||||||||||
7 | 64 | Tomáš RydloTomáš Rydlo | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 10.06 | |||||||||||||
8 | 52 | Lukáš KubíčekLukáš Kubíček | 06 | TJ Jilemnice | 5 | 10.08 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.52 | |||||||||||||
2 | 67 | Matěj VítMatěj Vít | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.92 | |||||||||||||
3 | 49 | Matěj FléglMatěj Flégl | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.15 | |||||||||||||
4 | 10 | Jakub LánskýJakub Lánský | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 10.17 | |||||||||||||
5 | 74 | Vít ErlebachVít Erlebach | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 10.43 | |||||||||||||
6 | 57 | Václav SeifertVáclav Seifert | 07 | TJ Jilemnice | 6 | 11.98 | |||||||||||||
68 | Tomáš ErbanTomáš Erban | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 10.20 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Jakub ŘíhaJakub Říha | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.82 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 77 | Matouš KřivánekMatouš Křivánek | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 2 | 09.58 | |||||||||||||
3 | 29 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.89 | |||||||||||||
4 | 43 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 10.85 | |||||||||||||
5 | 79 | Pavel UčenýPavel Učený | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 10.94 | |||||||||||||
6 | 76 | Michal KoldovskýMichal Koldovský | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 6 | 10.94 | |||||||||||||
7 | 75 | Adam JindraAdam Jindra | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 11.75 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (čt, 2.5.2019 - 16:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Lukáš WenkeLukáš Wenke | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 08.62 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Tomáš PeteraTomáš Petera | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.37 | |||||||||||||
3 | 78 | Lukáš KřížekLukáš Křížek | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 09.60 | |||||||||||||
4 | 73 | Denis DobrýDenis Dobrý | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 11.19 | |||||||||||||
32 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 08.62 | 9.00 | ||
1 | 86 | Lukáš WenkeLukáš Wenke | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 08.62 | 11.00 | ||
3 | 11 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.75 | 8.00 | ||
4 | 39 | Jakub ŘíhaJakub Říha | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.82 | 7.00 | ||
5 | 53 | David MánekDavid Mánek | 07 | TJ Jilemnice | 6 | 08.85 | 6.00 | ||
6 | 28 | Ondřej VašataOndřej Vašata | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.00 | 5.00 | ||
7 | 60 | Matěj HájekMatěj Hájek | 06 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.05 | 4.00 | ||
8 | 25 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 09.15 | 3.00 | ||
9 | 19 | Adam HulíkAdam Hulík | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.17 | 2.00 | ||
10 | 72 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.18 | 1.00 | ||
11 | 6 | Matěj HovorkaMatěj Hovorka | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.19 | |||
12 | 3 | Matyáš ElicerMatyáš Elicer | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 09.23 | |||
13 | 45 | Jiří ToucJiří Touc | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.26 | |||
13 | 4 | Daniel HanákDaniel Hanák | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 09.26 | |||
15 | 65 | František ŠvorčíkFrantišek Švorčík | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.37 | |||
15 | 47 | Tomáš PeteraTomáš Petera | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.37 | |||
17 | 13 | Robert KopeckýRobert Kopecký | 07 | SK Dobruška z.s. | 7 | 09.41 | |||
18 | 48 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.52 | |||
19 | 84 | Ondřej SynekOndřej Synek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.55 | |||
20 | 18 | Matouš FlégrMatouš Flégr | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.57 | |||
21 | 77 | Matouš KřivánekMatouš Křivánek | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 2 | 09.58 | |||
22 | 78 | Lukáš KřížekLukáš Křížek | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 09.60 | |||
23 | 62 | David JirmanDavid Jirman | 08 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.69 | |||
24 | 59 | Filip GrimFilip Grim | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.71 | |||
25 | 21 | Jakub KňákalJakub Kňákal | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.84 | |||
26 | 29 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.89 | |||
27 | 24 | František MedlíkFrantišek Medlík | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 8 | 09.91 | |||
28 | 1 | Dominik BílekDominik Bílek | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 09.92 | |||
28 | 67 | Matěj VítMatěj Vít | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.92 | |||
30 | 64 | Tomáš RydloTomáš Rydlo | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 10.06 | |||
31 | 52 | Lukáš KubíčekLukáš Kubíček | 06 | TJ Jilemnice | 5 | 10.08 | |||
32 | 9 | Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 10.15 | |||
32 | 49 | Matěj FléglMatěj Flégl | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.15 | |||
34 | 10 | Jakub LánskýJakub Lánský | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 10.17 | |||
35 | 68 | Tomáš ErbanTomáš Erban | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 10.20 | |||
36 | 74 | Vít ErlebachVít Erlebach | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 10.43 | |||
37 | 43 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 10.85 | |||
38 | 79 | Pavel UčenýPavel Učený | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 10.94 | |||
38 | 76 | Michal KoldovskýMichal Koldovský | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 6 | 10.94 | |||
40 | 73 | Denis DobrýDenis Dobrý | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 11.19 | |||
41 | 75 | Adam JindraAdam Jindra | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 11.75 | |||
42 | 57 | Václav SeifertVáclav Seifert | 07 | TJ Jilemnice | 6 | 11.98 | |||
32 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Michaela BašováMichaela Bašová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.70 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 89 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.76 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 101 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 5 | 08.79 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 104 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 08.93 | 4.00 | ||||||||||||
5 | 181 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 08.95 | 3.00 | ||||||||||||
6 | 135 | Nela BořkováNela Bořková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.44 | |||||||||||||
7 | 169 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 10.26 | |||||||||||||
8 | 165 | Katrin VinklářováKatrin Vinklářová | 08 | TJ Jilemnice | 8 | 10.37 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 | Lucie ŽalskáLucie Žalská | 07 | TJ Jilemnice | 5 | 09.18 | |||||||||||||
2 | 178 | Nikol PlecháčováNikol Plecháčová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.21 | |||||||||||||
3 | 173 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.30 | |||||||||||||
4 | 180 | Anežka StolínováAnežka Stolínová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 09.32 | |||||||||||||
5 | 110 | Sabina KubasováSabina Kubasová | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.55 | |||||||||||||
6 | 157 | Aneta LukšováAneta Lukšová | 06 | TJ Jilemnice | 6 | 09.61 | |||||||||||||
7 | 146 | Natálie PaarováNatálie Paarová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 09.71 | |||||||||||||
8 | 160 | Laura MlynárikováLaura Mlynáriková | 08 | TJ Jilemnice | 2 | 10.09 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 214 | Anna LiškováAnna Lišková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.07 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 98 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | SK Dobruška z.s. | 1 | 09.43 | |||||||||||||
3 | 167 | Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.55 | |||||||||||||
4 | 168 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.67 | |||||||||||||
5 | 144 | Nicol BezstarostiNicol Bezstarosti | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 09.74 | |||||||||||||
6 | 190 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 09.88 | |||||||||||||
7 | 179 | Natálie SchusterovaNatálie Schusterova | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 10.05 | |||||||||||||
8 | 103 | Barbora BartošováBarbora Bartošová | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.30 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Angelika HaukováAngelika Hauková | 07 | TJ Jilemnice | 4 | 09.39 | |||||||||||||
2 | 213 | Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.42 | |||||||||||||
3 | 141 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.61 | |||||||||||||
4 | 90 | Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.61 | |||||||||||||
5 | 91 | Ema KloutvorováEma Kloutvorová | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.76 | |||||||||||||
6 | 174 | Beáta KrejčíBeáta Krejčí | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 09.76 | |||||||||||||
7 | 108 | Karolína JežkováKarolína Ježková | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 09.86 | |||||||||||||
192 | Natálie PilařováNatálie Pilařová | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 09.55 | |||||||||||||
2 | 218 | Sára PeterkováSára Peterková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.56 | |||||||||||||
3 | 45 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 09.90 | |||||||||||||
4 | 197 | Tereza TomáškováTereza Tomášková | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.99 | |||||||||||||
5 | 172 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 10.07 | |||||||||||||
6 | 158 | Adéla MaláAdéla Malá | 07 | TJ Jilemnice | 1 | 10.14 | |||||||||||||
7 | 193 | Natálie RůžičkováNatálie Růžičková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 8 | 10.48 | |||||||||||||
8 | 187 | Aneta ErbenováAneta Erbenová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.59 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 09.25 | |||||||||||||
2 | 151 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.72 | |||||||||||||
3 | 209 | Ester KasperováEster Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.86 | |||||||||||||
4 | 44 | Anežka StránskáAnežka Stránská | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 7 | 10.06 | |||||||||||||
5 | 223 | Karolína TrnovskáKarolína Trnovská | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 10.24 | |||||||||||||
6 | 25 | Karolína BaracováKarolína Baracová | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 5 | 10.78 | |||||||||||||
7 | 189 | Magdalena HojnáMagdalena Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 10.88 | |||||||||||||
8 | 149 | Jolana RichterováJolana Richterová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 11.19 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.03 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 119 | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.14 | |||||||||||||
3 | 124 | Marianna MachkováMarianna Machková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.23 | |||||||||||||
4 | 126 | Nelly NovotnáNelly Novotná | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.28 | |||||||||||||
5 | 147 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.36 | |||||||||||||
6 | 206 | Natálie AdamuNatálie Adamu | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.38 | |||||||||||||
7 | 210 | Sára KasperováSára Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.70 | |||||||||||||
8 | 207 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 10.50 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.48 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 130 | Bára PolívkováBára Polívková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.78 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 222 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.14 | |||||||||||||
4 | 128 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.39 | |||||||||||||
5 | 217 | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.41 | |||||||||||||
6 | 215 | Aneta MikešováAneta Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.54 | |||||||||||||
7 | 221 | Aneta RadováAneta Radová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 10.67 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 09 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 123 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.36 | |||||||||||||
MS | 120 | Amálie HladíkováAmálie Hladíková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.43 | |||||||||||||
3 | 109 | Nicole KozákováNicole Kozáková | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.65 | |||||||||||||
4 | 211 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.65 | |||||||||||||
5 | 220 | Ellen PleskotováEllen Pleskotová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.91 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (čt, 2.5.2019 - 16:20) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | Kristýna SoučkováKristýna Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.78 | 6.00 | ||||||||||||
MS | 140 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.20 | |||||||||||||
3 | 100 | Ivana SmažíkováIvana Smažíková | 07 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.25 | |||||||||||||
MS | 114 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.75 | |||||||||||||
5 | 216 | Tereza MikešováTereza Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.77 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.48 | 11.00 | ||
2 | 87 | Michaela BašováMichaela Bašová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.70 | 9.00 | ||
3 | 89 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.76 | 8.00 | ||
4 | 130 | Bára PolívkováBára Polívková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.78 | 7.00 | ||
4 | 136 | Kristýna SoučkováKristýna Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.78 | 6.00 | ||
6 | 101 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 5 | 08.79 | 5.00 | ||
7 | 104 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 08.93 | 4.00 | ||
8 | 181 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 08.95 | 3.00 | ||
9 | 116 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.03 | 2.00 | ||
10 | 214 | Anna LiškováAnna Lišková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.07 | 1.00 | ||
11 | 119 | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.14 | |||
11 | 222 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.14 | |||
13 | 166 | Lucie ŽalskáLucie Žalská | 07 | TJ Jilemnice | 5 | 09.18 | |||
14 | 140 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.20 | |||
15 | 178 | Nikol PlecháčováNikol Plecháčová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.21 | |||
16 | 124 | Marianna MachkováMarianna Machková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.23 | |||
17 | 152 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 09.25 | |||
17 | 100 | Ivana SmažíkováIvana Smažíková | 07 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.25 | |||
19 | 126 | Nelly NovotnáNelly Novotná | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.28 | |||
20 | 173 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.30 | |||
21 | 180 | Anežka StolínováAnežka Stolínová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 09.32 | |||
22 | 147 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.36 | |||
22 | 123 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.36 | |||
24 | 206 | Natálie AdamuNatálie Adamu | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.38 | |||
25 | 153 | Angelika HaukováAngelika Hauková | 07 | TJ Jilemnice | 4 | 09.39 | |||
25 | 128 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.39 | |||
27 | 217 | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.41 | |||
28 | 213 | Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 09.42 | |||
29 | 98 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | SK Dobruška z.s. | 1 | 09.43 | |||
29 | 120 | Amálie HladíkováAmálie Hladíková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.43 | |||
31 | 135 | Nela BořkováNela Bořková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.44 | |||
32 | 215 | Aneta MikešováAneta Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.54 | |||
33 | 110 | Sabina KubasováSabina Kubasová | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.55 | |||
33 | 167 | Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.55 | |||
33 | 93 | Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 09.55 | |||
36 | 218 | Sára PeterkováSára Peterková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.56 | |||
37 | 157 | Aneta LukšováAneta Lukšová | 06 | TJ Jilemnice | 6 | 09.61 | |||
37 | 141 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.61 | |||
37 | 90 | Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.61 | |||
40 | 109 | Nicole KozákováNicole Kozáková | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.65 | |||
40 | 211 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.65 | |||
42 | 168 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 09.67 | |||
43 | 210 | Sára KasperováSára Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.70 | |||
44 | 146 | Natálie PaarováNatálie Paarová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 09.71 | |||
45 | 151 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.72 | |||
46 | 144 | Nicol BezstarostiNicol Bezstarosti | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 09.74 | |||
47 | 114 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.75 | |||
48 | 91 | Ema KloutvorováEma Kloutvorová | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.76 | |||
48 | 174 | Beáta KrejčíBeáta Krejčí | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 09.76 | |||
50 | 216 | Tereza MikešováTereza Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.77 | |||
51 | 108 | Karolína JežkováKarolína Ježková | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 09.86 | |||
51 | 209 | Ester KasperováEster Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.86 | |||
53 | 190 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 09.88 | |||
54 | 45 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 09.90 | |||
55 | 220 | Ellen PleskotováEllen Pleskotová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.91 | |||
56 | 197 | Tereza TomáškováTereza Tomášková | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.99 | |||
57 | 179 | Natálie SchusterovaNatálie Schusterova | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 10.05 | |||
58 | 44 | Anežka StránskáAnežka Stránská | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 7 | 10.06 | |||
59 | 172 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 10.07 | |||
60 | 160 | Laura MlynárikováLaura Mlynáriková | 08 | TJ Jilemnice | 2 | 10.09 | |||
61 | 158 | Adéla MaláAdéla Malá | 07 | TJ Jilemnice | 1 | 10.14 | |||
62 | 223 | Karolína TrnovskáKarolína Trnovská | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 10.24 | |||
63 | 169 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 10.26 | |||
64 | 103 | Barbora BartošováBarbora Bartošová | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.30 | |||
65 | 165 | Katrin VinklářováKatrin Vinklářová | 08 | TJ Jilemnice | 8 | 10.37 | |||
66 | 193 | Natálie RůžičkováNatálie Růžičková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 8 | 10.48 | |||
67 | 207 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 10.50 | |||
68 | 187 | Aneta ErbenováAneta Erbenová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.59 | |||
69 | 221 | Aneta RadováAneta Radová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 10.67 | |||
70 | 25 | Karolína BaracováKarolína Baracová | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 5 | 10.78 | |||
71 | 189 | Magdalena HojnáMagdalena Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 10.88 | |||
72 | 149 | Jolana RichterováJolana Richterová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 11.19 | |||
192 | Natálie PilařováNatálie Pilařová | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | DNS |