výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD a J staršího žactva

Trutnov (26. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(ne, 26.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 5.68 -0.3 m/s 0.0 11.00
2 15 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 21 5.50 -1.2 m/s 0.0 9.00
3 12 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 18 5.38 -0.1 m/s 0.0 8.00
4 33 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 19 5.16 -0.2 m/s 0.0 7.00
5 69 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 20 5.14 -1.2 m/s 0.0 6.00
6 22 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.94 -0.9 m/s 0.0 5.00
7 56 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1 4.93 -0.8 m/s 0.0 4.00
8 29 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17 4.87 +1.1 m/s 0.0 3.00
9 62 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 16 4.82 +0.1 m/s 0.0 2.00
10 5 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 4.52 -1.4 m/s 0.0 1.00
11 31 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 4.43 -0.9 m/s 0.0
12 1 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 13 4.42 -1.9 m/s 0.0
13 6 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 8 4.24 +0.2 m/s 0.0
14 2 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 11 4.21 +0.2 m/s 0.0
15 17 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 7 4.15 +0.2 m/s 0.0
16 63 David FiebingerDavid Fiebinger
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 9 4.06 -0.2 m/s 0.0
17 61 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3 3.64 +0.1 m/s 0.0
18 9 Leoš VálekLeoš Válek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 3.56 -0.6 m/s 0.0
19 45 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4 3.35 +0.6 m/s 0.0
3 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 5 DNS 0.0
7 Tomáš KuťákTomáš Kuťák
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 14 DNS 0.0
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 12 NM 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 26.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.84 -0.5 m/s 0.0 11.00
2 118 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.84 +0.2 m/s 0.0 9.00
3 89 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.68 -0.7 m/s 0.0 8.00
4 140 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.61 -1.2 m/s 0.0 7.00
5 109 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.56 -1.1 m/s 0.0 6.00
6 185 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.48 -0.8 m/s 0.0 5.00
7 189 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.47 +1.4 m/s 0.0 4.00
8 149 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.38 -0.8 m/s 0.0 3.00
9 124 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.34 -0.4 m/s 0.0 2.00
10 138 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.24 -0.4 m/s 0.0 1.00
11 81 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.23 +0.2 m/s 0.0
12 128 Tereza KopeckáTereza Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.20 +0.1 m/s 0.0
13= 106 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.19 +0.8 m/s 0.0
13= 77 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.19 -0.3 m/s 0.0
15 87 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4.18 +0.9 m/s 0.0
16 157 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.16 +0.0 m/s 0.0
17 80 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.14 +0.1 m/s 0.0
18= 127 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.12 -0.6 m/s 0.0
18= 2 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 4.12 +0.0 m/s 0.0
20 142 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.10 +0.4 m/s 0.0
21= 90 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4.08 -0.1 m/s 0.0
21= 86 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.08 -0.2 m/s 0.0
23 91 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4.07 -1.1 m/s 0.0
24 78 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.97 -0.4 m/s 0.0
25 168 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.95 -0.6 m/s 0.0
26 76 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.87 +0.6 m/s 0.0
27 82 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.81 +0.7 m/s 0.0
28= 159 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.76 +0.5 m/s 0.0
28= 79 Natálie FrýdováNatálie Frýdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.76 -0.3 m/s 0.0
30 172 Vanesa ŠimkováVanesa Šimková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.36 -0.9 m/s 0.0
98 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 DNS 0.0
6 Gabriela MaláGabriela Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků