výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mužů a žen

Trutnov (23. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11.44
2 30 Vilém FryntaVilém Frynta 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.59
3 82 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.87
4 47 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12.28
5 83 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.81
6 63 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.82
55 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.59
2 77 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.88
3 78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.00
4 12 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 12.21
5 64 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.28
6 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 12.78
7 43 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 13.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11.44
2 30 Vilém FryntaVilém Frynta 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.59
2 42 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.59
4 82 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.87
5 77 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.88
6 78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.00
7 12 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 12.21
8 47 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12.28
8 64 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.28
10 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 12.78
11 83 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.81
12 63 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.82
13 43 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 13.08
55 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11.25 11.00
2 30 Vilém FryntaVilém Frynta 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.56 9.00
3 42 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.62 8.00
4 82 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.73 7.00
5 77 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.94 6.00
78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 12.17 4.00
2 12 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 12.27 3.00
3 64 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.35 2.00
4 83 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.67 1.00
5 63 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.74
6 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 12.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.6.2019 - 10:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.09 11.00
2 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 13.19 9.00
3 100 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 13.56 8.00
4 96 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 14.47 7.00
5 137 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 14.61 6.00
6 128 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 14.62 5.00
7 91 Barbora KošňarováBarbora Košňarová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 14.68 4.00
MS 109 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 13.90
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.91 11.00
2 10 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.36 9.00
3 9 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 54.37 8.00
4 7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.98 7.00
5 8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 56.04 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 55.07 6.00
2 33 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 55.16 5.00
3 64 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.19 3.00
4 63 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 57.54 2.00
5 43 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 61.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 60.20 1.00
2 12 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 60.28
3 49 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 60.82
4 12 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 66.07
30 Vilém FryntaVilém Frynta 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.91 11.00
2 10 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.36 9.00
3 9 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 54.37 8.00
4 7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.98 7.00
5 16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 55.07 6.00
6 33 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 55.16 5.00
7 8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 56.04 4.00
8 64 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.19 3.00
9 63 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 57.54 2.00
10 7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 60.20 1.00
11 12 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 60.28
12 49 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 60.82
13 43 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 61.27
14 12 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 66.07
30 Vilém FryntaVilém Frynta 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 62.16 11.00
2 115 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 62.86 9.00
3 110 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 66.27 7.00
4 8 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 66.67 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 66.14 8.00
2 119 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 72.36 5.00
3 93 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 75.51 4.00
4 5 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 85.87 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 62.16 11.00
2 115 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 62.86 9.00
3 96 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 66.14 8.00
4 110 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 66.27 7.00
5 8 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 66.67 6.00
6 119 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 72.36 5.00
7 93 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 75.51 4.00
8 5 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 85.87 3.00

800 m - Muži

(ne, 23.6.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:04.55 11.00
2 17 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:05.24 9.00
3 2 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.85 8.00
4 7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:06.90 7.00
5 5 Martin VaněkMartin Vaněk 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:11.16 6.00
6 9 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:11.64 5.00
7 1 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:13.61 4.00
8 6 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:15.15 3.00
9 9 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:18.03 2.00
10 3 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:20.65 1.00
11 12 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11 2:24.03
12 10 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:30.15
4 Josef NovákJosef Novák 85 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 23.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 4:37.42 11.00
2 4 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 4:38.71 9.00
3 17 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17 4:39.36 8.00
4 5 Martin VaněkMartin Vaněk 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 4:39.47 7.00
5 15 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 4:39.70 6.00
6 8 Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 4:42.03 5.00
7 9 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 4:42.89 4.00
8 6 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 4:43.09 3.00
9 7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 4:48.38 2.00
10 16 Tomáš KožantTomáš Kožant 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 16 4:51.16 1.00
11 1 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 4:52.30
12 11 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11 5:05.11
13 13 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13 5:08.39
14 14 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14 5:09.21
10 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 DNS
12 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12 DNS
3 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 DNS
MS 18 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18 4:21.50
19 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 DNF
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 5:04.69 11.00
2 5 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 5:13.51 9.00
3 8 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 5:21.77 8.00
4 4 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 5:33.79 7.00
5 6 Žaneta KroulíkováŽaneta Kroulíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 5:51.78 6.00
6 1 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 6:07.20 5.00
7 9 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 89 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 6:19.62 4.00
8 2 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 6:24.43 3.00
7 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11:45.62 11.00
2 3 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 11:55.40 9.00
3 1 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 13:09.78 8.00
4 2 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 13:24.70 7.00
5 5 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 14:43.60 6.00
Celkem 5 závodníků

10000 m - Muži

(ne, 23.6.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 35:59.64 11.00
2 15 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36:00.34 9.00
3 4 Václav HromekVáclav Hromek 83 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 37:31.50 8.00
4 11 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 38:14.48 7.00
5 7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 38:24.30 6.00
6 10 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 38:33.37 5.00
7 6 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 39:38.03 4.00
3 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 16.61 11.00
2 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 17.05 9.00
3 92 Marie MourováMarie Mourová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 18.66 8.00
4 138 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 19.03 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(ne, 23.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 107 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 15.89
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 18.44 7.00
2 9 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 19.30 6.00
3 78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.80 4.00
4 47 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 20.51 3.00
5 17 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 20.90 2.00
6 28 Marek ŠulaMarek Šula 85 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.04 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 16.57 11.00
2 24 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 16.99 9.00
3 85 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 17.08 8.00
4 26 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.78 5.00
16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 16.57 11.00
2 24 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 16.99 9.00
3 85 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 17.08 8.00
4 36 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 18.44 7.00
5 9 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 19.30 6.00
6 26 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.78 5.00
7 78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.80 4.00
8 47 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 20.51 3.00
9 17 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 20.90 2.00
10 28 Marek ŠulaMarek Šula 85 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.04 1.00
16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 DNF

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 57.10 11.00
2 85 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 57.77 9.00
3 24 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 59.26 8.00
4 16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 61.74 7.00
78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 63.28 6.00
2 36 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 65.94 5.00
3 17 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 68.76 4.00
4 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 70.36 3.00
29 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 57.10 11.00
2 85 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 57.77 9.00
3 24 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 59.26 8.00
4 16 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 61.74 7.00
5 40 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 63.28 6.00
6 36 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 65.94 5.00
7 17 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 68.76 4.00
8 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 70.36 3.00
78 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
29 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DNS

400 m překážek - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 69.88 11.00
2 92 Marie MourováMarie Mourová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 76.34 9.00
3 89 Vanessa HanykováVanessa Hanyková 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 85.99 8.00
4 1 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 91.03 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Novák, Chmelík, Smolák, Voleský Novák, Chmelík, Smolák, Voleský AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 46.45 11.00
2 7 Vosáhlo, Matěna, Kosucinski, Červený Vosáhlo, Matěna, Kosucinski, Červený TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 47.52 9.00
3 8 Machek, Slaný, Tomšů, Škacha Machek, Slaný, Tomšů, Škacha ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 49.15 8.00
4 30 Frynta, Miler, Porubek, Šorm Frynta, Miler, Porubek, Šorm TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 49.74 6.00
5 47 Pilař, Košín, Češík, Blažek Pilař, Košín, Češík, Blažek AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 51.46 4.00
6 24 Kadlec, Slanař, Šmíd, Šula Kadlec, Slanař, Šmíd, Šula Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 52.50 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Severa, Popelka, Lakota, Doskočil Severa, Popelka, Lakota, Doskočil AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 49.35 7.00
2 49 Janů, Novák, Pytlík, Spěvák Janů, Novák, Pytlík, Spěvák TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 50.65 5.00
3 62 Kazda, Duda, Červený, Vintr Kazda, Duda, Červený, Vintr TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 51.96 3.00
4 17 Večeře, Nožka, Nykl, Bukáček Večeře, Nožka, Nykl, Bukáček ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 52.98 1.00
3 Cvrček, Soukal, Radiměřský, Tlapák Cvrček, Soukal, Radiměřský, Tlapák ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Novák, Chmelík, Smolák, Voleský Novák, Chmelík, Smolák, Voleský AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 46.45 11.00
2 7 Vosáhlo, Matěna, Kosucinski, Červený Vosáhlo, Matěna, Kosucinski, Červený TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 47.52 9.00
3 8 Machek, Slaný, Tomšů, Škacha Machek, Slaný, Tomšů, Škacha ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 49.15 8.00
4 9 Severa, Popelka, Lakota, Doskočil Severa, Popelka, Lakota, Doskočil AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 49.35 7.00
5 30 Frynta, Miler, Porubek, Šorm Frynta, Miler, Porubek, Šorm TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 49.74 6.00
6 49 Janů, Novák, Pytlík, Spěvák Janů, Novák, Pytlík, Spěvák TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 50.65 5.00
7 47 Pilař, Košín, Češík, Blažek Pilař, Košín, Češík, Blažek AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 51.46 4.00
8 62 Kazda, Duda, Červený, Vintr Kazda, Duda, Červený, Vintr TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 51.96 3.00
9 24 Kadlec, Slanař, Šmíd, Šula Kadlec, Slanař, Šmíd, Šula Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 52.50 2.00
10 17 Večeře, Nožka, Nykl, Bukáček Večeře, Nožka, Nykl, Bukáček ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 52.98 1.00
3 Cvrček, Soukal, Radiměřský, Tlapák Cvrček, Soukal, Radiměřský, Tlapák ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 DNS

4 x 100 m - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Čejková, Jirásková, Juránová, Renzová Čejková, Jirásková, Juránová, Renzová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 54.14 11.00
2 138 Štěpánová, Klempush, Kubíčková, Dudlová Štěpánová, Klempush, Kubíčková, Dudlová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 56.02 9.00
3 6 Kroulíková, Stránská, Šilarová, Šedová Kroulíková, Stránská, Šilarová, Šedová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 58.28 8.00
4 91 Košňarová, Petrásová, Schauerová, Šimůnková Košňarová, Petrásová, Schauerová, Šimůnková ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 60.77 7.00
5 100 Frydrychová, Frydrychová, Hubková, Čejková Frydrychová, Frydrychová, Hubková, Čejková AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 65.50 6.00
6 9 Šmídová, Stodolová, Neumeisterová, Chlupová Šmídová, Stodolová, Neumeisterová, Chlupová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 66.72 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 23.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 68 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 8 1.78 -------oxxoooxxx 11.00
2 13 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 7 1.78 --o-o-xoxooxoxxoxxx 9.00
3 69 Milan DušekMilan Dušek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
03 9 1.78 --oooxooxoxxooxxoxxx 8.00
4 36 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6 1.69 ----xoo-oxxx 7.00
5 24 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 3 1.69 ----ooxoxxoxxx 6.00
6 70 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
96 5 1.66 ----oooxxx 5.00
7 62 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 1 1.60 --ooxoxxx 4.00
8 10 Tomáš NyklTomáš Nykl
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 4 1.60 oooxoxoxxx 3.00
9 1 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 2 1.55 ooooxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.52 Body
1 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 7 1.46 --o-o-xoxxx 11.00
2 136 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 6 1.40 --oooxxx 9.00
3 89 Vanessa HanykováVanessa Hanyková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
05 4 1.40 oooxoxoxx 8.00
4 92 Marie MourováMarie Mourová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 3 1.30 oooxx 7.00
5 114 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 5 1.30 xxooxxoxxx 6.00
6 124 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 2 1.25 ooxxx 5.00
7 113 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 1.20 xxoxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 23.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.604.004.20 Body
1 68 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 9 4.00 -----ooxx 11.00
2 19 Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 6 3.00 -ooox 9.00
3 27 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 7 3.00 ---xoxx 8.00
4 18 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 8 3.00 ---xxoxxx 7.00
5 4 Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
85 5 2.80 oooxx 6.00
6= 49 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 2.60 ooxxx 4.50
6= 9 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 3 2.60 ooxxx 4.50
8 6 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
00 1 2.60 oxoxxx 3.00
9 32 Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 2 2.40 or 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.902.102.202.30 Body
1 121 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 3 2.20 ooxoxoxxx 11.00
2 114 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 1 1.90 oxox 9.00
3 118 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 2 1.70 oxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 23.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Petr SmolákPetr Smolák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
94 11 6.67 +3.3 m/s 6.38 +1.2 m/s 6.24  +0.05.96  +1.26.38  +1.26.386.33  +0.86.25  +2.16.67  +3.3 11.00
2 33 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12 6.46 +0.7 m/s x6.26  +2.36.46  +0.76.466.08  +1.76.46  +1.46.39  +1.6 9.00
3 34 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 10 6.06 +0.6 m/s 5.77  +2.85.68  +2.25.78  +2.55.785.30  +1.65.89  +2.66.06  +0.6 8.00
4 77 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
98 8 5.95 +2.3 m/s 5.43 +1.5 m/s 5.29  +2.35.54  +2.65.63  +2.45.635.43  +1.55.95  +2.35.19  +2.3 7.00
5 6 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
00 9 5.72 +2.4 m/s 5.65 +1.9 m/s 5.57  +2.05.37  +0.15.65  +1.95.655.51  +1.75.36  +3.35.72  +2.4 6.00
6 13 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 4 5.56 +2.6 m/s 5.45 +1.6 m/s 5.42  +1.05.33  +0.8x5.425.44  +2.95.56  +2.65.45  +1.6 5.00
7 1 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 7 5.54 +0.9 m/s 5.44  +2.8x5.54  +0.95.545.47  +1.95.45  +2.75.32  +0.7 4.00
8 39 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 6 5.36 +1.2 m/s 5.13  +2.7x5.36  +1.25.360.00.00.0 3.00
9 37 Milan ŠormMilan Šorm
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 3 4.65 +1.4 m/s 4.62  +1.54.59  +2.64.65  +1.44.650.00.00.0 2.00
10 53 Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2 4.13 +2.0 m/s 4.10  +1.74.13  +2.03.73  +2.04.130.00.00.0 1.00
55 Daniel ČermákDaniel Čermák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 9 5.14 +1.4 m/s 4.68  +0.94.79  +1.65.04  +1.75.045.06  +2.85.14  +1.4x 11.00
2 100 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 7 4.76 +3.3 m/s 4.74 +1.0 m/s 4.51  +0.54.28  +1.04.34  +1.64.514.62  +1.84.76  +3.34.74  +1.0 9.00
3 118 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 6 4.67 +1.6 m/s x4.51  +1.14.67  +1.64.67x4.37  +1.14.50  +2.5 8.00
4 130 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 8 4.56 +0.5 m/s 4.55  +1.64.56  +0.54.46  +2.24.56xx4.38  +2.8 7.00
5 137 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 2 4.27 +3.9 m/s 4.14 +1.5 m/s xx4.12  +3.74.124.14  +1.5x4.27  +3.9 6.00
6 93 Adéla NěmcováAdéla Němcová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 4 3.64 +2.2 m/s 3.59 +0.7 m/s x3.48  -0.13.22  +1.73.48x3.59  +0.73.64  +2.2 5.00
7 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
96 5 NM xxr0.00.00.00.0
MS 109 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 4.61 +3.5 m/s 4.54 +0.5 m/s xxr0.00.00.00.0
MS 107 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 4.88 +1.6 m/s 4.61  +3.54.42  +0.24.16  +3.34.614.52  +1.44.54  +0.54.33  +2.8
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 23.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 11 11.67 +1.0 m/s 11.47  +0.411.67  +1.011.29  +0.911.67--- 11.00
2 4 Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
85 9 11.22 +2.2 m/s 10.83 -1.2 m/s 10.39  +1.010.65  +2.810.74  -0.110.7410.26  +0.910.83  -1.211.22  +2.2 9.00
3 62 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 10 11.14 +1.0 m/s 10.46  +1.510.81  +0.810.91  +0.810.91x11.03  +0.911.14  +1.0 8.00
4 70 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
96 7 10.89 +1.5 m/s x10.55  +1.110.89  +1.510.8909.74  +0.809.47  +0.710.80  +0.5 7.00
5 44 Ondřej ČešíkOndřej Češík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
85 8 10.68 +1.3 m/s 10.49  +1.710.68  +1.309.83  +1.510.6810.61  +1.210.45  +2.0x 6.00
6 12 Filip SlanýFilip Slaný
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
97 3 10.23 +3.5 m/s 09.99 +1.3 m/s 09.73  +0.809.99  +1.310.23  +3.510.2309.33  +1.5-09.80  +0.7 5.00
7 8 Jiří MachekJiří Machek
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 1 09.84 +0.1 m/s 09.63  +1.509.84  +0.109.61  +1.509.84--- 4.00
8 37 Milan ŠormMilan Šorm
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 4 09.58 +0.1 m/s 09.58  +0.1x09.49  +1.309.5809.28  +0.4-x 3.00
9 53 Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2 09.42 +0.9 m/s xx09.42  +0.909.420.00.00.0 2.00
51 Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
75 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 3 10.10 0.0 11.00
2 94 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 10 09.93 0.0 9.00
3 136 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 4 09.59 0.0 8.00
4 131 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 9 08.95 0.0 7.00
5 138 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
96 8 07.87 0.0 6.00
6 4 Lenka SchauerováLenka Schauerová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
88 7 07.70 0.0 5.00
7 123 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 6 06.72 0.0 4.00
8 103 Gabriela JeníčkováGabriela Jeníčková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
96 1 06.37 0.0 3.00
9 117 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5 05.40 0.0 2.00
10 104 Jitka LakotováJitka Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
72 2 04.88 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 14 12.60 0.0 11.00
2 6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 13 12.20 0.0 9.00
3 26 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 12 11.79 0.0 8.00
4 21 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 7 11.01 0.0 7.00
5 27 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 11 10.96 0.0 6.00
6 22 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 10 10.61 0.0 5.00
7 3 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
79 9 10.40 0.0 4.00
8 59 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 8 10.09 0.0 3.00
9 18 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 4 09.95 0.0 2.00
10 74 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 6 09.72 0.0 1.00
11 48 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 5 09.51 0.0
12 46 Jakub KošínJakub Košín
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 2 09.44 0.0
13 7 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
87 3 08.86 0.0
14 31 Josef HoráčekJosef Horáček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
74 1 08.14 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 2 28.42 0.0 11.00
2 105 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 11 27.83 0.0 9.00
3 127 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 10 26.11 0.0 8.00
4 131 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 9 24.88 0.0 7.00
5 124 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 21.58 0.0 6.00
6 94 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 8 19.41 0.0 5.00
7 99 Petra ČejkováPetra Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
75 7 16.37 0.0 4.00
8 9 Tereza ŠmídováTereza Šmídová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
89 4 15.87 0.0 3.00
9 103 Gabriela JeníčkováGabriela Jeníčková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
96 1 13.75 0.0 2.00
10 104 Jitka LakotováJitka Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
72 6 11.62 0.0 1.00
11 117 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5 11.56 0.0
MS 108 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 12 30.76 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.6.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 14 39.02 0.0 11.00
2 65 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 13 37.61 0.0 9.00
3 3 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
79 12 34.18 0.0 8.00
4 28 Marek ŠulaMarek Šula
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 7 31.78 0.0 7.00
5 18 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 8 31.12 0.0 6.00
6 68 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 1 30.96 0.0 5.00
7 27 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 9 30.94 0.0 4.00
8 48 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 4 29.41 0.0 3.00
9 74 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 11 28.74 0.0 2.00
10 59 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 6 27.99 0.0 1.00
11 32 Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 3 25.89 0.0
12 46 Jakub KošínJakub Košín
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 2 25.14 0.0
13 7 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
87 5 21.19 0.0
22 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 10 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 9 30.21 0.0 11.00
2 136 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 8 23.37 0.0 9.00
3 123 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 7 23.12 0.0 8.00
4 131 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 6 21.37 0.0 7.00
5 94 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 5 18.75 0.0 6.00
6 103 Gabriela JeníčkováGabriela Jeníčková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
96 1 14.71 0.0 5.00
7 104 Jitka LakotováJitka Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
72 3 14.02 0.0 4.00
8 99 Petra ČejkováPetra Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
75 4 12.79 0.0 3.00
9 5 Radka FrydrychováRadka Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
74 2 10.84 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 23.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 9 39.17 0.0 11.00
2 21 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 8 37.65 0.0 9.00
3 22 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 7 35.47 0.0 8.00
4 6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 6 31.79 0.0 7.00
5 59 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 3 25.42 0.0 6.00
6 7 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
87 2 21.51 0.0 5.00
7 41 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 1 20.45 0.0 4.00
8 32 Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 4 18.66 0.0 3.00
51 Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
75 5 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1 30.19 0.0 11.00
2 7 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
96 12 28.30 0.0 9.00
3 132 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 3 28.12 0.0 8.00
4 105 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 11 27.37 0.0 7.00
5 123 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 8 24.76 0.0 6.00
6 138 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
96 9 23.81 0.0 5.00
7 91 Barbora KošňarováBarbora Košňarová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 7 23.22 0.0 4.00
8 99 Petra ČejkováPetra Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
75 6 18.97 0.0 3.00
9 2 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
77 4 14.60 0.0 2.00
10 119 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2 11.46 0.0 1.00
11 117 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5 11.31 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 23.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 49 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2 43.80 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 11 52.80 0.0 11.00
2 17 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
95 44.95 0.0 9.00
3 9 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 7 44.45 0.0 8.00
4 3 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
79 8 43.41 0.0 7.00
5 83 Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 6 41.83 0.0 6.00
6 77 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
98 10 41.80 0.0 5.00
7 28 Marek ŠulaMarek Šula
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 5 40.21 0.0 4.00
8 70 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
96 4 39.56 0.0 3.00
9 82 Matyáš NovákMatyáš Novák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 3 34.89 0.0 2.00
10 31 Josef HoráčekJosef Horáček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
74 1 29.35 0.0 1.00
62 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 9 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků