Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MORENDA MÍTINK 2019

Brno (27. 4. 2019)
skok vysoký - Žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 31 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.53
2 389 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1.40
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 354 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.53
2 21 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.50
3 272 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 1.35
skok vysoký - Žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 355 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.60
2 384 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.46
3 403 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1.40
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 358 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.46
2 35 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.43
3 307 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.43
skok daleký - Žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 333 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5.55
2 364 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.50
3 281 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.39
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 21 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.87
2 400 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4.71
3 221 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.52
skok daleký - Žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 294 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5.07
2 336 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5.00
3 376 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4.75
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 300 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4.99
2 302 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4.76
3 351 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 4.73
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 149 Jan VrbkaJan Vrbka 11 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 3.49
2 107 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.21
3 122 Adam PáčAdam Páč 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.09
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 139 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3.51
2 52 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun 10 SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče 3.33
3 59 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3.31
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 211 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3.96
2 168 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.86
3 242 Josef StixJosef Stix 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3.67
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 259 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.53
2 206 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4.08
3 44 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 3.91
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 119 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo - AtletikaTJ Znojmo - Atletika 3.33
2 161 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.18
3 151 Ani VarosjanAni Varosjan 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.15
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 117 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3.42
2 11 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.34
3 105 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3.33
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 181 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.75
2 135 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.60
3 131 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.41
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 199 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4.24
2 10 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.17
3 38 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4.01
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 35 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.71
2 330 Julie HrubáJulie Hrubá 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.14
3 16 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 06.99
vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 238 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.31
2 264 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 06.81
3 213 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 06.69
vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 181 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.62
2 135 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.61
3 125 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 06.91
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 12 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.06
2 287 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 07.19
3 397 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 06.71
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 15 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.04
2 325 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.70
3 284 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.57
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 331 Marek HrubýMarek Hrubý 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12.57
2 289 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.05
3 31 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.81
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 207 Robin JandekRobin Jandek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 06.21
2 52 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun 10 SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče 05.92
3 33 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 05.50
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (sobota, 27.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 182 Eliška TomíčkováEliška Tomíčková 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 06.35
2 89 Julie NovohradskáJulie Novohradská 10 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 05.46
3 157 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 05.30