výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MORENDA MÍTINK 2019

Brno (27. 4. 2019)

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 207 Robin JandekRobin Jandek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 8 06.21 06.210.00.006.210.00.00.0
2 52 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
10 10 05.92 05.920.00.005.920.00.00.0
3 33 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 17 05.50 05.500.00.005.500.00.00.0
4 98 Václav RumlenaVáclav Rumlena
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 16 05.42 05.420.00.005.420.00.00.0
5 138 Radek MihaliskoRadek Mihalisko
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 12 05.29 05.290.00.005.290.00.00.0
6 184 Ondra MinksOndra Minks
Kobeřice u BrnaKobeřice u Brna
11 13 05.25 05.250.00.005.250.00.00.0
7 166 Vojtěch DoleželVojtěch Doležel
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 4 05.16 05.160.00.005.160.00.00.0
8 122 Adam PáčAdam Páč
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 14 05.00 05.000.00.005.000.00.00.0
9 80 Adam ČižmárAdam Čižmár
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 3 04.96 04.960.00.004.960.00.00.0
10 116 Matyáš TejralMatyáš Tejral
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 19 04.86 04.860.00.004.860.00.00.0
11 198 Samuel VykypělSamuel Vykypěl
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 21 04.76 04.760.00.004.760.00.00.0
12 101 Dominik PodanýDominik Podaný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
11 15 04.48 04.480.00.004.480.00.00.0
13 149 Jan VrbkaJan Vrbka
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
11 20 04.32 04.320.00.004.320.00.00.0
14 19 Tobiáš KratochvílTobiáš Kratochvíl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 11 04.12 04.120.00.004.120.00.00.0
15 176 Matěj HájekMatěj Hájek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 7 03.84 03.840.00.003.840.00.00.0
16 8 Michal BlažekMichal Blažek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 1 03.83 03.830.00.003.830.00.00.0
17= 109 Gabriel ŠebelaGabriel Šebela
Track&fieldTrack&field
12 18 03.44 03.440.00.003.440.00.00.0
17= 194 Štěpán DujkaŠtěpán Dujka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 5 03.44 03.440.00.003.440.00.00.0
19 150 Tomáš GreplTomáš Grepl
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 6 03.21 03.210.00.003.210.00.00.0
20 186 Ondřej ČaloudOndřej Čaloud
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2 03.01 03.010.00.003.010.00.00.0
48 Adam KonečnýAdam Konečný
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
10 9 DNS x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 182 Eliška TomíčkováEliška Tomíčková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 29 06.35 06.350.00.006.350.00.00.0
2 89 Julie NovohradskáJulie Novohradská
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
10 18 05.46 05.460.00.005.460.00.00.0
3 157 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 13 05.30 05.300.00.005.300.00.00.0
4 40 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
10 5 05.20 05.200.00.005.200.00.00.0
5 46 Emma JankechováEmma Jankechová
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
10 8 05.10 05.100.00.005.100.00.00.0
6 188 Lucie HavlováLucie Havlová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
11 04.99 04.990.00.004.990.00.00.0
7 7 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 1 04.93 04.930.00.004.930.00.00.0
8 120 Sofie SkořepováSofie Skořepová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 22 04.72 04.720.00.004.720.00.00.0
9 214 Elen CvrčkováElen Cvrčková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 4 04.57 04.570.00.004.570.00.00.0
10 71 Tereza PyšnáTereza Pyšná
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 20 04.49 04.490.00.004.490.00.00.0
11 191 Anežka BatelkováAnežka Batelková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 2 04.43 04.430.00.004.430.00.00.0
12 53 Natálie HavelkováNatálie Havelková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
11 6 04.11 04.110.00.004.110.00.00.0
13 77 Denisa TopinkováDenisa Topinková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 30 04.04 04.040.00.004.040.00.00.0
14 128 Žofie KraváčkováŽofie Kraváčková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 10 04.03 04.030.00.004.030.00.00.0
15 202 Eliška KoprováEliška Koprová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 9 04.00 04.000.00.004.000.00.00.0
16 118 Elena ŘehůřkováElena Řehůřková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 21 03.97 03.970.00.003.970.00.00.0
17 73 Adéla CerovskáAdéla Cerovská
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
11 3 03.93 03.930.00.003.930.00.00.0
18 99 Terezie MatuchováTerezie Matuchová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 15 03.92 03.920.00.003.920.00.00.0
19 129 Anna SoukupováAnna Soukupová
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
10 25 03.80 03.800.00.003.800.00.00.0
20 6 Kristýna KřivánkováKristýna Křivánková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
11 12 03.79 03.790.00.003.790.00.00.0
21 124 Zora PotůčkováZora Potůčková
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
11 19 03.77 03.770.00.003.770.00.00.0
22 173 Nela VařákováNela Vařáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 31 03.66 03.660.00.003.660.00.00.0
23 205 Anna MühlhandlováAnna Mühlhandlová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
12 17 03.59 03.590.00.003.590.00.00.0
24 23 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
12 16 03.58 03.580.00.003.580.00.00.0
25 169 Kristýna SlavíkováKristýna Slavíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
12 23 03.53 03.530.00.003.530.00.00.0
26 65 Elen KrskováElen Krsková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 11 03.52 03.520.00.003.520.00.00.0
27 187 Laura LinhartováLaura Linhartová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 14 03.46 03.460.00.003.460.00.00.0
28 67 Gabriela ŠilarováGabriela Šilarová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 27 03.34 03.340.00.003.340.00.00.0
29 192 Magdalena SvanovskáMagdalena Svanovská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
11 26 03.21 03.210.00.003.210.00.00.0
30 167 Ellen SmejkalováEllen Smejkalová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 24 03.17 03.170.00.003.170.00.00.0
31 189 Tína ŠvábenskáTína Švábenská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
12 28 03.06 03.060.00.003.060.00.00.0
32 100 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 7 02.62 02.620.00.002.620.00.00.0
Celkem 32 závodníků