Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Sokolov, Kategorie IV
Sokolov (16. 5. 2019)vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 16.5.2019 - 10:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta BauerováMarkéta Bauerová
Gymnázium Sokolov |
03 | 3 | 10.04 | 0.0 | 532.00 | |||||||||||||
2 |
Adéla FialováAdéla Fialová
Základní škola Březová, okr... |
05 | 32 | 08.73 | 0.0 | 447.00 | |||||||||||||
3 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 |
04 | 25 | 08.44 | 0.0 | 428.00 | |||||||||||||
4 |
Katka MusieovskáKatka Musieovská
SŠ, ZŠ, MŠ Kraslice, Havlíč... |
04 | 4 | 08.30 | 0.0 | 419.00 | |||||||||||||
5 |
Sára KosířováSára Kosířová
ZŠ J.A.Komenskeho Chodov |
03 | 24 | 08.28 | 0.0 | 417.00 | |||||||||||||
6 |
Irena ZiecinováIrena Ziecinová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 |
05 | 29 | 08.12 | 0.0 | 407.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina StodolováKateřina Stodolová
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 |
04 | 26 | 08.10 | 0.0 | 406.00 | |||||||||||||
8 |
Jana DoležalováJana Doležalová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 |
04 | 30 | 07.88 | 0.0 | 392.00 | |||||||||||||
9 |
Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková
Základní škola Švabinského |
04 | 10 | 07.67 | 0.0 | 378.00 | |||||||||||||
10 |
Dominika SlánskáDominika Slánská
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 |
04 | 23 | 07.62 | 0.0 | 375.00 | |||||||||||||
11 |
Soňa ČermákováSoňa Čermáková
Základní škola Sokolov, Běž... |
04 | 20 | 07.61 | 0.0 | 374.00 | |||||||||||||
12= |
Karolína JanouškováKarolína Janoušková
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 |
04 | 27 | 07.45 | 0.0 | 364.00 | |||||||||||||
12= |
Pavlína ŠafářováPavlína Šafářová
Základní škola Sokolov, Pio... |
04 | 11 | 07.45 | 0.0 | 364.00 | |||||||||||||
14 |
Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
Základní škola Sokolov, Běž... |
04 | 17 | 07.34 | 0.0 | 357.00 | |||||||||||||
15 |
Pavlína HrbáčkováPavlína Hrbáčková
Základní škola Březová, okr... |
03 | 31 | 07.32 | 0.0 | 356.00 | |||||||||||||
16 |
Zuzana FurchováZuzana Furchová
ZŠ Lomnice |
05 | 21 | 07.30 | 0.0 | 354.00 | |||||||||||||
17 |
Karolína ČirčováKarolína Čirčová
Základní škola Švabinského |
04 | 6 | 07.11 | 0.0 | 342.00 | |||||||||||||
18 | 1 |
Nela HomolkováNela Homolková
ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 |
04 | 9 | 07.06 | 0.0 | 339.00 | ||||||||||||
19 |
Tereza MakoňováTereza Makoňová
Základní škola Sokolov, Běž... |
04 | 16 | 07.02 | 0.0 | 336.00 | |||||||||||||
20 | 1 |
Karolína VodrážkováKarolína Vodrážková
ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 |
04 | 14 | 07.00 | 0.0 | 335.00 | ||||||||||||
21 |
Kateřina ČernáKateřina Černá
Základní škola Švabinského |
03 | 5 | 06.81 | 0.0 | 323.00 | |||||||||||||
22 | 1 |
Bára HoloubkováBára Holoubková
ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 |
04 | 13 | 06.80 | 0.0 | 322.00 | ||||||||||||
23 |
Anežka JirkůAnežka Jirků
ZŠ J.A.Komenskeho Chodov |
05 | 22 | 06.78 | 0.0 | 321.00 | |||||||||||||
24 |
Eliška HorákováEliška Horáková
Základní škola Březová, okr... |
03 | 28 | 06.68 | 0.0 | 315.00 | |||||||||||||
25 |
Sabina NimrichterováSabina Nimrichterová
ZŠ J.A.Komenskeho Chodov |
05 | 19 | 06.52 | 0.0 | 304.00 | |||||||||||||
26 |
Gabriela NěmečkováGabriela Němečková
ZŠ Lomnice |
03 | 18 | 06.36 | 0.0 | 294.00 | |||||||||||||
27= |
Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová
Gymnázium Sokolov |
04 | 12 | 06.20 | 0.0 | 284.00 | |||||||||||||
27= |
Tereza ErhartováTereza Erhartová
Základní škola Sokolov, Pio... |
03 | 7 | 06.20 | 0.0 | 284.00 | |||||||||||||
29 |
Andrea BaborovskáAndrea Baborovská
Gymnázium Sokolov |
03 | 2 | 06.00 | 0.0 | 271.00 | |||||||||||||
30 |
Veronika GalováVeronika Galová
SŠ, ZŠ, MŠ Kraslice, Havlíč... |
04 | 8 | 05.82 | 0.0 | 260.00 | |||||||||||||
31 |
Barbora AnselmanováBarbora Anselmanová
Základní škola Sokolov, Pio... |
05 | 1 | 05.43 | 0.0 | 235.00 | |||||||||||||
1 |
Nikola RoubalováNikola Roubalová
ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 |
04 | 15 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 32 závodníků |