výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV

Sokolov (23. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:12) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1 07.79 622.00
2 59 Jan SchulzJan Schulz 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 4 07.82 613.00
3 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 3 07.92 583.00
4 Jakub SikoraJakub Sikora 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 5 07.99 563.00
5 Jindřich DleskJindřich Dlesk 05 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 08.28 481.00
6 Adam KaslAdam Kasl 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 08.35 462.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:12) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KurfurstDavid Kurfurst 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 3 07.43 736.00
2 Vojtěch MajerVojtěch Majer 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 07.98 565.00
3 Matěj ŽampachMatěj Žampach 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1 08.12 525.00
4 Adam VeinfurtAdam Veinfurt 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 2 08.21 500.00
5 Matěj ČočekMatěj Čoček 04 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 08.25 489.00
6 75 Adam ZahrajAdam Zahraj 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 6 08.55 411.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:12) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín LiďákAntonín Liďák 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2 08.12 525.00
2 Jan HorníkJan Horník 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 3 08.24 492.00
3 Daniel PlesníkDaniel Plesník 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 08.25 489.00
4 Jan HolečekJan Holeček 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 08.48 428.00
5 Matyáš KupkaMatyáš Kupka 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 5 08.97 311.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 08.54 413.00
2 Tomáš JindraTomáš Jindra 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 4 08.55 411.00
3 Michal BeerMichal Beer 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 6 08.78 354.00
4 Eduard KočíEduard Kočí 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 3 08.83 343.00
5 44 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 1 08.97 311.00
6 41 Václav EismannVáclav Eismann 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 2 09.68 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 08.18 509.00
2 43 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 4 08.19 506.00
3 Alexej VachalecAlexej Vachalec 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1 08.45 436.00
4 Daniel HolovičukDaniel Holovičuk 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 5 08.57 406.00
5 David ŠtikaDavid Štika 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 08.63 391.00
6 47 Jindřich KantorJindřich Kantor 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2 08.74 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Vladimír TeteraDavid Vladimír Tetera 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 08.21 500.00
2 49 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 5 08.28 481.00
3 Matěj BoroličMatěj Borolič 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 4 08.63 391.00
4 Samuel KernSamuel Kern 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 3 08.73 366.00
5 Zdeněk OdutZdeněk Odut 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 2 09.06 291.00
6 56 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 1 09.18 266.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.27 484.00
2 51 Matyáš PuteraMatyáš Putera 07 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 3 08.85 338.00
3 48 Viktor MarekViktor Marek 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 4 09.02 300.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:52) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 4 08.39 732.00
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 1 08.53 692.00
3 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 3 08.87 600.00
4 22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 09.01 564.00
5 Daniela RaislováDaniela Raislová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 5 09.17 523.00
6 Nikola VostráNikola Vostrá 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 6 09.35 480.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:52) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Marie JavůrkováEliška Marie Javůrková 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 4 08.58 678.00
2 Adéla TrägerováAdéla Trägerová 03 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 3 08.80 618.00
3 Michaela PechováMichaela Pechová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 6 08.84 608.00
4 Marie PredigerováMarie Predigerová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 1 09.10 541.00
5 Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 2 09.90 357.00
Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:52) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.32 752.00
2 Eliška VidimováEliška Vidimová 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1 08.75 632.00
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 08.99 569.00
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 09.09 543.00
5 31 Ema KolenatáEma Kolenatá 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 3 09.21 513.00
6 Eliška HájkováEliška Hájková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 4 09.38 472.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 4 09.17 523.00
2 Terezie JílkováTerezie Jílková 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 2 09.35 480.00
3 4 Martina ČernáMartina Černá 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 3 09.50 444.00
4 Petra VaraďováPetra Varaďová 07 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 6 09.50 444.00
5 Emma JuhásováEmma Juhásová 07 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 09.69 402.00
6 1 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 1 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.02 561.00
2 Michaela ŘepováMichaela Řepová 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 09.15 528.00
3 Nicol GrillováNicol Grillová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 09.33 484.00
4 11 Michaela JíchováMichaela Jíchová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 09.67 406.00
5 Karolína FikáčkováKarolína Fikáčková 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 09.84 369.00
6 Lea BerkováLea Berková 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.86 365.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 4 08.59 676.00
2 17 Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 08.75 632.00
3 19 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1 08.76 629.00
4 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 3 08.86 603.00
5 Eva MalichováEva Malichová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2 09.08 546.00
6 10 Sára JanouškováSára Janoušková 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Tereza SkalováTereza Skalová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 5 08.92 587.00
2 Aneta DivišováAneta Divišová 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 09.52 440.00
3 Patricie LöbelováPatricie Löbelová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 3 10.28 281.00
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 17 1:51.29 645.00
2 8 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 8 1:53.75 605.00
3 19 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 19 1:54.03 600.00
4 14 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 14 1:58.13 537.00
5 12 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 12 2:01.17 492.00
6 13 Barbora LelkováBarbora Lelková 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 13 2:01.56 486.00
7 18 Tereza SkalováTereza Skalová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 18 2:02.04 479.00
8 16 Lucie MaškováLucie Mašková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 16 2:03.72 455.00
9 7 Aneta BauerováAneta Bauerová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 7 2:05.52 430.00
10 1 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 1 2:06.41 418.00
11 15 Anna LintemerováAnna Lintemerová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 15 2:07.71 401.00
12 20 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 20 2:09.28 381.00
13 4 Martina ČernáMartina Černá 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 4 2:10.73 362.00
14 11 Michaela JíchováMichaela Jíchová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 11 2:10.99 359.00
15 5 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 5 2:11.71 350.00
16 9 Michaela DytrychováMichaela Dytrychová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 9 2:12.77 337.00
17 2 Simona JaráSimona Jará 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 2 2:14.44 317.00
18 10 Sára JanouškováSára Janoušková 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 10 2:17.41 283.00
19 6 Barbora PřevrátilováBarbora Převrátilová 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 6 2:21.46 239.00
3 Tereza SadílkováTereza Sadílková 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 3 DNS
Celkem 20 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 1 2:40.96 562.00
2 30 Karolína JuštíkováKarolína Juštíková 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 10 2:44.11 527.00
3 27 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 7 2:46.41 502.00
4 31 Ema KolenatáEma Kolenatá 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 11 2:46.94 496.00
5 35 Markéta ValašíkováMarkéta Valašíková 05 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 15 2:52.74 436.00
6 22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 2:54.38 419.00
7 34 Veronika UrbánkováVeronika Urbánková 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 14 2:55.57 407.00
8 33 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 13 2:57.90 385.00
9 36 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 16 3:01.23 354.00
10 23 Petra KřivánkováPetra Křivánková 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 3 3:03.94 329.00
11 28 Nicol DenkováNicol Denková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 8 3:06.33 309.00
12 26 Pavlína HrbáčkováPavlína Hrbáčková 03 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 6 3:13.63 249.00
13 25 Sabina BláhováSabina Bláhová 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 5 3:18.13 215.00
14 29 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 9 3:19.88 203.00
15 24 Theresia PolcarováTheresia Polcarová 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 4 3:22.20 187.00
32 Eliška KrbcováEliška Krbcová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 12 DNF
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 13 3:15.80 518.00
2 39 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 3 3:17.24 505.00
3 46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 10 3:19.52 486.00
4 54 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 18 3:20.02 481.00
5 53 Robert ŠmejkalRobert Šmejkal 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 17 3:22.60 460.00
6 43 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 7 3:24.82 442.00
7 42 David BauerDavid Bauer 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 3:25.39 437.00
8 51 Matyáš PuteraMatyáš Putera 07 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 15 3:25.68 435.00
9 44 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 8 3:26.18 431.00
10 52 Marek RaclavskýMarek Raclavský 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 16 3:26.35 429.00
11 47 Jindřich KantorJindřich Kantor 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 11 3:27.13 423.00
12 55 Vojtěch ÚlovecVojtěch Úlovec 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 19 3:27.44 421.00
13 48 Viktor MarekViktor Marek 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 12 3:28.90 409.00
14 38 Miroslav FürbachMiroslav Fürbach 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2 3:29.38 405.00
15 57 Tomáš ŽilíkTomáš Žilík 06 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 21 3:31.26 391.00
16 40 Jan HalberštátJan Halberštát 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 4 3:37.57 344.00
17 56 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 20 3:44.54 295.00
18 41 Václav EismannVáclav Eismann 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 3:45.24 290.00
19 45 David DobošDavid Doboš 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 9 3:51.24 251.00
20 37 Filip BerkaFilip Berka 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 1 3:53.03 240.00
21 50 Martin NovotnýMartin Novotný 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 14 4:01.42 191.00
Celkem 21 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 67 Karel LachoutKarel Lachout 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 10 4:41.36 672.00
2 58 Radek HolzerRadek Holzer 03 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 1 4:59.96 560.00
3 75 Adam ZahrajAdam Zahraj 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 18 5:05.87 526.00
4 60 Filip GallaFilip Galla 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 3 5:05.89 526.00
5 59 Jan SchulzJan Schulz 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 2 5:06.31 524.00
6 74 Jiří VlášekJiří Vlášek 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 17 5:06.58 522.00
7 64 Sebastian HorníkSebastian Horník 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 7 5:11.64 495.00
8 69 Jakub RaffaJakub Raffa 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 12 5:16.04 471.00
9 63 Petr HoclárPetr Hoclár 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 5:16.77 467.00
10 66 Dominik KrálDominik Král 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 9 5:18.17 460.00
11 61 Martin BrázdaMartin Brázda 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 5:23.58 432.00
12 65 Filip KompitFilip Kompit 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 8 5:30.13 399.00
13 73 Jakub VlachJakub Vlach 04 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 16 5:32.48 387.00
14 68 Milan LexaMilan Lexa 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 11 5:33.66 381.00
15 62 Patrik BudiPatrik Budi 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 5:37.62 363.00
16 70 Matyáš ReinlMatyáš Reinl 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 13 5:39.16 355.00
17 71 Jiří StrnadJiří Strnad 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 14 5:51.66 299.00
72 Filip TošovskýFilip Tošovský 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 15 DNS
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Schulz, Sikora, Klejch, Kuřák Schulz, Sikora, Klejch, Kuřák ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 2 30.48 559.00
2 Čoček, Majer, Novotný, Vlach Čoček, Majer, Novotný, Vlach Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 30.96 524.00
3 Horník, Kristek, Kupka, Liďák Horník, Kristek, Kupka, Liďák 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 5 31.18 509.00
4 61 Brázda, Lexa, Tošovský, Plesník Brázda, Lexa, Tošovský, Plesník ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 3 32.78 401.00
5 Surovec, Lachout, Vlášek, Nquen son Surovec, Lachout, Vlášek, Nquen son ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 6 33.76 341.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veifurt, Zahraj, Růžek, Kurfurst Veifurt, Zahraj, Růžek, Kurfurst ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY 5 30.20 580.00
2 Vojtek, Jiskra, Žampach, Prošek Vojtek, Jiskra, Žampach, Prošek ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 31.22 506.00
3 Kasl, Budi, Hoclár, Dlesk Kasl, Budi, Hoclár, Dlesk ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 31.84 463.00
4 Vaňha, Galla, Holzer, Rehák Vaňha, Galla, Holzer, Rehák ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 4 32.29 433.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Šveňha, Hrůza, Vojíř, Čada Šveňha, Hrůza, Vojíř, Čada Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1 32.46 422.00
2 49 Matějů, Odut, Divotyan, Din Duc Matějů, Odut, Divotyan, Din Duc ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 2 33.00 387.00
3 51 Putera, Zázrivec, Kvapil, Jindra Putera, Zázrivec, Kvapil, Jindra ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 6 33.69 345.00
4 Borolič, Holovičuk, Raclavský, Fuchs Borolič, Holovičuk, Raclavský, Fuchs ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 3 33.85 336.00
5 Černý, Šmejkal, Sejkora, Kramling Černý, Šmejkal, Sejkora, Kramling ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů 4 33.89 334.00
6 40 Halberštát, Brát, Roller, Houf Halberštát, Brát, Roller, Houf Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 36.23 210.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štika, Tetera, Janecký, Hanzlík Štika, Tetera, Janecký, Hanzlík Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 32.36 428.00
2 Kern, Beer, Klučiar, Kantor Kern, Beer, Klučiar, Kantor 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 4 32.98 389.00
3 39 Spiřík, Kočí, Eismann, Holejšovský Spiřík, Kočí, Eismann, Holejšovský Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 34.79 283.00
4 Vachalec, Nikonov, Polák, Tomčany Vachalec, Nikonov, Polák, Tomčany Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 35.17 263.00
5 Varga, Šmehyl, Novotný, Kvapil Varga, Šmehyl, Novotný, Kvapil ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 1 36.20 211.00
6 42 Bauer, Kunc, Doboš, Kučera Bauer, Kunc, Doboš, Kučera Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 38.10 129.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Javůrková, Hradská, Trägerová, Hrbáčková Javůrková, Hradská, Trägerová, Hrbáčková Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 5 32.74 683.00
2 Bauerová, Hofmannová, Šteinfeldová, Raislová Bauerová, Hofmannová, Šteinfeldová, Raislová Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 3 32.83 676.00
3 Šalátová, Horáčková, Hájková, Králová Šalátová, Horáčková, Hájková, Králová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 33.64 620.00
4 Burešová, Procházková, Vítková, Vidimová Burešová, Procházková, Vítková, Vidimová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 34.36 573.00
5 Vostrá, Polcarová, Bláhová, Kuchtová Vostrá, Polcarová, Bláhová, Kuchtová Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 1 36.18 459.00
6 32 Krbcová, Horčičková, Denková, Moulisová Krbcová, Horčičková, Denková, Moulisová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 40.53 235.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Opichalová, Pelcová, Česáková, Česáková Opichalová, Pelcová, Česáková, Česáková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 4 33.70 616.00
2 35 Valašíková, Pechová, Paulíčková, Predigerová Valašíková, Pechová, Paulíčková, Predigerová Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 2 36.30 452.00
3 Staňková, Švehlová, Křivánková, Urbánková Staňková, Švehlová, Křivánková, Urbánková Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 5 37.35 392.00
4 Danihelová, Staňková, Čirčová, Černá Danihelová, Staňková, Čirčová, Černá Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského 3 39.17 298.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malichová, Farářová, Mašková, Skalová Malichová, Farářová, Mašková, Skalová 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 6 33.16 653.00
2 20 Weizenbauerová, Grillová, Jíchová, Hornová Weizenbauerová, Grillová, Jíchová, Hornová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1 36.22 457.00
3 15 Lintemerová, Lelková, Kašová, Kopfsteinová Lintemerová, Lelková, Kašová, Kopfsteinová ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 36.26 455.00
4 10 Janoušková, Řepová, Divišová, Otcovská Janoušková, Řepová, Divišová, Otcovská ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 37.06 408.00
5 Juhásová, Lhotáková, Šrámková, Černá Juhásová, Lhotáková, Šrámková, Černá Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 4 37.50 384.00
6 Kurčinová, Suchá, Nováková, Bartušková Kurčinová, Suchá, Nováková, Bartušková Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 5 38.01 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Peterková, Ubryová, Hrůzová, Mecnerová Peterková, Ubryová, Hrůzová, Mecnerová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1 34.41 569.00
2 Drobná, Fikáčková, Rašmanová, Drobná Drobná, Fikáčková, Rašmanová, Drobná Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 34.84 542.00
3 Koňová, Jará, Sadílková, Jílková Koňová, Jará, Sadílková, Jílková ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 6 36.03 468.00
4 Čedíková, Dundrová, Varaďová, Kolářová Čedíková, Dundrová, Varaďová, Kolářová ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 4 36.26 455.00
5 Holotová, Šupková, Bubancová, Dytrychová Holotová, Šupková, Bubancová, Dytrychová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 37.36 392.00
6 7 Bauerová, Kotlánová, Berková, Němcová Bauerová, Kotlánová, Berková, Němcová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 37.63 377.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
03 11 1.63 488.00
2= Vojtěch MajerVojtěch Majer
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
03 9 1.59 457.00
2= Martin BalákMartin Balák
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
04 1 1.59 457.00
4= Roman RehákRoman Rehák
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
03 15 1.55 426.00
4= Teodor MagrotTeodor Magrot
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 8 1.55 426.00
4= 62 Patrik BudiPatrik Budi
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 2 1.55 426.00
7= Jakub SikoraJakub Sikora
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
04 14 1.51 396.00
7= Jan KristekJan Kristek
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
04 6 1.51 396.00
7= 63 Petr HoclárPetr Hoclár
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 4 1.51 396.00
10= 72 Filip TošovskýFilip Tošovský
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
04 12 1.47 367.00
10= Daniel KlejchDaniel Klejch
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
03 16 1.47 367.00
12= Štěpán JiskraŠtěpán Jiskra
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
04 5 1.43 338.00
12= Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
03 10 1.43 338.00
12= Daniel HlaváčDaniel Hlaváč
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 3 1.43 338.00
15 68 Milan LexaMilan Lexa
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
04 7 1.35 283.00
16 Jiří VlášekJiří Vlášek
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
04 13 1.27 231.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lukáš HrůzaLukáš Hrůza
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 7 1.47 367.00
2 Jakub VojířJakub Vojíř
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 16 1.43 338.00
3= Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 4 1.39 310.00
3= Tomáš Din DucTomáš Din Duc
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 5 1.39 310.00
5= Michal BeerMichal Beer
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 2 1.35 283.00
5= Matěj BoroličMatěj Borolič
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 3 1.35 283.00
5= Ondřej HoufOndřej Houf
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 20 1.35 283.00
8= František KučeraFrantišek Kučera
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 9 1.31 257.00
8= Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
05 10 1.31 257.00
8= Michal BadejMichal Badej
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 1 1.31 257.00
11= Petr PolákPetr Polák
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 11 1.27 231.00
11= Eduard KočíEduard Kočí
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 18 1.27 231.00
11= 57 Tomáš ŽilíkTomáš Žilík
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
06 17 1.27 231.00
14= Theodor HavlíčekTheodor Havlíček
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
06 6 1.23 206.00
14= Daniel ŠmehylDaniel Šmehyl
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
06 14 1.23 206.00
16= Kozohorský JakubKozohorský Jakub
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 8 1.19 182.00
16= Martin ŠlechtaMartin Šlechta
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 13 1.19 182.00
16= Stanislav VargaStanislav Varga
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
05 15 1.19 182.00
Petr HolejšovskýPetr Holejšovský
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 19 NM 0.00
Jan RadačJan Radač
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 12 NM 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 1 1.51 632.00
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 6 1.47 588.00
3 35 Markéta ValašíkováMarkéta Valašíková
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
05 10 1.43 544.00
4 Markéta PáceltováMarkéta Páceltová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 7 1.39 502.00
5 29 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 4 1.35 460.00
6 Barbora DanihelováBarbora Danihelová
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 1.27 379.00
7= Daniela RaislováDaniela Raislová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 12 1.27 379.00
7= Alice HorčičkováAlice Horčičková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 5 1.27 379.00
7= Martina ŠvehlováMartina Švehlová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
05 13 1.27 379.00
7= Eliška Marie JavůrkováEliška Marie Javůrková
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
05 11 1.27 379.00
7= 24 Theresia PolcarováTheresia Polcarová
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
05 15 1.27 379.00
12= Eliška SvobodováEliška Svobodová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
04 9 1.23 340.00
12= Johana StaňkováJohana Staňková
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 8 1.23 340.00
12= Eliška StaňkováEliška Staňková
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 1.23 340.00
15 Eliška ČesákováEliška Česáková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
04 2 1.19 302.00
Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
03 3 NM 0.00
Adéla KuchtováAdéla Kuchtová
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
04 14 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 3 1.39 502.00
2= Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
05 7 1.35 460.00
2= Denisa KoňováDenisa Koňová
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 18 1.35 460.00
2= Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 6 1.35 460.00
2= Markéta ŠupkováMarkéta Šupková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 13 1.35 460.00
6 Tereza NovákováTereza Nováková
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 19 1.31 419.00
7= Agáta BubancováAgáta Bubancová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 2 1.27 379.00
7= Klára FloderováKlára Floderová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 4 1.27 379.00
7= Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
19 14 1.27 379.00
7= Eliška OtcovskáEliška Otcovská
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 11 1.27 379.00
11= Karolína SucháKarolína Suchá
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
07 17 1.23 340.00
11= Amálie KřížováAmálie Křížová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 8 1.23 340.00
13= Kristýna HornováKristýna Hornová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
07 5 1.19 302.00
13= Lea BerkováLea Berková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 1 1.19 302.00
13= Patricie LöbelováPatricie Löbelová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 9 1.19 302.00
13= Klára KolářováKlára Kolářová
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 20 1.19 302.00
13= Terezie JílkováTerezie Jílková
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 16 1.19 302.00
18= Klára LhotákováKlára Lhotáková
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 15 1.15 266.00
18= DanielaVictorie MaierováDanielaVictorie Maierová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 10 1.15 266.00
Kristýna RašmanováKristýna Rašmanová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 12 NM 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KuřákPetr Kuřák
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
04 18 5.60 0.0 502.00
2 73 Jakub VlachJakub Vlach
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
04 14 5.36 0.0 453.00
3 David KurfurstDavid Kurfurst
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
04 7 5.10 0.0 402.00
4 David ŘánekDavid Řánek
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 10 5.05 0.0 392.00
5 Daniel KlejchDaniel Klejch
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
03 17 5.02 0.0 386.00
6 60 Filip GallaFilip Galla
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
04 16 5.00 0.0 382.00
7 Martin BalákMartin Balák
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
04 1 4.99 0.0 380.00
8 Jan HorníkJan Horník
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 3 4.97 0.0 377.00
9 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
03 8 4.83 0.0 350.00
10 Jindřich DleskJindřich Dlesk
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
05 2 4.78 0.0 341.00
11 Martin ŠulcMartin Šulc
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 12 4.75 0.0 335.00
12= Daniel PlesníkDaniel Plesník
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
03 9 4.50 0.0 290.00
12= Adam KaslAdam Kasl
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 6 4.50 0.0 290.00
14= Jakub SurovecJakub Surovec
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
05 11 4.40 0.0 273.00
14= Štěpán JiskraŠtěpán Jiskra
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
04 5 4.40 0.0 273.00
16 64 Sebastian HorníkSebastian Horník
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
03 4 4.31 0.0 257.00
17= Adam VeinfurtAdam Veinfurt
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
04 13 3.97 0.0 201.00
17= Tomáš VojtekTomáš Vojtek
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
03 15 3.97 0.0 201.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 4 4.79 0.0 343.00
2 Tomáš Din DucTomáš Din Duc
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 2 4.73 0.0 332.00
3 Tomáš JindraTomáš Jindra
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
06 6 4.60 0.0 308.00
4 Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
05 9 4.49 0.0 288.00
5 Alexej VachalecAlexej Vachalec
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 17 4.42 0.0 276.00
6 Martin KramlingMartin Kramling
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 8 4.34 0.0 262.00
7 Jan RadačJan Radač
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 11 4.31 0.0 257.00
8= Adam SejkoraAdam Sejkora
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 12 4.30 0.0 255.00
8= Zdeněk OdutZdeněk Odut
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 10 4.30 0.0 255.00
10 Robert KlučiarRobert Klučiar
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 7 4.26 0.0 249.00
11 54 Jan ŠveňhaJan Šveňha
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 14 4.25 0.0 247.00
12 Dominik FuchsDominik Fuchs
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 3 4.16 0.0 232.00
13 David Vladimír TeteraDavid Vladimír Tetera
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 15 4.15 0.0 230.00
14 Ondřej HoufOndřej Houf
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 21 4.10 0.0 222.00
15 Daniel ŠmehylDaniel Šmehyl
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
06 13 4.07 0.0 217.00
16 46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 5 4.02 0.0 209.00
17 Andrei BohunAndrei Bohun
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 1 3.92 0.0 193.00
18 40 Jan HalberštátJan Halberštát
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 19 3.83 0.0 179.00
19 Lukáš BrátLukáš Brát
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 20 3.79 0.0 173.00
20 Vojtěch TomčanyVojtěch Tomčany
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 16 3.73 0.0 164.00
21 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
07 18 3.52 0.0 133.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 1 4.98 0.0 554.00
2 Aneta HradskáAneta Hradská
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
04 16 4.71 0.0 482.00
3= Eliška SvobodováEliška Svobodová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
04 9 4.55 0.0 441.00
3= Nicole HofmannováNicole Hofmannová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 14 4.55 0.0 441.00
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 4 4.46 0.0 418.00
6 Adéla TrägerováAdéla Trägerová
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
03 15 4.37 0.0 396.00
7 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 8 4.22 0.0 359.00
8 Barbora DanihelováBarbora Danihelová
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 3 4.20 0.0 355.00
9 Eliška ČesákováEliška Česáková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
04 2 4.15 0.0 343.00
10 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 10 4.11 0.0 333.00
11 Michaela PechováMichaela Pechová
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 6 4.32 0.0 312.00
12 23 Petra KřivánkováPetra Křivánková
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 12 3.94 0.0 294.00
13 Marie PredigerováMarie Predigerová
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 7 3.84 0.0 272.00
14 Nikola VostráNikola Vostrá
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
05 11 3.77 0.0 257.00
15 Amálie MoulisováAmálie Moulisová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 5 3.76 0.0 254.00
16 Anna FlesarováAnna Flesarová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
03 13 3.69 0.0 239.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drobná TerezieDrobná Terezie
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 13 4.45 0.0 416.00
2 16 Lucie MaškováLucie Mašková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 8 4.31 0.0 381.00
3 Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 3 4.15 0.0 343.00
4 Michaela ŘepováMichaela Řepová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
05 11 4.08 0.0 326.00
5 Petra VaraďováPetra Varaďová
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
07 20 4.07 0.0 324.00
6 Drobná ViktorieDrobná Viktorie
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 14 4.03 0.0 315.00
7 Jana MecnerováJana Mecnerová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 9 3.94 0.0 294.00
8 3 Tereza SadílkováTereza Sadílková
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 21 3.93 0.0 292.00
9 Eliška SieglováEliška Sieglová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 12 3.79 0.0 261.00
10= Michaela HolotováMichaela Holotová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 1 3.72 0.0 246.00
10= Klára KolářováKlára Kolářová
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 19 3.72 0.0 246.00
12= Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
05 5 3.70 0.0 242.00
12= Barbora KašováBarbora Kašová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 4 3.70 0.0 242.00
14 12 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 6 3.59 0.0 218.00
15 20 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 15 3.47 0.0 194.00
16= Kristýna NovotnáKristýna Novotná
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 10 3.44 0.0 188.00
16= Tereza BartuškováTereza Bartušková
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 16 3.44 0.0 188.00
18 Emma JuhásováEmma Juhásová
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
07 17 3.32 0.0 165.00
19 Kristýna HornováKristýna Hornová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
07 2 3.26 0.0 153.00
20 6 Barbora PřevrátilováBarbora Převrátilová
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 18 3.07 0.0 119.00
Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 7 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 10:11) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
04 15 10.70 0.0 575.00
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
03 16 10.10 0.0 536.00
3 28 Nicol DenkováNicol Denková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 4 08.35 0.0 422.00
4 32 Eliška KrbcováEliška Krbcová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 6 08.17 0.0 410.00
5 Eliška VidimováEliška Vidimová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
04 10 07.93 0.0 395.00
6 26 Pavlína HrbáčkováPavlína Hrbáčková
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
03 12 07.52 0.0 368.00
7 Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 7 07.40 0.0 361.00
8 Karolína ČirčováKarolína Čirčová
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
04 3 07.24 0.0 350.00
9 36 Kristýna VítkováKristýna Vítková
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 11 07.19 0.0 347.00
10 Michaela SinkulováMichaela Sinkulová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 9 07.11 0.0 342.00
11 Valerie PelcováValerie Pelcová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
03 8 07.10 0.0 341.00
12 Kateřina ČernáKateřina Černá
Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
03 1 06.80 0.0 322.00
13 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
03 5 06.75 0.0 319.00
14 Eliška HorákováEliška Horáková
Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
03 17 06.62 0.0 311.00
15 21 Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 14 06.52 0.0 304.00
16 27 Ivana ČesákováIvana Česáková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
05 2 06.13 0.0 280.00
17 Andrea BaborovskáAndrea Baborovská
Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
04 13 05.81 0.0 259.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman RehákRoman Rehák
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
03 14 13.55 0.0 701.00
2 Pavel ŠilhavýPavel Šilhavý
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 10 12.60 0.0 643.00
3 David ProšekDavid Prošek
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
03 7 12.55 0.0 640.00
4 Daniel HlaváčDaniel Hlaváč
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 3 11.48 0.0 575.00
5 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
03 8 11.04 0.0 548.00
6 Jan KristekJan Kristek
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
04 4 10.95 0.0 543.00
7 Matěj ŽampachMatěj Žampach
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
03 12 10.55 0.0 519.00
8 Josef HeleczJosef Helecz
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
04 2 09.85 0.0 477.00
9 Martin ŠulcMartin Šulc
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 11 09.67 0.0 466.00
10 Karel VaňhaKarel Vaňha
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
03 13 09.52 0.0 457.00
11 David Nquen GianDavid Nquen Gian
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
04 5 09.43 0.0 451.00
12 Matěj ČočekMatěj Čoček
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
04 1 09.40 0.0 450.00
13 Šimon Nquen sonŠimon Nquen son
ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
03 6 09.39 0.0 449.00
14 Radek SchusterRadek Schuster
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 9 09.25 0.0 441.00
Celkem 14 závodníků
(čt, 23.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Martin BalákMartin Balák 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Matěj ČočekMatěj Čoček 04 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Jindřich DleskJindřich Dlesk 05 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Josef HeleczJosef Helecz 04 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Daniel HlaváčDaniel Hlaváč 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Jan HolečekJan Holeček 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Jan HorníkJan Horník 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Štěpán JiskraŠtěpán Jiskra 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Adam KaslAdam Kasl 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Jan KristekJan Kristek 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Matyáš KupkaMatyáš Kupka 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
David KurfurstDavid Kurfurst 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Antonín LiďákAntonín Liďák 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Teodor MagrotTeodor Magrot 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Vojtěch MajerVojtěch Majer 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
David Nquen GianDavid Nquen Gian 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Šimon Nquen sonŠimon Nquen son 03 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Daniel PlesníkDaniel Plesník 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
David ProšekDavid Prošek 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Roman RehákRoman Rehák 03 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Filip RůžekFilip Růžek 03 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
David ŘánekDavid Řánek 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Radek SchusterRadek Schuster 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Jakub SikoraJakub Sikora 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Jakub SurovecJakub Surovec 05 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Pavel ŠilhavýPavel Šilhavý 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Martin ŠulcMartin Šulc 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Karel VaňhaKarel Vaňha 03 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 09.00
Adam VeifurtAdam Veifurt 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Adam VeinfurtAdam Veinfurt 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Jiří VlášekJiří Vlášek 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Matěj ŽampachMatěj Žampach 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
58 Radek HolzerRadek Holzer 03 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
59 Jan SchulzJan Schulz 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
60 Filip GallaFilip Galla 04 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
61 Martin BrázdaMartin Brázda 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
62 Patrik BudiPatrik Budi 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
63 Petr HoclárPetr Hoclár 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
64 Sebastian HorníkSebastian Horník 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
65 Filip KompitFilip Kompit 03 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
66 Dominik KrálDominik Král 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
67 Karel LachoutKarel Lachout 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
68 Milan LexaMilan Lexa 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
69 Jakub RaffaJakub Raffa 04 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
70 Matyáš ReinlMatyáš Reinl 03 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
71 Jiří StrnadJiří Strnad 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
72 Filip TošovskýFilip Tošovský 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
73 Jakub VlachJakub Vlach 04 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
74 Jiří VlášekJiří Vlášek 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
75 Adam ZahrajAdam Zahraj 04 ZŠ Konečná Karlovy VARYZŠ Konečná Karlovy VARY
Celkem 54 závodníků
(čt, 23.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Michal BadejMichal Badej 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Michal BeerMichal Beer 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Andrei BohunAndrei Bohun 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
Matěj BoroličMatěj Borolič 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Lukáš BrátLukáš Brát 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Lukáš ČernýLukáš Černý 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Tomáš Din DucTomáš Din Duc 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
Kučera FrantišekKučera František 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Dominik FuchsDominik Fuchs 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Martin HavelMartin Havel 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
Theodor HavlíčekTheodor Havlíček 06 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
Petr HolejšovskýPetr Holejšovský 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 1.25
Petr HolejšovskýPetr Holejšovský 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Daniel HolovičukDaniel Holovičuk 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Ondřej HoufOndřej Houf 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 1.40
Lukáš HrůzaLukáš Hrůza 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Kozohorský JakubKozohorský Jakub 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Tomáš JindraTomáš Jindra 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786 08.08
Samuel KernSamuel Kern 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Robert KlučiarRobert Klučiar 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 00.00
Eduard KočíEduard Kočí 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 1.22
Martin KramlingMartin Kramling 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
František KučeraFrantišek Kučera 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil 05 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
Jaroslav KvapilJaroslav Kvapil 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
Dominik MachDominik Mach 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Zdeněk MatoušekZdeněk Matoušek 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Samuel NaughtonSamuel Naughton 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Zdeněk OdutZdeněk Odut 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
Petr PolákPetr Polák 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Matyáš PrezmeckýMatyáš Prezmecký 07 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 42.50
Jan RadačJan Radač 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Oliver RollerOliver Roller 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 45.50
Ondřej SedlákOndřej Sedlák 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 00.00
Adam SejkoraAdam Sejkora 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
Martin ŠlechtaMartin Šlechta 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Daniel ŠmehylDaniel Šmehyl 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
David ŠtikaDavid Štika 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
David Vladimír TeteraDavid Vladimír Tetera 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Vojtěch TomčanyVojtěch Tomčany 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Alexej VachalecAlexej Vachalec 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Stanislav VargaStanislav Varga 05 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
Adrian VlkAdrian Vlk 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 00.00
Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 07 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
37 Filip BerkaFilip Berka 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0:00.00
38 Miroslav FürbachMiroslav Fürbach 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0:00.00
39 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 08.65
40 Jan HalberštátJan Halberštát 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
41 Václav EismannVáclav Eismann 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 09.09
42 David BauerDavid Bauer 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
43 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
44 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
45 David DobošDavid Doboš 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
47 Jindřich KantorJindřich Kantor 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
48 Viktor MarekViktor Marek 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
49 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
50 Martin NovotnýMartin Novotný 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
51 Matyáš PuteraMatyáš Putera 07 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
52 Marek RaclavskýMarek Raclavský 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
53 Robert ŠmejkalRobert Šmejkal 06 ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
54 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
55 Vojtěch ÚlovecVojtěch Úlovec 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
56 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
57 Tomáš ŽilíkTomáš Žilík 06 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
Celkem 70 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
07 13 60.25 0.0 396.00
2 Petr HolejšovskýPetr Holejšovský
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 6 56.20 0.0 361.00
3 Jaroslav KvapilJaroslav Kvapil
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
06 9 50.68 0.0 314.00
4 Theodor HavlíčekTheodor Havlíček
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
06 5 50.40 0.0 311.00
5 Kučera FrantišekKučera František
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 3 49.55 0.0 304.00
6 Andrei BohunAndrei Bohun
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 1 48.58 0.0 296.00
7 52 Marek RaclavskýMarek Raclavský
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 14 47.90 0.0 290.00
8 Martin KramlingMartin Kramling
ZŠ PionýrůZŠ Pionýrů
06 7 47.35 0.0 285.00
9 Ondřej SedlákOndřej Sedlák
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 17 45.96 0.0 274.00
10 Robert KlučiarRobert Klučiar
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 16 45.60 0.0 271.00
11 Oliver RollerOliver Roller
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 19 43.97 0.0 257.00
12 Matyáš PrezmeckýMatyáš Prezmecký
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
07 18 40.67 0.0 230.00
13 Zdeněk MatoušekZdeněk Matoušek
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 11 38.80 0.0 214.00
14 Stanislav VargaStanislav Varga
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
05 15 37.90 0.0 207.00
15 45 David DobošDavid Doboš
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 2 37.50 0.0 204.00
16 Samuel NaughtonSamuel Naughton
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 12 36.66 0.0 197.00
17 Martin HavelMartin Havel
ZŠ Horní Slavkov Školní 786ZŠ Horní Slavkov Školní 786
06 4 35.09 0.0 184.00
18 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 8 33.69 0.0 173.00
19 Dominik MachDominik Mach
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 10 33.18 0.0 169.00
Celkem 19 závodníků
(čt, 23.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Andrea BaborovskáAndrea Baborovská 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 07.80
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 08.49
Lenka BurešováLenka Burešová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
Karolína ČirčováKarolína Čirčová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Barbora DanihelováBarbora Danihelová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Kateřina DleskováKateřina Dlesková 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 08.80
Anna FlesarováAnna Flesarová 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 3.90
Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
Eliška HájkováEliška Hájková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 08.75
Eliška HorákováEliška Horáková 03 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 7,00
Alice HorčičkováAlice Horčičková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Aneta HradskáAneta Hradská 04 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 09.40
Eliška Marie JavůrkováEliška Marie Javůrková 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 9,0
Adéla KrálováAdéla Králová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Petra KřivánkováPetra Křivánková 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
Adéla KuchtováAdéla Kuchtová 04 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 130
Olga MeiserováOlga Meiserová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Amálie MoulisováAmálie Moulisová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Markéta PáceltováMarkéta Páceltová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Sabina PaulíčkováSabina Paulíčková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Michaela PechováMichaela Pechová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Valerie PelcováValerie Pelcová 03 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 8,65
Marie PredigerováMarie Predigerová 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Daniela RaislováDaniela Raislová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 08.80
Michaela SinkulováMichaela Sinkulová 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Eliška StaňkováEliška Staňková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
Johana StaňkováJohana Staňková 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Martina ŠvehlováMartina Švehlová 05 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 1.35
Adéla TrägerováAdéla Trägerová 03 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 9,1
Aneta TrollerováAneta Trollerová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 1.30
Eliška VidimováEliška Vidimová 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Nikola VostráNikola Vostrá 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 09.30
21 Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 08.64
22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 08.89
23 Petra KřivánkováPetra Křivánková 04 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov 3.87
24 Theresia PolcarováTheresia Polcarová 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 130
25 Sabina BláhováSabina Bláhová 05 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr...
26 Pavlína HrbáčkováPavlína Hrbáčková 03 Základní škola Březová, okres SokolovZákladní škola Březová, okr... 07.30
27 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
28 Nicol DenkováNicol Denková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
29 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
30 Karolína JuštíkováKarolína Juštíková 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
31 Ema KolenatáEma Kolenatá 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
32 Eliška KrbcováEliška Krbcová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
33 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
34 Veronika UrbánkováVeronika Urbánková 03 Gymnázium SokolovGymnázium Sokolov
35 Markéta ValašíkováMarkéta Valašíková 05 Základní škola ŠvabinskéhoZákladní škola Švabinského
36 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Celkem 56 závodníků
(čt, 23.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Tereza BartuškováTereza Bartušková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 3.50
Tereza BartuškováTereza Bartušková 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 36.00
Lea BerkováLea Berková 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Agáta BubancováAgáta Bubancová 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 44.00
Veronika ČervenkováVeronika Červenková 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Aneta DivišováAneta Divišová 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Karolína FikáčkováKarolína Fikáčková 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Klára FloderováKlára Floderová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Nicol GrillováNicol Grillová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Jana HeleczováJana Heleczová 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Michaela HolotováMichaela Holotová 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Kristýna HornováKristýna Hornová 07 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Terezie JílkováTerezie Jílková 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Emma JuhásováEmma Juhásová 07 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Eliška KamínkováEliška Kamínková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Barbora KašováBarbora Kašová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Tereza KohoutováTereza Kohoutová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Klára KolářováKlára Kolářová 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Denisa KoňováDenisa Koňová 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Miroslava KrálováMiroslava Králová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Amálie KřížováAmálie Křížová 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Vanessa KurčinováVanessa Kurčinová 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Klára LhotákováKlára Lhotáková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 40.10
Klára LhotákováKlára Lhotáková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Patricie LöbelováPatricie Löbelová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
DanielaVictorie MaierováDanielaVictorie Maierová 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Eva MalichováEva Malichová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Ester MaškováEster Mašková 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Jana MecnerováJana Mecnerová 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Lenka NguyenováLenka Nguyenová 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Tereza NovákováTereza Nováková 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 48.50
Kristýna NovotnáKristýna Novotná 06 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Kristýna RašmanováKristýna Rašmanová 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Michaela ŘepováMichaela Řepová 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
Eliška SieglováEliška Sieglová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Karolína SucháKarolína Suchá 07 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
Markéta ŠupkováMarkéta Šupková 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
Valerie TakáčováValerie Takáčová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Drobná TerezieDrobná Terezie 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 19 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
Petra VaraďováPetra Varaďová 07 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
Drobná ViktorieDrobná Viktorie 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
1 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 09.95
2 Simona JaráSimona Jará 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 35.00
3 Tereza SadílkováTereza Sadílková 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
4 Martina ČernáMartina Černá 05 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
5 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov 35.00
6 Barbora PřevrátilováBarbora Převrátilová 06 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž... 3.50
7 Aneta BauerováAneta Bauerová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
8 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
9 Michaela DytrychováMichaela Dytrychová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
10 Sára JanouškováSára Janoušková 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
11 Michaela JíchováMichaela Jíchová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
12 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
13 Barbora LelkováBarbora Lelková 05 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
14 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
15 Anna LintemerováAnna Lintemerová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
16 Lucie MaškováLucie Mašková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
17 Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
18 Tereza SkalováTereza Skalová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
19 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
20 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
Celkem 70 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 10:11) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
06 16 49.49 0.0 473.00
2 Tereza NovákováTereza Nováková
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
05 17 47.90 0.0 453.00
3 2 Simona JaráSimona Jará
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 14 43.30 0.0 396.00
4 9 Michaela DytrychováMichaela Dytrychová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 1 41.40 0.0 372.00
5 Valerie TakáčováValerie Takáčová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 40.72 0.0 364.00
6 Karolína SucháKarolína Suchá
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
07 12 39.80 0.0 353.00
7 Klára LhotákováKlára Lhotáková
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055Základní škola Sokolov, Běž...
06 15 39.46 0.0 349.00
8 Jana HeleczováJana Heleczová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 4 38.78 0.0 340.00
9= Zuzana NěmcováZuzana Němcová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 8 38.69 0.0 339.00
9= Veronika ČervenkováVeronika Červenková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 38.69 0.0 339.00
11 5 Petra DundrováPetra Dundrová
ZŠ J.A.Komenskeho ChodovZŠ J.A.Komenskeho Chodov
05 13 38.49 0.0 337.00
12 Klára FloderováKlára Floderová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 2 37.26 0.0 322.00
13 Miroslava KrálováMiroslava Králová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 6 34.50 0.0 289.00
14 Nicol GrillováNicol Grillová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 3 34.08 0.0 284.00
15 Kristýna RašmanováKristýna Rašmanová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 11 33.13 0.0 272.00
16 Barbora KašováBarbora Kašová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 5 32.27 0.0 262.00
17 Lenka NguyenováLenka Nguyenová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 9 31.80 0.0 256.00
18 Tereza KohoutováTereza Kohoutová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 31.42 0.0 252.00
19 Ester MaškováEster Mašková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 7 28.68 0.0 220.00
20 Eliška OtcovskáEliška Otcovská
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 10 28.48 0.0 217.00
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 1463
2 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 1172
3 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 1138
4 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1128
5 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 1127
6 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 1085
7 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1044
8 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 1036
9 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 1022
10 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 1001
11 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 925
12 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 863
13 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 840
14 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 837
15 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 822
16 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 801
17 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 789
18 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 688
19 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 672
20 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 643
21 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 640
22 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 611
23 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 580
24 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 575
25 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 560
26 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 543
27 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 526
27 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 526
29 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 525
30 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 500
31 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 495
32 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 477
33 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 471
34 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 460
35 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 457
36 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 451
37 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 432
38 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 426
39 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 396
40 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 392
41 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 386
42 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 381
43 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 367
44 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 290
45 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 273
46 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 231
47 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
47 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
47 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
47 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
47 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 0
47 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
47 ZŠ Konečná Karlovy VARY{8} 0
47 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
Celkem 54 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 1386
2 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 1201
3 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1150
4 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 1118
5 ZŠ Pionýrů{8} 1010
6 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 948
7 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 852
8 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 822
9 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 787
10 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 755
11 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 742
12 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 730
13 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 719
13 ZŠ Pionýrů{8} 719
15 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 642
16 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 574
17 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 545
18 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 523
19 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 520
20 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 505
21 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 486
22 ZŠ Pionýrů{8} 460
23 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 437
24 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 428
25 ZŠ Pionýrů{8} 406
26 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 405
27 ZŠ Pionýrů{8} 396
28 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 367
29 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 361
30 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 314
31 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 311
32 ZŠ Pionýrů{8} 310
33 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 304
34 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 296
35 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 295
36 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 283
37 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 276
38 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 274
39 ZŠ Pionýrů{8} 262
40 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 257
40 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 257
40 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 257
43 ZŠ Pionýrů{8} 255
43 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 255
45 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 231
46 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 214
47 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 207
48 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 206
49 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 204
50 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 197
51 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 182
52 ZŠ Pionýrů{8} 0
52 ZŠ Pionýrů{8} 0
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
52 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
52 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
52 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
52 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 0
52 ZŠ Pionýrů{8} 0
52 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
52 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
52 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
52 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
52 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
52 ZŠ Horní Slavkov Školní 786{8} 0
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
52 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
Celkem 70 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Sokolov{8} 1944
2 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1759
3 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 1740
4 Gymnázium Ostrov{8} 1599
5 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1496
6 Základní škola Švabinského{8} 1432
7 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 1057
8 Gymnázium Sokolov{8} 1041
9 Gymnázium Ostrov{8} 1033
10 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1027
11 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 1014
12 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1006
13 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 928
14 Základní škola Švabinského{8} 920
15 Gymnázium Sokolov{8} 866
16 Gymnázium Ostrov{8} 781
17 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 752
18 Základní škola Švabinského{8} 734
19 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 731
20 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 663
21 Gymnázium Ostrov{8} 645
22 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 617
23 Základní škola Švabinského{8} 541
24 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 527
25 Gymnázium Ostrov{8} 502
25 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 502
27 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 496
28 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 410
29 Gymnázium Sokolov{8} 407
30 Základní škola Švabinského{8} 385
31 Gymnázium Sokolov{8} 379
31 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 379
31 Gymnázium Sokolov{8} 379
34 Základní škola Švabinského{8} 361
35 Základní škola Švabinského{8} 350
36 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 347
37 Gymnázium Ostrov{8} 319
38 Gymnázium Sokolov{8} 294
39 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 215
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 0
40 Základní škola Švabinského{8} 0
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
40 Základní škola Švabinského{8} 0
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
40 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
40 Základní škola Švabinského{8} 0
40 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 0
40 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
40 Základní škola Březová, okres Sokolov{8} 0
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1846
2 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1229
3 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 1178
4 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 1103
5 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 1066
6 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1032
7 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 996
8 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 951
9 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 928
10 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 872
11 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 856
12 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 854
13 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 806
14 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 803
15 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 768
16 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 765
17 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 713
18 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 702
19 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 701
20 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 693
21 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 653
22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 605
23 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 537
24 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 492
25 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 486
26 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 480
27 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 460
28 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 449
29 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 418
30 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 416
31 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 381
32 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 379
33 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 372
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 369
35 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 364
36 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 350
37 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 340
37 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 340
39 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 339
39 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 339
41 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 324
42 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 315
43 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 302
43 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 302
43 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 302
43 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 302
47 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 294
48 ZŠ J.A.Komenskeho Chodov{8} 292
49 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 289
50 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 262
51 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 261
52 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 256
53 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 246
54 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 188
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
55 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
55 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
55 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
55 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
55 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055{8} 0
55 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
55 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
55 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
Celkem 70 závodníků