Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV

Mariánské Lázně (15. 5. 2019)

skok daleký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch LevoraVojtěch Levora
ZŠ LubyZŠ Luby
03 6 5.25 0.0 431.00
2 Marek ChromčíkMarek Chromčík
3.ZŠ Cheb3.ZŠ Cheb
04 5 5.10 0.0 402.00
3 Tomáš PetrákTomáš Petrák
Základní škola Úšovice, Mariánské LázněZákladní škola Úšovice, Mar...
04 10 4.88 0.0 360.00
4 Jan HorníkJan Horník
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 4 4.85 0.0 354.00
5 Josef MüllerJosef Müller
ZŠ LubyZŠ Luby
03 9 4.82 0.0 348.00
6 David ŘánekDavid Řánek
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
02 11 4.80 0.0 345.00
7 Jindřich DleskJindřich Dlesk
Základní škola Úšovice, Mariánské LázněZákladní škola Úšovice, Mar...
05 2 4.65 0.0 317.00
8 Petr VaněčekPetr Vaněček
ZŠ a MŠ HazlovZŠ a MŠ Hazlov
05 15 4.61 0.0 310.00
9 Martin ŠulcMartin Šulc
Základní škola Úšovice, Mariánské LázněZákladní škola Úšovice, Mar...
04 14 4.45 0.0 281.00
10 Jakub SkalaJakub Skala
ZŠ a MŠ HazlovZŠ a MŠ Hazlov
04 12 4.34 0.0 262.00
11 Antonín LiďákAntonín Liďák
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
03 7 4.08 0.0 219.00
12 David GogaDavid Goga
3.ZŠ Cheb3.ZŠ Cheb
04 3 4.05 0.0 214.00
13 Miroslav BerkaMiroslav Berka
3.ZŠ Cheb3.ZŠ Cheb
03 1 3.87 0.0 185.00
14 Ondřej MondekOndřej Mondek
ZŠ a MŠ HazlovZŠ a MŠ Hazlov
04 8 3.65 0.0 152.00
František ŠčukaFrantišek Ščuka
ZŠ LubyZŠ Luby
04 13 DNS 0.0 0.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexej VachalecAlexej Vachalec
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 4.32 0.0 259.00
2 Jan ŠveňhaJan Šveňha
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 4.23 0.0 244.00
3 Jaroslav VorelJaroslav Vorel
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 3.93 0.0 195.00
4 Vojtěch TomčanyVojtěch Tomčany
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 3.92 0.0 193.00
5= Robert KlučiarRobert Klučiar
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 3.84 0.0 181.00
5= Jakub BeerJakub Beer
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 3.84 0.0 181.00
7 Jakub HoyerJakub Hoyer
ZŠ LubyZŠ Luby
05 3.64 0.0 150.00
8 Lukáš RimanovskýLukáš Rimanovský
ZŠ LubyZŠ Luby
05 3.56 0.0 139.00
9 Petr VojáčekPetr Vojáček
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 3.50 0.0 130.00
10 Tomáš VondrašekTomáš Vondrašek
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
07 3.08 0.0 75.00
David NeustupnýDavid Neustupný
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace AGymnázium Cheb, příspěvková...
03 4.42 0.0 408.00
2 Veronika KirchováVeronika Kirchová
ZŠ SkalnáZŠ Skalná
04 4.08 0.0 326.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková
ZŠ SkalnáZŠ Skalná
04 4.02 0.0 312.00
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace AGymnázium Cheb, příspěvková...
05 3.75 0.0 252.00
5 Martina KapicováMartina Kapicová
ZŠ SkalnáZŠ Skalná
08 3.73 0.0 248.00
6 Kateřina ŠafářováKateřina Šafářová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 3.64 0.0 229.00
7 Adéla BurdováAdéla Burdová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
04 3.50 0.0 200.00
8 Amálie MoulisováAmálie Moulisová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace AGymnázium Cheb, příspěvková...
04 3.43 0.0 186.00
Anna PerglerováAnna Perglerová
Gymnázium AšGymnázium Aš
04 DNS 0.0 0.00
Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
04 DNS 0.0 0.00
Lucie MaškováLucie Mašková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 DNS 0.0 0.00
Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Natálie LunterováNatálie Lunterová
Gymnázium AšGymnázium Aš
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MaškováLucie Mašková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 4.07 0.0 324.00
2 Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 3.87 0.0 279.00
3 Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
19 3.80 0.0 263.00
4 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 3.77 0.0 257.00
5 Jana MecnerováJana Mecnerová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 3.53 0.0 206.00
6= Anna VaňkováAnna Vaňková
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 3.35 0.0 170.00
6= Michaela HolotováMichaela Holotová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 3.35 0.0 170.00
8 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 3.32 0.0 165.00
9 Veronika ŠestákováVeronika Šestáková
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 3.20 0.0 142.00
10 Laura PesselováLaura Pesselová
ZŠ LubyZŠ Luby
06 3.10 0.0 124.00
11 Edita BrošováEdita Brošová
ZŠ LubyZŠ Luby
06 2.93 0.0 95.00
Valerie TakáčováValerie Takáčová
4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A
06 DNS 0.0 0.00
Gabriela FarařováGabriela Farařová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Lucie MaskováLucie Masková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Tereza SkalováTereza Skalová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Klára BlahutováKlára Blahutová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Veronika KubíčkováVeronika Kubíčková
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Adéla KrejčováAdéla Krejčová
ZŠ LubyZŠ Luby
06 DNS 0.0 0.00
Natálie Ema DvořákováNatálie Ema Dvořáková
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Denisa TolarováDenisa Tolarová
ZŠ LubyZŠ Luby
06 DNS 0.0 0.00
Markéta ŠupkováMarkéta Šupková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 DNS 0.0 0.00
Agáta BubancováAgáta Bubancová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 DNS 0.0 0.00
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 DNS 0.0 0.00
Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A
06 DNS 0.0 0.00
Ĺucie TruhlářováĹucie Truhlářová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 DNS 0.0 0.00
Gabriela FarářováGabriela Farářová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Karolína JosefiKarolína Josefi
ZŠ LubyZŠ Luby
05 DNS 0.0 0.00
Iva MičanováIva Mičanová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 DNS 0.0 0.00
Kateřina LepšíKateřina Lepší
4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A
06 DNS 0.0 0.00
Tereza KalinováTereza Kalinová
ZŠ LubyZŠ Luby
06 DNS 0.0 0.00
Ester MaškováEster Mašková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 DNS 0.0 0.00
Lucie ZlatovskáLucie Zlatovská
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 DNS 0.0 0.00
Michaela DytrychováMichaela Dytrychová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 DNS 0.0 0.00
Veronika ČervenkováVeronika Červenková
4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A
05 DNS 0.0 0.00
Tereza KohoutováTereza Kohoutová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 DNS 0.0 0.00
Kateřina HorákováKateřina Horáková
ZŠ LubyZŠ Luby
07 DNS 0.0 0.00
Kristýna HeltováKristýna Heltová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 DNS 0.0 0.00
Lenka NguyenováLenka Nguyenová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
06 DNS 0.0 0.00
Nina PeterkováNina Peterková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
07 DNS 0.0 0.00
Magdalena SůvováMagdalena Sůvová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Lucie MaškováLucie Mašková
4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A4.ZŠ Cheb, Hradební 14 A
06 DNS 0.0 0.00
Tereza SkalováTereza Skalová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 DNS 0.0 0.00
Linda UbryováLinda Ubryová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
05 DNS 0.0 0.00
Nikki KonopováNikki Konopová
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
06 DNS 0.0 0.00
Petra BroučkováPetra Broučková
Základní škola JIH, Mariánské LázněZákladní škola JIH, Mariáns...
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 46 závodníků