Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva

Šumperk (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.381.431.481.531.581.611.641.671.701.731.751.781.811.84 Body
1 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 1.64 --oooxoooxxx 11.00
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 1.64 ----ooxoxxoxxx 9.00
3 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 6 1.61 ---oxoooxxx 8.00
4 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 8 1.53 --oooxxx 7.00
5 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 1.53 -ooxoxoxxx 6.00
6 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 2 1.48 ooooxxx 5.00
7 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 7 1.43 -ooxxx 4.00
8 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 3 1.43 ooxoxxx 3.00
9 Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 1.38 ooxxx 2.00
Matěj SulákMatěj Sulák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 4 NM xxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.281.331.381.431.461.491.521.551.581.611.64 Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 11 1.55 -ooooxooxxoxoxxx 11.00
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 1.52 --oooooxxoxxx 9.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 14 1.52 --oooxxooxxoxxx 8.00
4 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 15 1.49 ---oooxxoxxx 7.00
5 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 13 1.43 --oooxxx 6.00
6= Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.38 --oxoxxx 4.50
6= Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 1.38 oooxoxxx 4.50
8 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 9 1.38 -xooxxoxxx 3.00
9= Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.33 oooxxx 1.50
9= Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 1.33 --oxxx 1.50
11 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 8 1.28 xxooxxx
12 Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 1.28 xoxxoxxx
13= Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 1.23 oxxx
13= Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 1.23 oxxx
Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 2 DNS
Celkem 15 závodníků