výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva

Šumperk (30. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.89 11.00
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.50 9.00
3= Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.57 7.50
3= Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.57 7.50
5 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.97 6.00
MS Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 2 08.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.01 5.00
2 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.08 4.00
3 Jiří MilarJiří Milar 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.14 3.00
4 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.18 2.00
5 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.35
MS Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.96
Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
MS Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.93
MS Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.46
MS František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.61
MS Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.28 1.00
2 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.64
3 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.74
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HrbekAlbert Hrbek 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.28
2 Karel BrzobohatýKarel Brzobohatý 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 10.97
MS Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.38
MS Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.71
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.20 11.00
2 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.41 9.00
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.45 8.00
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 08.59 7.00
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 08.80 5.00
6 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.83 4.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 6 08.99 1.00
3 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.05
4 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.10
5 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.13
6 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.77 6.00
2 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.93 2.00
3 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.99
4 Aneta JanákováAneta Janáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.05
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.24
6 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 09.14
2 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.35
3 Natálie RožičováNatálie Rožičová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.64
4 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.78
5 Monika KopováMonika Kopová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.86
6 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 09.08
2 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.31
3 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.43
4 Ela Anna MrázkováEla Anna Mrázková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.54
5 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.60
6 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 09.59
2 Petra CetkovskáPetra Cetkovská 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.15
3 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.15
4 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.64
5 Tereza OsinováTereza Osinová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 11.12
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 30.5.2019 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RuprichováSofie Ruprichová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.09
2 Barbora KoníčkováBarbora Koníčková 06 TJ UničovTJ Uničov 4 09.15
3 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.31
4 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.38
MS Anna PavlůAnna Pavlů 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.30
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.20 11.00
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 20.51 8.00
3 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.02 4.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.60 2.00
5 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.05
6 Jakub PlesníkJakub Plesník 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PařenicaMarek Pařenica 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.85
2 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.11
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.12
4 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.47
MS Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.58 3.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 23.25
3 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 24.29
4 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 24.46
MS Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 5 21.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.29 7.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.98 5.00
3 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.63
4 Dominik PapicaDominik Papica 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.82
MS Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.85
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 17:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.05 9.00
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 21.70 6.00
3 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.74 1.00
4 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.80
MS Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.79
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 20.09 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 20.28 9.00
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 20.86 8.00
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 20.91 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 21.27 6.00
6 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 21.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.16 4.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 4 22.16 3.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.85
4 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.88
5 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 24.21
6 Natálie RožičováNatálie Rožičová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 23.45
2 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.68
3 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.70
4 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.95
5 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 26.33
Elena MatušíkováElena Matušíková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.73 1.00
2 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.89
3 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 23.96
4 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 23.97
5 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 24.43
6 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 22.37 2.00
2 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.18
3 Kristýna NesétováKristýna Nesétová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 23.94
4 Anika ŽandováAnika Žandová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 26.45
MS Denisa PeškováDenisa Pešková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 26.09
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 45.82 11.00
2 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 47.74 9.00
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 48.06 8.00
4 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 48.63 6.00
5 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 48.92 5.00
6 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 48.13 7.00
2 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.84 2.00
3 Dominik PapicaDominik Papica 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 53.36
4 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 54.38
5 Václav HolubářVáclav Holubář 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 51.43 4.00
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 51.80 3.00
3 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.98 1.00
4 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.61
5 Karel BrzobohatýKarel Brzobohatý 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 70.21
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HrbekAlbert Hrbek 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 58.02
Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
MS František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.76
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 43.50 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.08 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 45.55 8.00
4 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 47.79 7.00
5 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 48.63 6.00
6 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 49.32 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 49.22 5.00
2 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 50.81 3.00
3 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.67 2.00
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 54.74
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 51.98 1.00
2 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 57.54
MS Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.84
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:30.01 11.00
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:33.50 9.00
3 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:38.96 8.00
4= Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:41.29 6.50
4= Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 10 2:41.29 6.50
6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:42.95 5.00
7 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:44.51 4.00
8 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 9 2:45.88 3.00
9 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:45.93 2.00
10 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 11 2:46.19 1.00
11 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 2:46.43
Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 2:54.98
2 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 2:56.92
3 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 9 2:57.46
4 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:58.43
5 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 3:03.33
6 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ UničovTJ Uničov 8 3:08.11
7 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:09.34
8 Karolína JankůKarolína Janků 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 3:09.59
9 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 3:10.89
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 30.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:15.22 11.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:15.59 9.00
3 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:17.29 8.00
4 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:21.07 7.00
5 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:21.18 6.00
6 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:21.29 5.00
7 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:31.93 4.00
8 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:48.16 3.00
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:57.52 2.00
10 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6:26.43 1.00
11 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6:37.63
MS Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:58.22
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.10 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.31 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.49 8.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.88 7.00
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.18 5.00
6 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.48 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.23 4.00
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 12.34 2.00
3 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.41 1.00
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.95 6.00
2 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.83
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.73
4 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.80
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.29 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.29 9.00
3 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 10.55 8.00
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 10.72 7.00
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.75 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 11.27 4.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 12.43 2.00
3 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 12.47
4 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 12.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.15 5.00
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.05 3.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 12.44 1.00
4 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 13.47
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.15 11.00
2 Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.12 9.00
3 Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 35.47 7.00
4 Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.19 6.00
5 Punge, Martinec, Pěček, Hastík Punge, Martinec, Pěček, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.21 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.28 8.00
2 Trousil, Navrátil, Plesník, Karola Trousil, Navrátil, Plesník, Karola SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 36.37 5.00
3 Hájek, Motáň, Polák, Sova Hájek, Motáň, Polák, Sova Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.04 4.00
MS Neudörfler, Špička, Špička, Salač Neudörfler, Špička, Špička, Salač Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.08
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.70 9.00
2 Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.57 8.00
3 Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 34.96 6.00
4 Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 37.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.81 4.00
2 Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 35.84 3.00
3 Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová TJ UničovTJ Uničov 2 36.08 1.00
4 Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 36.19
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.191.241.291.341.371.401.431.461.491.521.55 Body
1 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 1.40 -ooooxo-xxx 11.00
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 1.34 oooxoxxx 9.00
3 Oliver SulákOliver Sulák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 5 1.24 ooxxx 8.00
Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4 DNS
Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3 NM xxx
Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1 NM xxx
Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 2 NM xxx
Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 6 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.371.411.441.47 Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.44 ---oooxoxoxxx 11.00
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.37 ooooooxxx 9.00
3 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.34 oooxxoxoxxx 8.00
4 Nella HamalováNella Hamalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1.29 ooooxxx 7.00
5 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.29 ooxoxoxxx 6.00
6 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.24 oooxxx 5.00
7 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1.24 oxxooxxx 4.00
8= Nikol PaarováNikol Paarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.19 ooxxx 2.50
8= Adéla KučerováAdéla Kučerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 1.19 ooxxx 2.50
10 Tereza SommerováTereza Sommerová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 1.14 xoxxx 1.00
Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 NM xxx
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 NM xxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4.83 +0.9 m/s 4.81  +0.64.57  -0.34.72  +0.84.814.76  -1.24.83  +0.94.78  -0.3 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.69 +2.5 m/s 4.36 -1.0 m/s -4.36  -1.03.71  -0.34.363.77  -0.34.69  +2.50.0 9.00
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.54 +1.3 m/s 4.54  +1.34.40  -0.6-4.544.07  +0.0-- 8.00
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4.35 +0.1 m/s 4.35  +0.14.10  -0.43.98  +0.14.350.00.00.0 7.00
5 David KrovDavid Krov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.34 +0.1 m/s --4.34  +0.14.344.07  -1.10.00.0 6.00
6 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4.28 +0.0 m/s 3.88  +0.84.17  -0.14.28  +0.04.284.08  -0.43.78  -0.23.89  -0.2 5.00
7 David MartinecDavid Martinec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4.00 +0.4 m/s 4.00  +0.43.55  -1.33.60  +1.04.003.74  -0.33.64  -0.33.74  -1.6 4.00
8 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3.96 +0.0 m/s 3.05  +0.83.96  +0.03.81  +0.53.963.50  -0.53.91  +0.03.11  -1.3 3.00
9 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.91 +0.2 m/s 3.91  +0.23.75  -1.13.55  +0.53.910.00.00.0 2.00
10 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.88 +0.6 m/s 3.88  +0.63.79  -0.7-3.880.00.00.0 1.00
11 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.88 -1.0 m/s -3.24  +0.03.88  -1.03.880.00.00.0
12 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.87 +0.5 m/s 3.87  +0.53.82  +0.0-3.870.00.00.0
13 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.87 +1.2 m/s 3.87  +1.23.78  +0.83.57  -1.13.870.00.00.0
14 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3.83 +0.0 m/s 3.78  +1.7-3.83  +0.03.830.00.00.0
15 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.79 +0.0 m/s 3.56  +0.43.72  +0.03.79  +0.03.790.00.00.0
16 Dominik PapicaDominik Papica
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 3.23 -0.3 m/s --3.23  -0.33.230.00.00.0
MS Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.47 -1.4 m/s -3.47  -1.43.44  +0.33.470.00.00.0
MS Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.99 +0.4 m/s 3.99  +0.43.92  +0.82.58  -0.83.993.63  -0.53.87  -0.73.68  -2.2
MS Adam HorákAdam Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.44 +0.4 m/s 3.44  +0.43.03  +0.03.04  +0.63.440.00.00.0
MS Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.76 +0.4 m/s 3.33  +0.53.76  +0.43.19  +0.23.760.00.00.0
MS Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.56 +0.5 m/s 3.56  +0.53.31  -0.13.32  +0.53.560.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 33 4.55 -1.2 m/s 4.16  -1.5-4.55  -1.24.554.43  -1.34.54  -1.74.37  -1.9 11.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 32 4.34 -1.1 m/s 3.90  -1.54.20  -0.64.21  -0.74.213.93  -2.04.34  -1.14.17  -1.3 9.00
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 29 4.26 -0.6 m/s 4.06  -1.13.98  -1.13.30  -1.14.064.19  -2.04.22  -1.84.26  -0.6 8.00
4 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 4.20 -2.2 m/s 3.93  -0.74.05  -1.34.09  -0.54.093.66  -0.84.20  -2.23.92  -1.6 7.00
5 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 23 4.19 +0.0 m/s 3.59  -2.74.19  +0.03.72  -0.64.193.96  -1.93.92  -2.03.96  -0.3 6.00
6 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 24 4.12 +0.0 m/s 4.01  -1.84.12  +0.03.96  -0.84.124.01  -0.83.92  +0.0- 5.00
7 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 26 4.09 -1.0 m/s 3.82  -1.24.04  -0.84.09  -1.04.093.83  -1.13.99  -1.23.84  -1.6 4.00
8 Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 22 4.08 -0.3 m/s 3.79  -1.44.08  -0.3-4.08-3.76  -1.83.73  -1.7 3.00
9 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 20 4.05 -0.1 m/s 3.87  -2.33.85  -0.74.05  -0.14.050.00.00.0 2.00
10 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 30 4.02 -1.0 m/s 3.87  -1.44.02  -1.03.96  -1.14.020.00.00.0 1.00
11 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 31 4.00 -0.8 m/s 3.91  -1.34.00  -0.8-4.000.00.00.0
12 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 19 3.97 -2.5 m/s 3.97  -2.53.66  -0.83.89  -2.03.970.00.00.0
13 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 27 3.97 -0.7 m/s 3.97  -0.73.53  -0.33.77  -2.33.970.00.00.0
14 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 25 3.90 -1.5 m/s 3.90  -1.53.89  -1.63.79  -1.83.900.00.00.0
15 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 28 3.89 -0.6 m/s 3.50  -1.23.89  -0.63.74  -1.23.890.00.00.0
16 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 17 3.84 -1.2 m/s 3.67  -1.43.84  -1.23.58  -0.93.840.00.00.0
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 12 3.82 -0.6 m/s 3.80  -0.53.67  -1.43.82  -0.63.820.00.00.0
18 Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 9 3.79 -0.2 m/s 2.80  +0.03.20  -1.43.79  -0.23.790.00.00.0
19 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 1 3.78 +0.0 m/s 3.78  +0.03.74  -0.23.62  -0.73.780.00.00.0
20 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 3.77 -1.4 m/s -3.75  -0.23.77  -1.43.770.00.00.0
21 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 21 3.77 -0.8 m/s 3.26  -1.23.77  -0.83.23  -1.53.770.00.00.0
22 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 13 3.74 -0.6 m/s 3.45  -0.23.60  -1.63.74  -0.63.740.00.00.0
23 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 14 3.48 +0.0 m/s 3.48  +0.03.07  -1.33.47  -0.53.480.00.00.0
24 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 15 3.48 -0.8 m/s -3.46  -0.33.48  -0.83.480.00.00.0
25 Barbora BürglováBarbora Bürglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 11 3.43 -1.5 m/s 3.34  +0.03.43  -1.53.38  -0.33.430.00.00.0
26 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 7 3.43 -0.4 m/s 3.43  -0.42.87  -1.62.56  +0.03.430.00.00.0
27 Nela SkupieńováNela Skupieńová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 16 3.42 +1.1 m/s 3.17  +0.03.42  +1.1-3.420.00.00.0
28 Sofie RuprichováSofie Ruprichová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 3.41 +0.0 m/s 3.41  +0.03.08  -1.23.36  +0.03.410.00.00.0
29 Monika KopováMonika Kopová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 18 3.28 -1.1 m/s 3.04  -1.73.18  -1.13.28  -1.13.280.00.00.0
30 Kristýna NesétováKristýna Nesétová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 3 3.27 +0.0 m/s 3.01  -0.33.27  +0.0-3.270.00.00.0
31 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 10 3.11 +0.0 m/s 3.11  +0.02.81  -0.83.01  -0.23.110.00.00.0
32 Tereza OsinováTereza Osinová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 4 3.09 -0.1 m/s -3.02  +0.03.09  -0.13.090.00.00.0
33 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 8 3.06 -0.6 m/s -3.05  -0.93.06  -0.63.060.00.00.0
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 09.23 x08.1808.7008.7008.5108.8109.23 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 09.12 x09.0508.6909.0509.1207.6809.12 9.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 08.80 08.2108.4208.8008.8008.3507.5208.40 8.00
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 07.99 07.2807.3807.7907.7907.6607.9907.43 7.00
5 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 07.80 07.7107.2807.3207.7107.5907.8006.44 6.00
6 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 07.79 06.2906.7807.1507.1507.7907.6607.55 5.00
7 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 07.49 07.49x07.3507.4907.31x07.36 4.00
8 Aneta ŠimkováAneta Šimková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 07.15 06.0907.1506.8507.1506.7906.0906.70 3.00
9 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 07.02 06.5507.0206.7407.020.00.00.0 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 06.53 05.0406.3206.5306.530.00.00.0 1.00
11 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 06.34 06.1306.3206.3406.340.00.00.0
12 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 06.16 06.16x06.1606.160.00.00.0
13 Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 05.42 05.1405.4204.6005.420.00.00.0
14 Tereza TicháTereza Tichá
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 05.10 05.1004.0804.9505.100.00.00.0
15 Justýna ŠenkováJustýna Šenková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 04.73 04.7304.3604.2504.730.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 09.30 09.3007.5208.3609.3008.7808.0008.57 11.00
2 Jáchym HájekJáchym Hájek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 09.12 06.2108.7107.9508.7108.5208.4609.12 9.00
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 08.99 08.9908.5808.8908.9908.1108.9908.66 8.00
4 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 07.69 07.3707.6907.6907.6907.6107.6907.52 7.00
5 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 07.46 06.9105.5506.3506.9107.4606.4906.85 6.00
6 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 07.45 x07.4506.8207.4506.0406.5006.66 5.00
7 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 07.43 07.4007.4306.8207.4306.8506.9006.70 4.00
8 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 07.22 06.5806.4306.0106.5807.2205.4606.27 3.00
9 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 05.84 05.8405.6205.3705.840.00.00.0 2.00
10 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 05.51 05.5104.9605.1705.510.00.00.0 1.00
11 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 05.21 05.1104.3905.2105.210.00.00.0
12 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 05.05 05.0505.0004.4105.050.00.00.0
13 Karel BrzobohatýKarel Brzobohatý
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 04.81 04.3503.8404.8104.810.00.00.0
MS Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 08.95 08.9507.9008.7608.950.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 31 56.51 0.0 11.00
2 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 53.50 0.0 9.00
3 Petr MargholdPetr Marghold
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 29 51.32 0.0 8.00
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 50.30 0.0 7.00
5 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 25 50.25 0.0 6.00
6 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4 49.05 0.0 5.00
7 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2 47.79 0.0 4.00
8 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 47.01 0.0 3.00
9 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 13 41.56 0.0 2.00
10 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 5 41.16 0.0 1.00
11 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 26 40.93 0.0
12 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 39.80 0.0
13 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 17 39.20 0.0
14 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 27 38.76 0.0
15 Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 38.32 0.0
16 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 11 37.86 0.0
17 Michal MotáňMichal Motáň
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 28 37.71 0.0
18 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 14 35.58 0.0
19 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 34.57 0.0
20 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 19 34.40 0.0
21 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 21 34.15 0.0
22 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 22 33.74 0.0
23 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 23 31.73 0.0
24 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 10 29.93 0.0
25 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 3 25.69 0.0
26 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 25.62 0.0
27 Jakub PlesníkJakub Plesník
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 12 23.48 0.0
MS Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24 27.40 0.0
MS Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 39.54 0.0
MS František BílekFrantišek Bílek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 18 29.58 0.0
MS Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 30 44.66 0.0
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 47.07 0.0 11.00
2 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 46.93 0.0 9.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 44.45 0.0 8.00
4 Adéla KučerováAdéla Kučerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 42.17 0.0 7.00
5 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 41.15 0.0 6.00
6 Monika KopováMonika Kopová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 39.26 0.0 5.00
7 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 38.41 0.0 4.00
8 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 38.19 0.0 3.00
9 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 36.03 0.0 2.00
10 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ UničovTJ Uničov
07 35.42 0.0 1.00
11 Barbora KoníčkováBarbora Koníčková
TJ UničovTJ Uničov
06 35.30 0.0
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 33.97 0.0
13 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 29.87 0.0
14 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 29.46 0.0
15 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 28.92 0.0
16 Petra CetkovskáPetra Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 25.53 0.0
17 Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 23.91 0.0
18 Aneta ŠimkováAneta Šimková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 23.74 0.0
19 Ela Anna MrázkováEla Anna Mrázková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 21.36 0.0
Celkem 19 závodníků