Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva

Šumperk (30. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 31 56.51 0.0 11.00
2 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 53.50 0.0 9.00
3 Petr MargholdPetr Marghold
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 29 51.32 0.0 8.00
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 50.30 0.0 7.00
5 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 25 50.25 0.0 6.00
6 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4 49.05 0.0 5.00
7 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2 47.79 0.0 4.00
8 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 47.01 0.0 3.00
9 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 13 41.56 0.0 2.00
10 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 5 41.16 0.0 1.00
11 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 26 40.93 0.0
12 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 39.80 0.0
13 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 17 39.20 0.0
14 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 27 38.76 0.0
15 Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 38.32 0.0
16 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 11 37.86 0.0
17 Michal MotáňMichal Motáň
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 28 37.71 0.0
18 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 14 35.58 0.0
19 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 34.57 0.0
20 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 19 34.40 0.0
21 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 21 34.15 0.0
22 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 22 33.74 0.0
23 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 23 31.73 0.0
24 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 10 29.93 0.0
25 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 3 25.69 0.0
26 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 25.62 0.0
27 Jakub PlesníkJakub Plesník
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 12 23.48 0.0
MS Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24 27.40 0.0
MS Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 39.54 0.0
MS František BílekFrantišek Bílek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 18 29.58 0.0
MS Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 30 44.66 0.0
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 47.07 0.0 11.00
2 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 46.93 0.0 9.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 44.45 0.0 8.00
4 Adéla KučerováAdéla Kučerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 42.17 0.0 7.00
5 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 41.15 0.0 6.00
6 Monika KopováMonika Kopová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 39.26 0.0 5.00
7 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 38.41 0.0 4.00
8 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 38.19 0.0 3.00
9 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 36.03 0.0 2.00
10 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ UničovTJ Uničov
07 35.42 0.0 1.00
11 Barbora KoníčkováBarbora Koníčková
TJ UničovTJ Uničov
06 35.30 0.0
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 33.97 0.0
13 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 29.87 0.0
14 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 29.46 0.0
15 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 28.92 0.0
16 Petra CetkovskáPetra Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 25.53 0.0
17 Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 23.91 0.0
18 Aneta ŠimkováAneta Šimková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 23.74 0.0
19 Ela Anna MrázkováEla Anna Mrázková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 21.36 0.0
Celkem 19 závodníků