výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva

Šumperk (30. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.191.241.291.341.371.401.431.461.491.521.55 Body
1 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 1.40 -ooooxo-xxx 11.00
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 1.34 oooxoxxx 9.00
3 Oliver SulákOliver Sulák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 5 1.24 ooxxx 8.00
Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4 DNS
Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3 NM xxx
Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1 NM xxx
Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 2 NM xxx
Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 6 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.371.411.441.47 Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.44 ---oooxoxoxxx 11.00
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.37 ooooooxxx 9.00
3 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.34 oooxxoxoxxx 8.00
4 Nella HamalováNella Hamalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1.29 ooooxxx 7.00
5 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.29 ooxoxoxxx 6.00
6 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.24 oooxxx 5.00
7 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1.24 oxxooxxx 4.00
8= Nikol PaarováNikol Paarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.19 ooxxx 2.50
8= Adéla KučerováAdéla Kučerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 1.19 ooxxx 2.50
10 Tereza SommerováTereza Sommerová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 1.14 xoxxx 1.00
Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 NM xxx
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 NM xxx
Celkem 12 závodníků