Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva

Šumperk (30. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.10 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.31 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.49 8.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.88 7.00
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.18 5.00
6 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.48 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.23 4.00
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 12.34 2.00
3 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.41 1.00
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.95 6.00
2 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.83
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.73
4 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.10 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.31 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.49 8.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.88 7.00
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.95 6.00
6 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.18 5.00
7 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.23 4.00
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.48 3.00
9 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 12.34 2.00
10 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.41 1.00
11 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.45
12 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.83
13 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.73
14 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.80

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.29 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.29 9.00
3 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 10.55 8.00
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 10.72 7.00
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.75 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 11.27 4.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 12.43 2.00
3 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 12.47
4 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 12.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.15 5.00
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.05 3.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 12.44 1.00
4 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 13.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.29 11.00
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.29 9.00
3 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 10.55 8.00
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 10.72 7.00
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.75 6.00
6 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.15 5.00
7 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 11.27 4.00
8 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.05 3.00
9 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 12.43 2.00
10 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 12.44 1.00
11 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 12.47
12 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 12.91
13 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 13.47