Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva

Šumperk (30. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.15 11.00
2 Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.12 9.00
3 Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 35.47 7.00
4 Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.19 6.00
5 Punge, Martinec, Pěček, Hastík Punge, Martinec, Pěček, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.21 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.28 8.00
2 Trousil, Navrátil, Plesník, Karola Trousil, Navrátil, Plesník, Karola SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 36.37 5.00
3 Hájek, Motáň, Polák, Sova Hájek, Motáň, Polák, Sova Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.04 4.00
MS Neudörfler, Špička, Špička, Salač Neudörfler, Špička, Špička, Salač Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.15 11.00
2 Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Schwarz, Stráněl, Kotyza, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.12 9.00
3 Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Herinek, Šiška, Toman, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.28 8.00
4 Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák Marghold, Mondek, Pavlíček, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 35.47 7.00
5 Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík Dokoupil, Kabourek, Küschner, Pupík TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.19 6.00
6 Trousil, Navrátil, Plesník, Karola Trousil, Navrátil, Plesník, Karola SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 36.37 5.00
7 Hájek, Motáň, Polák, Sova Hájek, Motáň, Polák, Sova Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 37.04 4.00
8 Punge, Martinec, Pěček, Hastík Punge, Martinec, Pěček, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.21 3.00
9 Neudörfler, Špička, Špička, Salač Neudörfler, Špička, Špička, Salač Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.08

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.70 9.00
2 Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.57 8.00
3 Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 34.96 6.00
4 Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 37.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.81 4.00
2 Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 35.84 3.00
3 Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová TJ UničovTJ Uničov 2 36.08 1.00
4 Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 36.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.70 9.00
2 Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová Berková, Ruprichová, Sikorová, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.57 8.00
3 Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Fialová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 34.96 6.00
4 Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Chapčáková, Matušíková, Rožičová, Ropová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.81 4.00
5 Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Kudrnová, Vlčková, Zapletalová, Janků Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 35.84 3.00
6 Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová Salajová, Vrubelová, Koníčková, Navrátilová TJ UničovTJ Uničov 2 36.08 1.00
7 Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková Adamcová, Adamcová, Šenková, Mikulková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 36.19
8 Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Krajíčková, Kvíčalová, Paarová, Cetkovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 37.34