Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS

Hradec Králové (11. - 12. 5. 2019)
100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.48 757.00
2 Petr KubíčekPetr Kubíček 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.01 311.00
3 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.52 131.00
100 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.62
100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.66 719.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 12.00 651.00
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.22 608.00
150 m - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
200 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 27.68 656.00
200 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.71 654.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 29.63 508.00
3 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.21 468.00
400 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.66 573.00
2 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 74.34 61.00
3 Petr KubíčekPetr Kubíček 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 74.47 59.00
400 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
400 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.92 562.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.88 488.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 60.19 407.00
800 m - Ml. žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:34.57 444.00
2 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:45.67 337.00
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.05 325.00
800 m - Ml. žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:56.24 401.00
800 m - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.34 580.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.67 510.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.85 321.00
1000 m - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.23 471.00
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.24 455.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:34.03 370.00
1500 m - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:21.79 441.00
2 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:30.48 153.00
3 Petr KubíčekPetr Kubíček 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:58.94 75.00
1500 m - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:01.11 553.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:37.43 363.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:53.59 291.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15.20 815.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.51 775.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16.21 689.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.30 563.00
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.81 754.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.13 834.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.16 830.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.48 680.00