Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS

Hradec Králové (11. - 12. 5. 2019)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 10.71 09.5310.71x10.710.00.00.0 576.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 10.29 x10.29x10.290.00.00.0 548.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 08.23 07.3707.9008.2308.230.00.00.0 414.00
4 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 07.95 07.5407.9507.7507.950.00.00.0 396.00
5 Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 07.70 07.2007.6307.7007.700.00.00.0 380.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 9 11.06 11.06xx11.060.00.00.0 599.00
2 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 09.76 09.0409.7309.7609.760.00.00.0 514.00
3 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 09.37 09.1309.3708.2409.370.00.00.0 488.00
4 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 09.27 07.5809.2708.5109.270.00.00.0 482.00
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 16 09.20 08.6409.2009.1909.200.00.00.0 477.00
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 11 08.90 08.9008.8008.5008.900.00.00.0 458.00
7 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 08.53 07.46x08.5308.530.00.00.0 434.00
8 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 08.43 08.4307.9807.9008.430.00.00.0 427.00
9 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 13 08.39 07.9808.3907.7708.390.00.00.0 425.00
10 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 8 08.35 07.7607.9108.3508.350.00.00.0 422.00
11 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1 08.32 08.32x08.2508.320.00.00.0 420.00
12 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3 08.06 07.4606.3508.0608.060.00.00.0 403.00
13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 07.31 x07.3107.1707.310.00.00.0 355.00
14 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 07.02 x06.6407.0207.020.00.00.0 336.00
15 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 06.87 06.6406.87x06.870.00.00.0 327.00
16 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 06.87 06.3306.8706.6006.870.00.00.0 327.00
Celkem 16 závodníků