výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS

Hradec Králové (11. - 12. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4 6.60 +0.1 m/s 6.60  +0.16.56  -0.13.05  +0.56.600.00.00.0 720.00
2 Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 3 4.39 -0.1 m/s 4.32  +0.24.39  -0.1x4.390.00.00.0 271.00
3 Petr KubíčekPetr Kubíček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 2 4.18 +0.0 m/s 4.18  +0.04.03  +0.14.01  -0.14.180.00.00.0 235.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 6.22 +0.1 m/s 6.17  +0.06.09  +0.26.22  +0.16.220.00.00.0 635.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 6.17 +0.2 m/s 6.14  +0.3x6.17  +0.26.170.00.00.0 624.00
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 6.14 -0.1 m/s 5.87  +0.04.76  +0.36.14  -0.16.140.00.00.0 617.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 5.20 +0.2 m/s x5.20  +0.25.16  +0.35.200.00.00.0 421.00
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 5.11 +0.0 m/s 4.96  -0.1x5.11  +0.05.110.00.00.0 404.00
6 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 4.64 -0.1 m/s x4.64  -0.1x4.640.00.00.0 315.00
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 5.50 +1.3 m/s 5.17  +1.25.26  +0.45.50  +1.35.500.00.00.0 481.00
2 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 4.97 +0.5 m/s 4.97  +0.5x4.69  +0.04.970.00.00.0 377.00
3 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 4.70 +1.1 m/s 4.70  +1.14.44  +1.74.22  +0.84.700.00.00.0 326.00
4 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 4.69 +1.0 m/s 4.68  +0.7x4.69  +1.04.690.00.00.0 324.00
5 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 4.62 +0.2 m/s 4.45  +0.34.53  +1.74.62  +0.24.620.00.00.0 312.00
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 4.44 +0.3 m/s 4.42  +1.04.39  +0.84.44  +0.34.440.00.00.0 280.00
7 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 4.41 -0.5 m/s 4.24  +1.24.41  -0.54.29  +0.94.410.00.00.0 274.00
8 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 4.39 +1.4 m/s x4.39  +1.4x4.390.00.00.0 271.00
9 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 4.33 +1.8 m/s 4.33  +1.84.08  +0.1x4.330.00.00.0 261.00
10 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 4.29 +0.9 m/s 4.29  +0.93.28  +0.4x4.290.00.00.0 254.00
11 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 4.05 +0.7 m/s 4.05  +0.7xx4.050.00.00.0 214.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11 4.59 -0.1 m/s 4.36  +0.04.32  +0.04.59  -0.14.590.00.00.0 306.00
2 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 4.31 +0.0 m/s 4.31  +0.03.90  -0.12.11  +0.04.310.00.00.0 257.00
3 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 9 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.33.89  -0.14.01  +0.04.190.00.00.0 237.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 14 4.16 -0.1 m/s x4.16  -0.14.15  +0.04.160.00.00.0 232.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 2 4.14 +0.3 m/s 3.41  +0.2x4.14  +0.34.140.00.00.0 229.00
6 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 4.02 -0.1 m/s 4.02  -0.13.95  +0.03.84  +0.24.020.00.00.0 209.00
7 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 3.81 +0.1 m/s 3.74  -0.13.71  +0.03.81  +0.13.810.00.00.0 176.00
8 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 13 3.70 +0.2 m/s x3.70  +0.2x3.700.00.00.0 159.00
9 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 3.57 +0.0 m/s 3.34  -0.23.57  +0.03.47  +0.13.570.00.00.0 140.00
10 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 3.41 -0.2 m/s x3.23  +0.13.41  -0.23.410.00.00.0 118.00
11 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 3.36 -0.3 m/s 3.19  +0.23.36  -0.33.07  +0.13.360.00.00.0 111.00
12 Imrich DioszegiImrich Dioszegi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 3.29 +0.3 m/s 3.04  -0.13.19  +0.03.29  +0.33.290.00.00.0 102.00
13 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 3.15 +0.0 m/s 3.15  +0.03.05  +0.3x3.150.00.00.0 84.00
14 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 8 3.07 +0.2 m/s 3.07  +0.2--3.070.00.00.0 74.00
15 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 2.80 +0.1 m/s 2.28  +0.02.76  +0.02.80  +0.12.800.00.00.0 44.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 5.01 -1.1 m/s x4.92  -0.55.01  -1.15.010.00.00.0 562.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 4.90 -0.3 m/s 4.57  -0.54.70  -0.14.90  -0.34.900.00.00.0 532.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 4.66 -0.2 m/s 4.66  -0.24.36  -0.64.46  -0.54.660.00.00.0 469.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 3.73 -1.3 m/s 3.57  -0.63.65  -0.23.73  -1.33.730.00.00.0 248.00
Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 4.10 -0.6 m/s 4.10  -0.63.94  -0.33.92  -1.24.100.00.00.0
MS Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2 3.55 -0.5 m/s x3.55  -0.5x3.550.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 9 4.72 -0.2 m/s x4.72  -0.2x4.720.00.00.0 485.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 4.66 -0.1 m/s 4.28  -0.54.66  -0.14.44  +0.04.660.00.00.0 469.00
3 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 4.57 -0.2 m/s 4.36  -0.14.57  -0.23.91  -0.54.570.00.00.0 446.00
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 4.56 -0.3 m/s 4.56  -0.34.50  -0.54.24  -0.44.560.00.00.0 443.00
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 16 4.53 +0.0 m/s 4.26  -0.54.53  +0.0x4.530.00.00.0 436.00
6 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 8 4.44 -0.3 m/s 4.44  -0.34.37  -0.14.02  -1.34.440.00.00.0 413.00
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1 4.23 +0.0 m/s 3.70  -0.14.23  +0.04.13  +0.04.230.00.00.0 362.00
8 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 4.16 -0.6 m/s 3.99  -0.24.00  -0.14.16  -0.64.160.00.00.0 345.00
9 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 4.15 +0.0 m/s 3.80  -0.24.15  +0.04.02  -0.44.150.00.00.0 343.00
10 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3 4.13 +0.0 m/s 4.13  +0.04.00  -0.13.91  -0.44.130.00.00.0 338.00
11 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 11 4.11 -0.4 m/s 4.07  -0.34.11  -0.44.05  -0.64.110.00.00.0 333.00
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 13 4.00 -0.1 m/s 3.70  -0.83.71  -0.34.00  -0.14.000.00.00.0 308.00
13 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 3.87 -0.9 m/s x3.51  -0.33.87  -0.93.870.00.00.0 279.00
14 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 3.84 -1.3 m/s 3.58  -0.63.40  -0.33.84  -1.33.840.00.00.0 272.00
15 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 3.67 -0.4 m/s 3.67  -0.43.46  -0.6x3.670.00.00.0 235.00
16 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 3.24 -0.2 m/s 3.24  -0.23.15  -0.33.00  -1.43.240.00.00.0 150.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 27 4.68 +0.4 m/s 4.68  +0.4xx4.680.00.00.0 474.00
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 11 4.25 -0.5 m/s 3.94  +0.04.20  -0.54.25  -0.54.250.00.00.0 367.00
3 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 4.11 +0.3 m/s 3.94  +0.44.00  +0.04.11  +0.34.110.00.00.0 333.00
4 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17 4.00 -0.1 m/s x4.00  -0.13.99  +0.14.000.00.00.0 308.00
5 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 24 4.00 -0.9 m/s 3.79  +0.64.00  -0.93.76  -0.34.000.00.00.0 308.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 26 3.96 +0.0 m/s 3.70  +0.33.52  +0.03.96  +0.03.960.00.00.0 299.00
7 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1 3.93 +0.4 m/s 3.67  +1.03.81  -0.53.93  +0.43.930.00.00.0 292.00
8 Lucie KrouželováLucie Krouželová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 3.90 -0.4 m/s 3.90  -0.43.40  +0.13.76  -0.33.900.00.00.0 285.00
9 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 19 3.90 +0.0 m/s 3.64  -0.43.67  +0.03.90  +0.03.900.00.00.0 285.00
10 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 21 3.80 +0.2 m/s 3.65  -0.22.60  +0.03.80  +0.23.800.00.00.0 263.00
11 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 3.78 +0.6 m/s 3.78  +0.63.50  -0.13.23  +0.23.780.00.00.0 259.00
12 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 22 3.75 +0.2 m/s 3.75  +0.2x3.10  +0.33.750.00.00.0 252.00
13 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 3.70 +0.2 m/s 3.35  +0.93.23  +0.13.70  +0.23.700.00.00.0 242.00
14 Kristýna SoučkováKristýna Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 25 3.67 +0.0 m/s 3.40  +0.33.33  +0.33.67  +0.03.670.00.00.0 235.00
15 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 3.65 +0.0 m/s 3.57  +0.03.65  +0.03.53  +0.03.650.00.00.0 231.00
16 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 3.58 +0.7 m/s 3.28  +0.93.58  +0.73.55  +0.23.580.00.00.0 216.00
17 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 3.55 +0.0 m/s 3.55  +0.03.45  +0.33.40  +0.03.550.00.00.0 210.00
18 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 20 3.50 +0.4 m/s 3.09  +0.03.40  +0.03.50  +0.43.500.00.00.0 200.00
19 Marianna MachkováMarianna Machková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 16 3.40 +0.0 m/s 2.88  -0.53.10  -0.63.40  +0.03.400.00.00.0 180.00
20 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 23 3.36 -0.9 m/s 3.20  +0.63.36  -0.93.30  -0.73.360.00.00.0 172.00
21 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 3.30 +0.6 m/s 3.30  +0.6x3.16  +0.43.300.00.00.0 161.00
22 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 3.30 +0.2 m/s 2.98  +0.43.30  +0.22.33  +0.43.300.00.00.0 161.00
23 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18 3.10 +0.1 m/s 3.06  +0.02.95  +0.43.10  +0.13.100.00.00.0 124.00
24 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10 3.06 -0.2 m/s 3.01  +0.22.80  +0.03.06  -0.23.060.00.00.0 117.00
25 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 2.92 -0.1 m/s 2.76  +0.32.66  +0.22.92  -0.12.920.00.00.0 94.00
Celkem 25 závodníků