výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Kolo KPD mladšího žactva

Hradec Králové (20. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.33 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.44 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.71 8.00
4 26 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.78 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.15 4.50
6 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.23 2.00
7 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.06 6.00
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.15 4.50
3 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.18 3.00
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.28 1.00
5 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.29
6 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.36
MS Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 08.98
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.34
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.40
3 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.63
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.63
5 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.93
6 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.99
7 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.05
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 20.6.2019 - 16:15) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.52
2 4 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.91
3 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.20
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 10.64
5 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.87
6 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 11.26
7 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.39
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 20.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.96
2 8 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.26
3 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.71
4 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.54
MS Martin PlaníkMartin Planík 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.33 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.44 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.71 8.00
4 26 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.78 7.00
5 Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 08.98
6 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.06 6.00
7 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.15 4.50
7 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.15 4.50
9 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.18 3.00
10 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.23 2.00
11 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.28 1.00
12 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.29
13 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.34
14 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.36
15 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.40
16 Karel FňoukKarel Fňouk 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.43
17 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.52
18 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.63
18 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.63
20 Martin PlaníkMartin Planík 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.67
21 4 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.91
22 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.93
23 7 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.96
24 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.99
25 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.05
26 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.20
27 8 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.26
28 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 10.64
29 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.71
30 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.87
31 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 11.26
32 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.39
33 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.54

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.45 11.00
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.56 9.00
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.68 8.00
4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.74 7.00
5 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.17
6 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.29
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.93
8 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PilařováNatálie Pilařová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.78 6.00
2 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 08.97 5.00
3 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.99 4.00
4 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.00 3.00
5 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.06 0.50
6 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.14
7 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.40
8 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.54
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.02 2.00
2 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.16
3 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.18
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.20
5 5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.29
6 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.44
7 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.49
8 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.59
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.46
2 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.56
3 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.63
4 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.83
5 17 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.99
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.00
7 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.01
8 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.89
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.10
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.15
4 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.45
5 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.46
6 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.47
7 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.90
8 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.03
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 20.6.2019 - 15:55) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.06 0.50
2 Viktorie HuberováViktorie Huberová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.60
3 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
4 19 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.79
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.90
6 Adála PaděrováAdála Paděrová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.93
7 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.45 11.00
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.56 9.00
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.68 8.00
4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.74 7.00
5 Natálie PilařováNatálie Pilařová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.78 6.00
6 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 08.97 5.00
7 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.99 4.00
8 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.00 3.00
9 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.02 2.00
10 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.06 0.50
10 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.06 0.50
12 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.14
13 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.16
14 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.17
15 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.18
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.20
17 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.29
17 5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.29
19 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.40
20 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.44
21 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.46
22 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.49
23 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.56
24 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.59
25 Viktorie HuberováViktorie Huberová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.60
26 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.63
27 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
28 19 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.79
29 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.83
30 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.89
31 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.93
32 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.94
33 17 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.99
34 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.00
35 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.01
36 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.05
37 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.10
38 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.15
39 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.45
40 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.46
41 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.47
42 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.54
43 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.90
43 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.90
45 Adála PaděrováAdála Paděrová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 10.93
46 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.03
47 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.24

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 17:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.31 9.00
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.50 8.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 20.88 7.00
4 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.33 2.00
5 28 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.92 1.00
6 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 22.92
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Horák Lukáš, TJ Sokol Jaroměř 2. Čermák Matěj, Dětské centrum Ostroměř 3. Kováč Adrian, SK Dobruška
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 17:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 21.83 5.00
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.00 4.00
3 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.03 3.00
4 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.09
5 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.35
MS Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 17:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.78 6.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.16
3 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.68
4 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.99
5 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.63
Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.6.2019 - 17:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.86 11.00
2 Martin PlaníkMartin Planík 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 23.53
3 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.53
4 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 23.66
5 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 26.97
6 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 31.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.86 11.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.31 9.00
3 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.50 8.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 20.88 7.00
5 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.52
6 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.78 6.00
7 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 21.83 5.00
8 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.00 4.00
9 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.03 3.00
10 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.33 2.00
11 28 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.92 1.00
11 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 22.92
13 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.09
14 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.16
15 Martin PlaníkMartin Planík 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 23.53
15 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.53
17 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 23.66
18 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.68
19 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.35
20 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.99
21 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.63
22 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 26.97
23 Denis DobrýDenis Dobrý 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 31.95
Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.96 8.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.15 6.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.28 5.00
4 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 21.42 2.50
5 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.88
6 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 23.66
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šmídová Jana, TJ Sokol Hradec Králové 2. Polívková Bára, TJ Sokol Hradec Králové 3. Krouželová Lucie, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.42 2.50
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.70
3 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.48
4 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 22.62
5 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.71
6 16 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.62
2 13 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 24.52
3 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.19
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 25.54
5 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 25.64
Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 20.82 9.00
2 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.61 1.00
3 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.24
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.20
5 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 23.22
6 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 23.52
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.78
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.25
3 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.67
4 6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 23.01
5 Aneta LukšováAneta Lukšová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.21
6 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.68
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 20.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 20.24 11.00
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.09 7.00
3 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 21.37 4.00
4 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.99
5 Natálie ČernáNatálie Černá 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.41
6 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 26.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 20.24 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 20.82 9.00
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.96 8.00
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.09 7.00
5 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.15 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.28 5.00
7 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 21.37 4.00
8 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 21.42 2.50
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.42 2.50
10 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.61 1.00
11 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.70
12 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.78
13 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.99
14 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.24
15 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.25
16 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.48
17 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 22.62
18 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.67
19 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.71
20 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.88
21 6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 23.01
22 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.20
23 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 23.22
24 Natálie ČernáNatálie Černá 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.41
25 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 23.52
26 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.62
27 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 23.66
28 16 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.74
29 Aneta LukšováAneta Lukšová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.21
30 13 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 24.52
31 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.19
32 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 25.54
33 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 25.64
34 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.68
35 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 26.52
Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 1:50.82 9.00
2 3 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 1:54.26 7.00
3 6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 1:58.28 5.00
4 10 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 2:00.59 4.00
5 4 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:01.84 2.00
6 5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:02.63 1.00
7 8 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:03.53
8 12 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:04.25
9 9 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:06.65
10 11 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:09.02
11 7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:15.42
2 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:50.80 11.00
2 23 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 1:52.46 8.00
3 18 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 1:57.77 6.00
4 21 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 9 2:01.67 3.00
5 17 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:07.06
6 13 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:07.54
7 19 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 2:08.74
8 22 Michaela PlaceMichaela Place 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:08.75
9 15 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:10.41
10 14 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:18.88
20 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:50.80 11.00
2 1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 1:50.82 9.00
3 23 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 1:52.46 8.00
4 3 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 1:54.26 7.00
5 18 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 1:57.77 6.00
6 6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 1:58.28 5.00
7 10 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 2:00.59 4.00
8 21 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 9 2:01.67 3.00
9 4 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:01.84 2.00
10 5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:02.63 1.00
11 8 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:03.53
12 12 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:04.25
13 9 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:06.65
14 17 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:07.06
15 13 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:07.54
16 19 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 2:08.74
17 22 Michaela PlaceMichaela Place 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:08.75
18 11 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:09.02
19 15 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:10.41
20 7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:15.42
21 14 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:18.88
2 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
20 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 20.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 2:31.06 11.00
2 25 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:32.09 9.00
3 26 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 2:33.03 8.00
4 30 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:34.70 7.00
5 29 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:38.96 6.00
6 4 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:41.55 5.00
7 28 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:45.02 4.00
8 1 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:48.31 3.00
9 6 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 2:55.73 2.00
10 5 Arthur ChurtajevArthur Churtajev 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:56.55 1.00
11 2 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:57.06
12 7 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14 2:58.86
13 3 Filiz BagerFiliz Bager 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:58.90
14 8 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15 2:59.00
27 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 15:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.07 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.40 9.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 11.80 8.00
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.57 6.00
5 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.58 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Pašek Tomáš, TJ Sokol Hradec Králové 2. Pecina Adam, TJ Sokol Hradec Králové 3. Malich Antonín, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 15:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.38 7.00
2 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.24 4.00
3 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.51 3.00
4 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.57 2.00
5 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.57 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.07 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.40 9.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 11.80 8.00
4 25 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.38 7.00
5 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.57 6.00
6 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.58 5.00
7 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.24 4.00
8 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.51 3.00
9 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.57 2.00
9 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.57 1.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 15:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.84 11.00
2 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.38 9.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.52 8.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.60 6.00
5 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.65 1.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Dittrichová Sofie, TJ Sokol Hradec Králové 2. Součková Elena, TJ Sokol Hradec Králové 3. Kopecká Adéla, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 15:30) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.59 7.00
2 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 11.76 5.00
3 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 12.22 3.00
4 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 12.77
5 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 12.85
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 15:30) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.79 4.00
2 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.61 2.00
3 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 12.86
4 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.00
5 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.84 11.00
2 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.38 9.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.52 8.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.59 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.60 6.00
6 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 11.76 5.00
7 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.79 4.00
8 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 12.22 3.00
9 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.61 2.00
10 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.65 1.00
11 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 12.77
12 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 12.85
13 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 12.86
14 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.00
15 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.05

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 32.98 11.00
2 Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.79 8.00
3 Velechovský, Švorčík, Hájek, Grim Velechovský, Švorčík, Hájek, Grim SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 34.79 9.00
4 28 Kopecký, Touc, Stejskal, Kováč Kopecký, Touc, Stejskal, Kováč SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.85 7.00
Pašek, Pecina, Ježek, Ježek Pašek, Pecina, Ježek, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Dětské centrum Ostroměř 2. SK Nové město n. M. 3. TJ Sokol Jaroměř
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Najman, Svíčka, Javůrek, Arnošt Najman, Svíčka, Javůrek, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 35.41 6.00
2 Kubíček, Repaský, Salaba, Valenta Kubíček, Repaský, Salaba, Valenta TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 36.75 4.00
3 Koldovský, Křížek, Husár, Erlebach Koldovský, Křížek, Husár, Erlebach Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 37.54 3.00
Čeřovský, Jarolímek, Kňákal, Malich Čeřovský, Jarolímek, Kňákal, Malich TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílek, Elicer, Hanák, Hovorka Bílek, Elicer, Hanák, Hovorka Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.92 5.00
2 Hrbek, Horák, Dioszegi, Churtajev Hrbek, Horák, Dioszegi, Churtajev TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.14 2.00
3 3 Bager, Šťastný, Vancl, Šimek Bager, Šťastný, Vancl, Šimek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 39.59 1.00
4 Dušek, Hůlka, Vavřín, Zolman Dušek, Hůlka, Vavřín, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 41.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 32.98 11.00
2 Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.79 8.00
2 Velechovský, Švorčík, Hájek, Grim Velechovský, Švorčík, Hájek, Grim SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 34.79 9.00
4 28 Kopecký, Touc, Stejskal, Kováč Kopecký, Touc, Stejskal, Kováč SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.85 7.00
5 Najman, Svíčka, Javůrek, Arnošt Najman, Svíčka, Javůrek, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 35.41 6.00
6 Bílek, Elicer, Hanák, Hovorka Bílek, Elicer, Hanák, Hovorka Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.92 5.00
7 Kubíček, Repaský, Salaba, Valenta Kubíček, Repaský, Salaba, Valenta TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 36.75 4.00
8 Koldovský, Křížek, Husár, Erlebach Koldovský, Křížek, Husár, Erlebach Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 37.54 3.00
9 Hrbek, Horák, Dioszegi, Churtajev Hrbek, Horák, Dioszegi, Churtajev TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.14 2.00
10 3 Bager, Šťastný, Vancl, Šimek Bager, Šťastný, Vancl, Šimek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 39.59 1.00
11 Dušek, Hůlka, Vavřín, Zolman Dušek, Hůlka, Vavřín, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 41.39
Pašek, Pecina, Ježek, Ježek Pašek, Pecina, Ježek, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Čeřovský, Jarolímek, Kňákal, Malich Čeřovský, Jarolímek, Kňákal, Malich TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.67 11.00
2 Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 33.50 9.00
3 Pokorná, Šírová, Jakouběová, Žalská Pokorná, Šírová, Jakouběová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.03 7.00
4 Frejvaldová, Ovčariková, Stejskalová, Štětinová Frejvaldová, Ovčariková, Stejskalová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 34.45 6.00
5 Hladíková, Dostálková, Lukášková, Vokolková Hladíková, Dostálková, Lukášková, Vokolková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 34.55 5.00
6 Horáčková, Kholová, Tázlerová, Kopecká Horáčková, Kholová, Tázlerová, Kopecká TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 35.10 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců. 1. TJ Sokol Hradec Králové 2. Dětské centrum Ostroměř 3. TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.89 8.00
2 Venclová, Kohlová, Stolínová, Uherová Venclová, Kohlová, Stolínová, Uherová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 35.64 1.00
3 3 Malá, Hauková, Vávrová, Lukšová Malá, Hauková, Vávrová, Lukšová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.65
4 Hillermannová, Christoffels, Kozáková, Ježková Hillermannová, Christoffels, Kozáková, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 36.66
5 Grusová, Pilařová, Šturmová, Sedláčková Grusová, Pilařová, Šturmová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 20.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková, Smažíková Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková, Smažíková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 35.25 2.00
2 Cozlová, Chudá, Kloudová, Regentová Cozlová, Chudá, Kloudová, Regentová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 35.88
3 15 Pecháčková, Andrejsová, Součková, Lžíčařová Pecháčková, Andrejsová, Součková, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.96
4 19 Jindrová, Pittnerová, Place, Huberová Jindrová, Pittnerová, Place, Huberová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 37.57
5 Růžičková, Erbenová, Tomášková, Tomášková Růžičková, Erbenová, Tomášková, Tomášková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 40.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 20.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Hálová, Součková, Thiele Novotná, Hálová, Součková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 34.57 4.00
2 Blažková, Herálecká, Hronovská, Hudousková Blažková, Herálecká, Hronovská, Hudousková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.03
3 Morkesová, Tužová, Karásková, Krtičková Morkesová, Tužová, Karásková, Krtičková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 38.21
4 Schusterova, Paarová, Petráčková, Horkelová Schusterova, Paarová, Petráčková, Horkelová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 39.54
5 Bláhová, Hojgrová, Horáková, Kučírková Bláhová, Hojgrová, Horáková, Kučírková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 39.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.67 11.00
2 Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 33.50 9.00
3 Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.89 8.00
4 Pokorná, Šírová, Jakouběová, Žalská Pokorná, Šírová, Jakouběová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.03 7.00
5 Frejvaldová, Ovčariková, Stejskalová, Štětinová Frejvaldová, Ovčariková, Stejskalová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 34.45 6.00
6 Hladíková, Dostálková, Lukášková, Vokolková Hladíková, Dostálková, Lukášková, Vokolková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 34.55 5.00
7 Novotná, Hálová, Součková, Thiele Novotná, Hálová, Součková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 34.57 4.00
8 Horáčková, Kholová, Tázlerová, Kopecká Horáčková, Kholová, Tázlerová, Kopecká TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 35.10 3.00
9 6 Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková, Smažíková Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková, Smažíková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 35.25 2.00
10 Venclová, Kohlová, Stolínová, Uherová Venclová, Kohlová, Stolínová, Uherová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 35.64 1.00
11 3 Malá, Hauková, Vávrová, Lukšová Malá, Hauková, Vávrová, Lukšová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.65
12 Cozlová, Chudá, Kloudová, Regentová Cozlová, Chudá, Kloudová, Regentová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 35.88
13 Hillermannová, Christoffels, Kozáková, Ježková Hillermannová, Christoffels, Kozáková, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 36.66
14 15 Pecháčková, Andrejsová, Součková, Lžíčařová Pecháčková, Andrejsová, Součková, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.96
15 Blažková, Herálecká, Hronovská, Hudousková Blažková, Herálecká, Hronovská, Hudousková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.03
16 19 Jindrová, Pittnerová, Place, Huberová Jindrová, Pittnerová, Place, Huberová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 37.57
17 Grusová, Pilařová, Šturmová, Sedláčková Grusová, Pilařová, Šturmová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.66
18 Morkesová, Tužová, Karásková, Krtičková Morkesová, Tužová, Karásková, Krtičková TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 38.21
19 Schusterova, Paarová, Petráčková, Horkelová Schusterova, Paarová, Petráčková, Horkelová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 39.54
20 Bláhová, Hojgrová, Horáková, Kučírková Bláhová, Hojgrová, Horáková, Kučírková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 39.58
21 Růžičková, Erbenová, Tomášková, Tomášková Růžičková, Erbenová, Tomášková, Tomášková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 40.19

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 20.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 9 1.49 11.00
2 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 8 1.32 9.00
3 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 1.29 8.00
4 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 1.29 7.00
5 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 7 1.26 6.00
6 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 1.16 5.00
7 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 1.16 4.00
8 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 1.11 3.00
MS Jakub SamlerJakub Samler
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 1 1.35
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 20.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.161.211.261.291.311.331.351.371.391.41 Body
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 20 1.39 11.00
2= Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 19 1.31 8.50
2= Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 6 1.31 8.50
4 Karolína HornichováKarolína Hornichová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 10 1.26 7.00
5 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 16 1.26 6.00
6 Aneta LukšováAneta Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 18 1.26 5.00
7 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 2 1.26 4.00
8 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 1.26 3.00
9= Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 13 1.21 1.00
9= Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 11 1.21 1.00
9= Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 12 1.21 1.00
12= Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 14 1.16
12= Natálie PilařováNatálie Pilařová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 17 1.16
12= 9 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 8 1.16
15 Anna KaráskováAnna Karásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1 1.16
16= Zuzana DuškováZuzana Dušková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 5 1.16
16= 14 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15 1.16
18= 18 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 7 1.11
18= Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 1.11
20 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 20.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14 4.75 -2.1 m/s 0.0 11.00
2 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 13 4.64 -1.1 m/s 0.0 9.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 4.54 -1.2 m/s 0.0 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 12 4.45 -1.1 m/s 0.0 7.00
5 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 4.31 -0.5 m/s 0.0 6.00
6 30 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 9 4.28 -0.4 m/s 0.0 5.00
7 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 11 4.19 -0.9 m/s 0.0 4.00
8 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 3.89 -0.7 m/s 0.0 3.00
9 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 6 3.78 -1.6 m/s 0.0 2.00
10 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3 3.71 -1.0 m/s 0.0 1.00
11 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 3.70 -2.4 m/s 0.0
12 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 3.45 -1.5 m/s 0.0
13 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 2.69 -0.2 m/s 0.0
Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 8 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 20.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 36 4.71 -1.5 m/s 0.0 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 24 4.51 -0.2 m/s 0.0 9.00
3 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 32 4.50 -1.0 m/s 0.0 8.00
4 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 34 4.43 -0.8 m/s 0.0 7.00
5 10 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 14 4.17 -0.6 m/s 0.0 6.00
6 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 27 4.12 -0.1 m/s 0.0 5.00
7 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 30 4.03 -1.6 m/s 0.0 4.00
8 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 4.01 -0.8 m/s 0.0 3.00
9 21 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 31 3.88 -1.4 m/s 0.0 2.00
10 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 12 3.88 -0.3 m/s 0.0 1.00
11 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 15 3.87 -0.9 m/s 0.0
12 15 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23 3.83 -0.9 m/s 0.0
13 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 35 3.82 -0.3 m/s 0.0
14 1 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 29 3.80 -1.0 m/s 0.0
15 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 13 3.76 -0.3 m/s 0.0
16 23 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18 3.76 -0.6 m/s 0.0
17 Viktorie HuberováViktorie Huberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 3.72 -1.1 m/s 0.0
18 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 33 3.70 -3.2 m/s 0.0
19 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 17 3.67 -0.9 m/s 0.0
20 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 16 3.65 -1.2 m/s 0.0
21 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 10 3.60 -0.4 m/s 0.0
22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 26 3.60 -1.4 m/s 0.0
23 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 19 3.60 +0.0 m/s 0.0
24 Anna KaráskováAnna Karásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 25 3.49 -0.9 m/s 0.0
25 Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 11 3.48 -0.5 m/s 0.0
26 4 Ivana SmažíkováIvana Smažíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 21 3.44 -0.2 m/s 0.0
27 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 9 3.30 -1.9 m/s 0.0
28 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 20 3.25 -0.5 m/s 0.0
29 11 Eliška KrtičkováEliška Krtičková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 7 3.16 -1.7 m/s 0.0
30 22 Michaela PlaceMichaela Place
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 5 3.11 -0.5 m/s 0.0
31 Zuzana DuškováZuzana Dušková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 8 3.09 -0.8 m/s 0.0
32 Karolína TomanováKarolína Tomanová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3 3.06 -0.9 m/s 0.0
33 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 3.02 -0.7 m/s 0.0
34 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 2.85 -1.3 m/s 0.0
35 Magdalena HojnáMagdalena Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 4 2.82 -0.7 m/s 0.0
Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 28 DNS 0.0
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 20.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 19 11.14 10.1410.0310.8810.8811.1410.9410.61 11.00
2 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 16 09.93 x09.93x09.93x09.3809.48 9.00
3 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 2 09.39 09.3909.0209.2409.3909.0108.5308.81 8.00
4 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17 08.97 08.2108.97x08.9708.0008.4607.29 7.00
5 8 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 18 08.93 07.4308.5508.9308.9307.8308.7108.79 6.00
6 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 14 08.59 06.65x08.1808.1808.59x08.24 5.00
7 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 08.38 08.3807.7707.4408.38x07.3007.50 4.00
8 Natálie ČernáNatálie Černá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 12 08.12 07.1208.1208.1108.12x06.9308.01 3.00
9 7 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 7 07.86 07.6707.3007.8607.860.00.00.0 2.00
10 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 13 07.80 07.8007.4707.4807.800.00.00.0 1.00
11 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 10 07.62 07.2207.62x07.620.00.00.0
12 Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 9 07.29 07.2907.00x07.290.00.00.0
13 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 11 06.72 06.7206.1806.4706.720.00.00.0
14 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 06.46 x06.4606.1906.460.00.00.0
15 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 06.46 06.4606.15x06.460.00.00.0
16 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 06.19 06.0806.1905.8206.190.00.00.0
17 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 1 06.12 x06.12x06.120.00.00.0
18 Adéla MaláAdéla Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3 05.95 05.6405.95x05.950.00.00.0
19 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 05.72 05.7205.13x05.720.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 20.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 11 10.94 10.20x10.9410.9409.5109.9810.26 11.00
2 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10 10.30 09.5009.7109.7809.7809.5610.3009.70 9.00
3 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 08.05 07.9707.26x07.9706.7407.7408.05 8.00
4 3 Filiz BagerFiliz Bager
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 07.84 xx07.3507.3506.9307.2707.84 7.00
5 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 7 07.73 07.6107.1906.7707.6107.0507.3207.73 6.00
6 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 8 07.69 07.69xx07.69x07.25x 5.00
7 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3 07.49 06.6107.4906.5307.4906.5605.9106.32 4.00
8 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4 07.03 x06.7307.0307.03x06.39x 3.00
9 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 06.67 05.9605.1906.6706.670.00.00.0 2.00
10 6 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 06.37 06.37x05.9206.370.00.00.0 1.00
Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 20.6.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21 59.74 0.0 11.00
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 7 54.46 0.0 9.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 23 53.12 0.0 8.00
4 Karel FňoukKarel Fňouk
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 20 50.68 0.0 7.00
5 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 22 48.54 0.0 6.00
6 24 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 24 48.32 0.0 5.00
7 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 47.90 0.0 4.00
8 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 25 47.80 0.0 3.00
9 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 19 44.68 0.0 2.00
10 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 43.83 0.0 1.00
11 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 42.31 0.0
12 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 1 41.76 0.0
13 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 17 39.98 0.0
14 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 16 38.17 0.0
15 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 37.05 0.0
16 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 12 37.01 0.0
17 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 14 36.56 0.0
18 2 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 36.13 0.0
19 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 13 34.67 0.0
20 Dominik PotměšilDominik Potměšil
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 3 33.34 0.0
21 Imrich DioszegiImrich Dioszegi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 31.53 0.0
22 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 30.43 0.0
23 1 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 28.89 0.0
24 Pavel UčenýPavel Učený
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 8 20.82 0.0
29 Matěj PitákMatěj Piták
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 2 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 20.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 8 51.42 0.0 11.00
2 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29 49.00 0.0 9.00
3 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 23 45.87 0.0 8.00
4 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 25 44.76 0.0 7.00
5 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 28 43.74 0.0 6.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 24 43.45 0.0 5.00
7 Karolína HornichováKarolína Hornichová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 3 43.07 0.0 4.00
8 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26 39.75 0.0 3.00
9 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 10 38.97 0.0 2.00
10 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 22 38.51 0.0 1.00
11 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 21 38.38 0.0
12 Sabina MorkesováSabina Morkesová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 38.25 0.0
13 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 27 37.01 0.0
14 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 20 36.88 0.0
15 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 18 36.70 0.0
16 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 34.59 0.0
17 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19 33.32 0.0
18 3 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 5 31.75 0.0
19 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 17 30.84 0.0
20 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 30.83 0.0
21 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 30.40 0.0
22 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 28.86 0.0
23 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 2 26.18 0.0
24 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 24.31 0.0
25 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 14 24.29 0.0
26 Anna KučírkováAnna Kučírková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 15 23.94 0.0
27 Karolína TomanováKarolína Tomanová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 9 18.63 0.0
28 Adála PaděrováAdála Paděrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 7 15.22 0.0
Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 30 DNS 0.0
Viktorie HuberováViktorie Huberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků