Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké memoriály

Hradec Králové (3. 9. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 17:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.35 848.00
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.67 817.00
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.73 811.00
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 22.82 802.00
5 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.16 770.00
6 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.76 715.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 17:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.80 804.00
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.41 747.00
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 23.65 725.00
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.75 716.00
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.09 685.00
6 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.06 601.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.27 669.00
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 24.65 636.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.83 620.00
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.84 620.00
5 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.28 583.00
6 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 25.77 543.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.9.2019 - 17:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.65 918.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 25.72 547.00
3 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 25.91 531.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.16 512.00
5 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.57 407.00
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 28.88 319.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.65 918.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.35 848.00
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.67 817.00
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.73 811.00
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.80 804.00
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 22.82 802.00
7 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.16 770.00
8 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.41 747.00
9 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 23.65 725.00
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.75 716.00
11 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.76 715.00
12 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.09 685.00
13 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.27 669.00
14 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 24.65 636.00
15 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.83 620.00
16 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.84 620.00
17 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.06 601.00
18 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.28 583.00
19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 25.72 547.00
20 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 25.77 543.00
21 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 25.91 531.00
22 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.16 512.00
23 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.57 407.00
24 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 28.88 319.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 18:05) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.72 913.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.73 734.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 26.80 729.00
4 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 27.45 675.00
5 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 27.55 667.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.12 702.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.54 668.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.62 583.00
4 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.62 509.00
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 30.48 449.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.72 913.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.73 734.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 26.80 729.00
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.12 702.00
5 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 27.45 675.00
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.54 668.00
7 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 27.55 667.00
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.62 583.00
9 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.62 509.00
10 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 30.48 449.00