výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.jarní házení

Přerov (5. 4. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 09.54 08.2308.3209.5409.54---
2 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 04.18 04.18xx04.18---
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 15.19 14.5114.15x14.5115.1715.1914.32
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 11.28 09.9711.2811.2311.2810.4709.61x
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 08.04 08.0407.9907.1308.04---
4 Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 06.37 06.3706.0805.9206.37---
5 Ondřej BéňaOndřej Béňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 06.08 05.8606.0805.9206.08---
6 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.01 05.5906.0105.8906.01---
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 09.43 08.6909.4308.6809.43---
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel ŠulaKarel Šula
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 15.66 14.8814.8315.6615.6615.0315.4715.51
2 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 12.21 x11.5611.8311.8312.2111.82x
3 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 10.21 10.0209.7209.8210.0210.2109.6309.85
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 09.30 09.2409.3008.9609.30---
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 12.90 x11.8911.7311.8912.90xx
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 08.43 08.3808.1808.4308.43---
3 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 07.37 07.3107.3707.0207.37---
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 5.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 1 14.54 13.7714.2214.0714.2213.9014.5414.23
2 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 2 08.71 08.5908.7108.4408.71---
Poznámky/pokusy:
" Vrh koulí 8kg = 13,51-13,01-13,80
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 28.54 27.19xx27.190.028.540.0
2 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 16.07 16.070.00.016.07---
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 48.04 0.042.30x42.300.00.048.04
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 33.86 x31.410.031.41x33.860.0
3 Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 18.97 0.018.970.018.97---
4 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 17.75 17.750.00.017.75---
5 Ondřej BéňaOndřej Béňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 16.18 x16.180.016.18---
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 19.12 19.120.0x19.12---
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel ŠulaKarel Šula
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 44.58 0.0x44.5844.580.00.00.0
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 26.89 x26.890.026.89xx0.0
3 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 23.25 23.250.00.023.25---
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 NM xxx0.0---
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 30.14 x30.14x30.14xx0.0
2 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 19.57 x19.570.019.57---
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(pá, 5.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 45.90 0.045.900.045.90x45.230.0
2 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 26.70 0.025.310.025.31x26.700.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 30.94 0.030.940.030.940.00.0x
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 28.23 0.00.028.2328.230.00.00.0
2 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 26.52 0.00.025.2325.230.00.026.52
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 27.97 0.00.027.9727.970.0xx
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 23.68 0.023.680.023.68--0.0
3 Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 21.49 0.021.490.021.49---
4 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 18.20 0.018.200.018.20---
Ondřej BéňaOndřej Béňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 30.32 0.027.190.027.190.0x30.32
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 42.56 40.500.00.040.5042.560.042.22
2 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 31.01 0.00.031.0131.010.00.00.0
3 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 26.36 26.36x0.026.36---
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 32.79 0.00.032.7932.790.00.00.0
2 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 26.25 0.00.026.2526.25---
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(pá, 5.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 24.34 0.00.024.3424.340.00.00.0
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1866
2 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 1028
Poznámky:
Voplakal (14.22-45.90-32.79) Weiter (08.71-25.31-26.25)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0813
Poznámky:
Ludva (07.37-19.57-24.34)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1297
2 Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1134
3 Adam KaplánekAdam Kaplánek 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0844
Poznámky:
Čača (09.30-26.89-40.50) Ludva (10.02-23.25-31.01) Kaplánek (11.83-00.00-26.36)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1326
2 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0687
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0559
Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNF
Poznámky:
Trojek (11.28-31.41-27.97) Ludva (06.37-18.97-21.49) Budař (06.01-17.75-18.20)
Celkem 6 závodníků
Vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 01 Orel VyškovOrel Vyškov 1178
Poznámky:
Štofková (09.43-19.12-27.19)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1352
2 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0752
Poznámky:
Odstrčilová (09.54-27.19-28.23) Horáčková (04.18-16.07-25.23)
Celkem 2 závodníků