výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.23 764.00
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.29 758.00
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.44 744.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.96 697.00
Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 28.19 364.00
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 35.16 38.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.23 764.00
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.29 758.00
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.44 744.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.96 697.00
5 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 28.19 364.00
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 35.16 38.00
Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNF

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:58.97 566.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:04.75 533.00
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 5:12.61 489.00
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:12.72 489.00
5 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 6:08.74 230.00
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 8:13.36 0.00
Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 7 6.60 -1.0 m/s xx6.60  -1.06.600.00.00.0 720.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 6.58 +2.1 m/s 6.36 -0.6 m/s 5.43  +1.16.58  +2.16.36  -0.66.580.00.00.0 716.00
3 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 4 6.45 +1.7 m/s 6.02  +2.56.19  +2.86.45  +1.76.450.00.00.0 686.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6 6.43 +2.1 m/s 6.33 +1.7 m/s 6.43  +2.16.33  +1.74.73  -1.56.430.00.00.0 682.00
5 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 3 6.08 +2.6 m/s 4.37 +0.5 m/s 6.08  +2.64.37  +0.5x6.080.00.00.0 604.00
6 Jakub JeřábekJakub Jeřábek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 2 4.91 +2.4 m/s 4.75 +0.1 m/s 4.91  +2.44.36  +0.84.75  +0.14.910.00.00.0 365.00
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 3.59 +2.1 m/s 3.37 +0.8 m/s 3.37  +0.83.59  +2.1x3.590.00.00.0 143.00
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 31.45 27.6530.7331.4531.450.00.00.0 493.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 28.29 28.2925.34x28.290.00.00.0 431.00
3 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5 27.77 27.77x27.5627.770.00.00.0 421.00
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 6 23.07 22.2823.07x23.070.00.00.0 330.00
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 7 20.85 19.0720.8520.8520.850.00.00.0 288.00
6 Jakub JeřábekJakub Jeřábek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 2 20.64 18.8620.6417.8420.640.00.00.0 284.00
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 1.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 1 51.48 47.4451.4849.9851.480.00.00.0 611.00
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5 41.07 39.4738.0341.0741.070.00.00.0 458.00
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 6 40.82 40.82-35.3440.820.00.00.0 454.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 37.84 34.6237.8435.6537.840.00.00.0 411.00
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 35.14 32.9233.7035.1435.140.00.00.0 372.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 7 26.62 26.1726.6226.3226.620.00.00.0 252.00
7 Jakub JeřábekJakub Jeřábek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 2 21.09 18.1215.7821.0921.090.00.00.0 176.00
Celkem 7 závodníků
Klasický pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2863
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2782
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2751
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2736
5 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1419
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0721
Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Celkem 7 závodníků