výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji

Přerov (1. 5. 2019)
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2563
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2409
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2389
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2269
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2224
6= Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2166
6= Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2166
8 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2139
9 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2052
10 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2027
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2019
12 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2018
13 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1950
14 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1901
15 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1855
16 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1726
17 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1654
18 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1602
19 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1531
20 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1290
21 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1281
22 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 1273
23 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1219
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Celkem 24 závodníků
Sprintérský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1862
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1773
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1668
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1415
5 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1321
6 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1143
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1128
8 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1058
9 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1014
10 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0780
11 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0624
12 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0568
13 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0461
14 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0322
15 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0125
16 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0092
Celkem 16 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2522
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2456
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2387
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2231
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2212
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2044
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2022
8 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1969
9 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1933
10 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1896
11 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1859
12 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1630
13 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1578
14 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1446
15 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1275
16 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1228
17 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1139
Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNF
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNF
Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNF
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Celkem 21 závodníků
Sprintérský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2632
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2411
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2163
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2083
5 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1909
6 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1897
7 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1839
8 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1754
9 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1751
10 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1607
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1599
12 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1589
13 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1575
14 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 1566
15 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1425
16 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1371
17 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1359
18 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1344
19 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1337
20 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1272
21 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1253
22 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1164
23 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1159
24 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1109
25 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0928
26 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0902
27 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0901
Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNF
Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNF
Celkem 30 závodníků