Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Přerov (19. 6. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.63 11.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 38.02 9.00
3 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.02 8.00
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 40.60 6.00
5 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 42.40 4.00
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.55 7.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 41.50 5.00
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 44.02 3.00
4 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 44.32 2.00
5 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.20 1.00
6 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.63 11.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 38.02 9.00
3 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.02 8.00
4 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.55 7.00
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 40.60 6.00
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 41.50 5.00
7 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 42.40 4.00
8 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 44.02 3.00
9 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 44.32 2.00
10 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.20 1.00
11 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.59
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 45.96 11.00
2 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.95 8.00
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 47.52 7.00
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 47.65 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.47 9.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.57 5.00
3 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 49.58 4.00
4 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.06 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 45.96 11.00
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.47 9.00
3 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.95 8.00
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 47.52 7.00
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 47.65 6.00
6 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.57 5.00
7 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 49.58 4.00
8 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.06 3.00