Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Hradec Králové

Hradec Králové (25. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 4 07.1 765.00
2 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 5 07.7 577.00
3 Tomáš BisTomáš Bis 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 1 07.9 520.00
4 Marek KadrmasMarek Kadrmas 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 2 08.0 492.00
Vít MalinaVít Malina 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kutík DanielKutík Daniel 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.7 577.00
2 Vratislav HakVratislav Hak 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 07.7 577.00
3 Lukáš HájekOALukáš HájekOA 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 2 08.2 439.00
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 08.3 413.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.0 799.00
2 Daniel VaňátDaniel Vaňát 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 07.3 700.00
3 Martin VoženílekMartin Voženílek 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 5 07.8 548.00
4 Jakub SemerákJakub Semerák 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 08.0 492.00
5 Marek PolákMarek Polák 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.0 492.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.0 799.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 4 07.1 765.00
3 Daniel VaňátDaniel Vaňát 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 07.3 700.00
4 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 5 07.7 577.00
4 Kutík DanielKutík Daniel 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.7 577.00
4 Vratislav HakVratislav Hak 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 07.7 577.00
7 Martin VoženílekMartin Voženílek 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 5 07.8 548.00
8 Tomáš BisTomáš Bis 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 1 07.9 520.00
9 Marek KadrmasMarek Kadrmas 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 2 08.0 492.00
9 Jakub SemerákJakub Semerák 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 08.0 492.00
9 Marek PolákMarek Polák 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.0 492.00
12 Lukáš HájekOALukáš HájekOA 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 2 08.2 439.00
13 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 08.3 413.00
Vít MalinaVít Malina 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 08.4 662.00
2 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.8 556.00
3 Kateřina ŠpinlerováKateřina Špinlerová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 4 08.8 556.00
4 Zoja SedláčkováZoja Sedláčková 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.9 531.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.3 690.00
2 Eliška KrejcarováEliška Krejcarová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.3 690.00
3 Michaela FajglováMichaela Fajglová 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 09.0 506.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 09.0 506.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 08.2 718.00
2 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 08.3 690.00
3 Andrea ChvojkováAndrea Chvojková 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 09.0 506.00
4 Sabina HladílkováSabina Hladílková 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 2 09.5 391.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 08.2 718.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.3 690.00
2 Eliška KrejcarováEliška Krejcarová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.3 690.00
2 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 3 08.3 690.00
5 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 08.4 662.00
6 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.8 556.00
6 Kateřina ŠpinlerováKateřina Špinlerová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 4 08.8 556.00
8 Zoja SedláčkováZoja Sedláčková 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 08.9 531.00
9 Michaela FajglováMichaela Fajglová 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 09.0 506.00
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 09.0 506.00
9 Andrea ChvojkováAndrea Chvojková 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 09.0 506.00
12 Sabina HladílkováSabina Hladílková 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 2 09.5 391.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 6 26.9 700.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 27.6 643.00
3 Dominika SvobodováDominika Svobodová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 29.2 522.00
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 29.7 486.00
5 Michaela FajglováMichaela Fajglová 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 2 31.5 367.00
6 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 33.7 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 26.0 776.00
2 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 27.8 628.00
3 Ema MikanováEma Mikanová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 28.6 566.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 28.7 559.00
5 Adéla SklenářováAdéla Sklenářová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 31.9 343.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 26.0 776.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 6 26.9 700.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 27.6 643.00
4 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1 27.8 628.00
5 Ema MikanováEma Mikanová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 28.6 566.00
6 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 28.7 559.00
7 Dominika SvobodováDominika Svobodová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 29.2 522.00
8 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 29.7 486.00
9 Michaela FajglováMichaela Fajglová 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 2 31.5 367.00
10 Adéla SklenářováAdéla Sklenářová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 31.9 343.00
11 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 33.7 243.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaňátDaniel Vaňát 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 55.6 569.00
2 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 56.9 519.00
3 Radim ZenglerRadim Zengler 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 57.3 504.00
4 Martin VoženílekMartin Voženílek 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 57.7 490.00
5 Martin WernerMartin Werner 03 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 5 58.8 450.00
6 Adam KlásekAdam Klásek 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 65.3 247.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 53.7 646.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 54.6 609.00
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 5 56.5 535.00
4 Petr StaněkPetr Staněk 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 4 57.3 504.00
5 Dušan VolgyiDušan Volgyi 01 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 57.6 493.00
6 David ČernýDavid Černý 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 62.6 325.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 53.7 646.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 54.6 609.00
3 Daniel VaňátDaniel Vaňát 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 55.6 569.00
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 5 56.5 535.00
5 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 56.9 519.00
6 Radim ZenglerRadim Zengler 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 57.3 504.00
6 Petr StaněkPetr Staněk 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 4 57.3 504.00
8 Dušan VolgyiDušan Volgyi 01 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 57.6 493.00
9 Martin VoženílekMartin Voženílek 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 4 57.7 490.00
10 Martin WernerMartin Werner 03 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 5 58.8 450.00
11 David ČernýDavid Černý 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 62.6 325.00
12 Adam KlásekAdam Klásek 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1 65.3 247.00

800 m - Dorostenky

(st, 25.9.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 7 2:36.4 615.00
2 Pavla MacháčkováPavla Macháčková 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 9 2:36.8 610.00
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 2:39.0 584.00
4 Kristýna JezdínskáKristýna Jezdínská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 8 2:46.0 506.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 3 2:46.5 501.00
6 Eliška ChladováEliška Chladová 01 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 5 2:46.8 497.00
7 Zoja SedláčkováZoja Sedláčková 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 10 2:49.8 466.00
8 Sabina HladílkováSabina Hladílková 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 4 2:53.3 430.00
9 Adriana ArchlebováAdriana Archlebová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1 3:03.2 336.00
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 2 3:05.6 315.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci

(st, 25.9.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David BílekDavid Bílek 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 12 4:26.2 770.00
2 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 15 4:30.0 745.00
3 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 20 4:39.4 684.00
4 Tomáš CoufalTomáš Coufal 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 14 4:41.0 674.00
5 Adam KlásekAdam Klásek 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 18 4:45.5 646.00
6 Jan AnsorgeJan Ansorge 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 11 4:50.3 617.00
7 Marek KadrmasMarek Kadrmas 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 17 4:53.6 597.00
8 Filip CísařFilip Císař 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 13 4:58.0 571.00
9 Hanuš MartinHanuš Martin 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 19 5:09.5 506.00
10 Ondřej SatranskýOndřej Satranský 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 21 5:23.7 431.00
11 Patrik ChlumeckýPatrik Chlumecký 03 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 16 6:59.4 74.00
Celkem 11 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Kořének, Daniel, Blatník Svoboda, Kořének, Daniel, Blatník SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 3 1:37.8 1194.0
2 Malina, Podhorský, Pavel, Císař Malina, Podhorský, Pavel, Císař Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 1:43.9 1098.0
3 Chaloupský, Pavlovič, Ansorge, Zimmer Chaloupský, Pavlovič, Ansorge, Zimmer gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1 1:46.1 1064.0
4 Werner, Bis, HájekOA, Staněk Werner, Bis, HájekOA, Staněk OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 4 1:46.8 1053.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňát, Krejčí, Štefko, Blažek Vaňát, Krejčí, Štefko, Blažek Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 1:40.8 1146.0
2 Hak, Semerák, Volgyi, Šípek Hak, Semerák, Volgyi, Šípek SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1 1:46.3 1061.0
3 Vavrda, Černý, Voženílek, Polák Vavrda, Černý, Voženílek, Polák gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 1:50.9 992.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Kořének, Daniel, Blatník Svoboda, Kořének, Daniel, Blatník SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 3 1:37.8 1194.0
2 Vaňát, Krejčí, Štefko, Blažek Vaňát, Krejčí, Štefko, Blažek Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 1:40.8 1146.0
3 Malina, Podhorský, Pavel, Císař Malina, Podhorský, Pavel, Císař Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 1:43.9 1098.0
4 Chaloupský, Pavlovič, Ansorge, Zimmer Chaloupský, Pavlovič, Ansorge, Zimmer gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1 1:46.1 1064.0
5 Hak, Semerák, Volgyi, Šípek Hak, Semerák, Volgyi, Šípek SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1 1:46.3 1061.0
6 Werner, Bis, HájekOA, Staněk Werner, Bis, HájekOA, Staněk OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 4 1:46.8 1053.0
7 Vavrda, Černý, Voženílek, Polák Vavrda, Černý, Voženílek, Polák gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 3 1:50.9 992.00

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikanová, Kuttichová, Šimůnková, Bělohlávková Mikanová, Kuttichová, Šimůnková, Bělohlávková Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 1:56.6 1170.0
2 Šarounová, Dušánková, Hašková, Chladová Šarounová, Dušánková, Hašková, Chladová VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 6 1:58.0 1148.0
3 Jansová, Prouzová, Saksová, Krejcarová Jansová, Prouzová, Saksová, Krejcarová gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 2:01.3 1096.0
4 Kratěnová, Jakubská, Filipová, Pražáková Kratěnová, Jakubská, Filipová, Pražáková Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 2:01.8 1088.0
5 Chvojková, Smutná, Macháčková, Marková Chvojková, Smutná, Macháčková, Marková gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1 2:06.7 1013.0
6 Svobodová, Sklenářová, Hrdá, Dvořáková Svobodová, Sklenářová, Hrdá, Dvořáková SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 2:07.0 1009.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikanová, Kuttichová, Šimůnková, Bělohlávková Mikanová, Kuttichová, Šimůnková, Bělohlávková Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 1:56.6 1170.0
2 Šarounová, Dušánková, Hašková, Chladová Šarounová, Dušánková, Hašková, Chladová VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 6 1:58.0 1148.0
3 Jansová, Prouzová, Saksová, Krejcarová Jansová, Prouzová, Saksová, Krejcarová gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2 2:01.3 1096.0
4 Kratěnová, Jakubská, Filipová, Pražáková Kratěnová, Jakubská, Filipová, Pražáková Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 2:01.8 1088.0
5 Chvojková, Smutná, Macháčková, Marková Chvojková, Smutná, Macháčková, Marková gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1 2:06.7 1013.0
6 Svobodová, Sklenářová, Hrdá, Dvořáková Svobodová, Sklenářová, Hrdá, Dvořáková SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 5 2:07.0 1009.0

skok vysoký - Dorostenci

(st, 25.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
02 3 1.95 758.00
2 Filip MoravecFilip Moravec
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 7 1.80 627.00
3 Michal BlažekMichal Blažek
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
01 4 1.70 544.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 6 1.70 544.00
5= Dominik PodhajskýDominik Podhajský
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
02 9 1.65 504.00
5= Tomáš BaudyšTomáš Baudyš
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
04 2 1.65 504.00
7 Denis AndrésDenis Andrés
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 1 1.60 464.00
8 Jakub WothJakub Woth
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
02 11 1.60 464.00
9 David PavelDavid Pavel
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 8 1.50 389.00
10 Jakub ZimmerJakub Zimmer
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
00 12 1.50 389.00
Adam JiroušekAdam Jiroušek
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 5 DNS
Daniel VaněkDaniel Vaněk
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
00 10 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 12 1.44 555.00
2 Veronika EliášováVeronika Eliášová
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
03 2 1.44 555.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 8 1.40 512.00
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
04 10 1.36 470.00
5 Monika HackováMonika Hacková
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
04 3 1.36 470.00
6 Kristýna KratěnováKristýna Kratěnová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
04 5 1.36 470.00
7 Michaela MyslivečkováMichaela Myslivečková
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
02 7 1.32 429.00
8 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
03 6 1.32 429.00
9 Tereza BastlováTereza Bastlová
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 1 1.28 389.00
10 Vendula KáňováVendula Káňová
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
02 4 1.28 389.00
Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 11 DNS
Adéla ŠafkováAdéla Šafková
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
00 9 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
02 2 5.89 0.0 563.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 6 5.70 0.0 523.00
3 Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 9 5.63 0.0 508.00
4 Jan KořénekJan Kořének
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
04 5 5.59 0.0 500.00
5 Tomáš BisTomáš Bis
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
02 3 5.26 0.0 433.00
6 Martin WernerMartin Werner
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
03 12 5.24 0.0 429.00
7 Matěj ŠípekMatěj Šípek
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
02 10 5.20 0.0 421.00
8 Tomáš BaudyšTomáš Baudyš
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
04 1 5.17 0.0 415.00
9 Filip MoravecFilip Moravec
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 8 5.00 0.0 382.00
10 Vít MalinaVít Malina
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 7 4.66 0.0 319.00
11 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
04 11 4.64 0.0 315.00
12 Radim ZenglerRadim Zengler
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 13 4.53 0.0 295.00
13 Tomáš JanoušekTomáš Janoušek
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
01 4 4.34 0.0 262.00
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 25.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára FilipováBára Filipová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 2 4.52 0.0 433.00
2 Eliška KrejcarováEliška Krejcarová
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 7 4.48 0.0 423.00
3 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 3 4.31 0.0 381.00
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
04 4 4.21 0.0 357.00
5 Denisa JansováDenisa Jansová
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 5 3.92 0.0 290.00
6 Ema MikanováEma Mikanová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 10 3.91 0.0 287.00
7 Veronika EliašováVeronika Eliašová
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
03 1 3.83 0.0 270.00
8 Zuzana KupkováZuzana Kupková
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
04 8 3.82 0.0 267.00
9 Kateřina ŠpinlerováKateřina Špinlerová
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 12 3.78 0.0 259.00
10 Adéla ŠafkováAdéla Šafková
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
00 11 3.49 0.0 198.00
11 Nela MihatschováNela Mihatschová
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
00 9 3.43 0.0 186.00
12 Vendula KáňováVendula Káňová
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
02 6 2.97 0.0 102.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 25.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 8 10.51 0.0 563.00
2 Nela MihatschováNela Mihatschová
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
00 6 10.47 0.0 560.00
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
03 11 09.87 0.0 521.00
4 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 10 09.58 0.0 502.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková
VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové
01 3 08.52 0.0 433.00
6 Barbora MarkováBarbora Marková
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
04 5 08.29 0.0 418.00
7 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
03 7 08.18 0.0 411.00
8 Monika ProuzováMonika Prouzová
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 9 08.14 0.0 408.00
9 Karolína KřížkováKarolína Křížková
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
04 4 08.12 0.0 407.00
10 Tereza BastlováTereza Bastlová
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
03 1 07.03 0.0 337.00
11 Monika HackováMonika Hacková
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
04 2 06.24 0.0 287.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 25.9.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ČernýDavid Černý
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
00 2 12.62 0.0 644.00
2 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
00 9 11.98 0.0 605.00
3 Matyáš HusmanMatyáš Husman
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 3 11.90 0.0 600.00
4 Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
02 8 11.33 0.0 566.00
5 David ŠtosekDavid Štosek
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
02 10 11.23 0.0 560.00
6 Martin JandaMartin Janda
OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové
02 4 10.38 0.0 508.00
7 Marek ČábelkaMarek Čábelka
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
02 1 10.22 0.0 499.00
8 David PavelDavid Pavel
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 7 09.93 0.0 481.00
9 Aleš VávraAleš Vávra
SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové
02 11 09.90 0.0 480.00
10 Jan KrálíčekJan Králíček
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 6 09.74 0.0 470.00
11 Tomáš JanoušekTomáš Janoušek
gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla
01 5 09.33 0.0 445.00
Celkem 11 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 2494
2 Daniel VaňátDaniel Vaňát 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2415
3 Martin WernerMartin Werner 03 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 1932
4 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1809
5 Vratislav HakVratislav Hak 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1638
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1445
7 Jakub BělíkJakub Bělík 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1321
8 Michal BlažekMichal Blažek 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1153
9 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1096
10 Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1074
11 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1067
12 Martin VoženílekMartin Voženílek 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1038
13 Tomáš BisTomáš Bis 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0953
14 Radim ZenglerRadim Zengler 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0799
15 David BílekDavid Bílek 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0770
16 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0684
17 Tomáš CoufalTomáš Coufal 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0674
18 Adam KlásekAdam Klásek 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0646
19 David ČernýDavid Černý 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0644
20 Filip MoravecFilip Moravec 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0627
21 Jan AnsorgeJan Ansorge 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0617
22 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0605
23 Matyáš HusmanMatyáš Husman 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0600
24 Marek KadrmasMarek Kadrmas 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0597
25 Filip CísařFilip Císař 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0571
26 David ŠtosekDavid Štosek 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0560
27 Martin JandaMartin Janda 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0508
28= Tomáš BaudyšTomáš Baudyš 04 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0504
28= Dominik PodhajskýDominik Podhajský 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0504
28= Petr StaněkPetr Staněk 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0504
31 Jan KořénekJan Kořének 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0500
32 Marek ČábelkaMarek Čábelka 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0499
33 Dušan VolgyiDušan Volgyi 01 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0493
34 Jakub SemerákJakub Semerák 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0492
35 David PavelDavid Pavel 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0481
36 Aleš VávraAleš Vávra 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0480
37 Jan KrálíčekJan Králíček 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0470
38= Denis AndrésDenis Andrés 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0464
38= Jakub WothJakub Woth 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0464
40 Lukáš HájekOALukáš HájekOA 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0439
41 Ondřej SatranskýOndřej Satranský 02 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0431
42 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0421
43 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0413
44 Jakub ZimmerJakub Zimmer 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0389
45 Vít MalinaVít Malina 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0319
46 Tomáš JanoušekTomáš Janoušek 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0262
47 Patrik ChlumeckýPatrik Chlumecký 03 OA, SOŠ, JŠ Hradec KrálovéOA, SOŠ, JŠ Hradec Králové 0074
48= Adam JiroušekAdam Jiroušek 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
48= Hanuš MartinHanuš Martin 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0000
48= Matěj KubantMatěj Kubant 04 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0000
48= Kutík DanielKutík Daniel 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0000
48= Marek PolákMarek Polák 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
48= Daniel VaněkDaniel Vaněk 00 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
Celkem 53 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 2318
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 2001
3 Dominika SvobodováDominika Svobodová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1531
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1466
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1361
6 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 1290
7 Ema MikanováEma Mikanová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1170
8 Eliška KrejcarováEliška Krejcarová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 1113
9 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1076
10 Martina PražákováMartina Pražáková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1075
11 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 1071
12 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0941
13 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0934
14 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0840
15 Nela MihatschováNela Mihatschová 00 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0746
16 Pavla MacháčkováPavla Macháčková 01 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0610
17 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0559
18 Kateřina ŠpinlerováKateřina Špinlerová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0556
19 Veronika EliášováVeronika Eliášová 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0555
20 Zoja SedláčkováZoja Sedláčková 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0531
21= Kristýna JezdínskáKristýna Jezdínská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0506
21= Michaela FajglováMichaela Fajglová 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0506
23 Eliška ChladováEliška Chladová 01 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0497
24 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0486
25 Monika HackováMonika Hacková 04 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0470
26 Bára FilipováBára Filipová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0433
27 Michaela MyslivečkováMichaela Myslivečková 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0429
28 Barbora MarkováBarbora Marková 04 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0418
29 Karolína KřížkováKarolína Křížková 04 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0407
30 Vendula KáňováVendula Káňová 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0389
31 Adéla SklenářováAdéla Sklenářová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0343
32 Tereza BastlováTereza Bastlová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0337
33 Adriana ArchlebováAdriana Archlebová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0336
34 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0315
35 Zuzana KupkováZuzana Kupková 04 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 0267
36 Adéla ŠafkováAdéla Šafková 00 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0198
37= Natálie SaksováNatálie Saksová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
37= Sabina HladílkováSabina Hladílková 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 0000
37= Veronika EliašováVeronika Eliašová 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
37= Kristýna KratěnováKristýna Kratěnová 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
37= Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
37= Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
37= Andrea ChvojkováAndrea Chvojková 03 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 0000
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 2494
2 Gymnázium Boženy Němcové{8} 2415
3 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 1932
4 gymnázium J.K.Tyla{8} 1809
5 SŠSOG Hradec králové{8} 1638
6 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 1445
7 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 1321
8 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1153
9 gymnázium J.K.Tyla{8} 1096
10 gymnázium J.K.Tyla{8} 1074
11 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1067
12 gymnázium J.K.Tyla{8} 1038
13 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 953
14 SŠSOG Hradec králové{8} 799
15 SŠSOG Hradec králové{8} 770
16 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 684
17 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 674
18 Gymnázium Boženy Němcové{8} 646
19 gymnázium J.K.Tyla{8} 644
20 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 627
21 gymnázium J.K.Tyla{8} 617
22 Gymnázium Boženy Němcové{8} 605
23 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 600
24 SŠSOG Hradec králové{8} 597
25 Gymnázium Boženy Němcové{8} 571
26 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 560
27 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 508
28 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 504
28 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 504
28 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 504
31 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 500
32 SŠSOG Hradec králové{8} 499
33 SŠSOG Hradec králové{8} 493
34 SŠSOG Hradec králové{8} 492
35 Gymnázium Boženy Němcové{8} 481
36 SŠSOG Hradec králové{8} 480
37 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 470
38 SŠSOG Hradec králové{8} 464
38 SŠSOG Hradec králové{8} 464
40 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 439
41 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 431
42 SŠSOG Hradec králové{8} 421
43 Gymnázium Boženy Němcové{8} 413
44 gymnázium J.K.Tyla{8} 389
45 Gymnázium Boženy Němcové{8} 319
46 gymnázium J.K.Tyla{8} 262
47 OA, SOŠ, JŠ Hradec Králové{8} 74
48 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 0
48 SŠSOG Hradec králové{8} 0
48 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 0
48 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
48 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
48 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
Celkem 53 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 2318
2 gymnázium J.K.Tyla{8} 2001
3 SŠSOG Hradec králové{8} 1531
4 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1466
5 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1361
6 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 1290
7 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1170
8 gymnázium J.K.Tyla{8} 1113
9 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1076
10 Gymnázium Boženy Němcové{8} 1075
11 SŠSOG Hradec králové{8} 1071
12 Gymnázium Boženy Němcové{8} 941
13 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 934
14 gymnázium J.K.Tyla{8} 840
15 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 746
16 gymnázium J.K.Tyla{8} 610
17 gymnázium J.K.Tyla{8} 559
18 SŠSOG Hradec králové{8} 556
19 gymnázium J.K.Tyla{8} 555
20 gymnázium J.K.Tyla{8} 531
21 Gymnázium Boženy Němcové{8} 506
21 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 506
23 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 497
24 gymnázium J.K.Tyla{8} 486
25 SŠSOG Hradec králové{8} 470
26 Gymnázium Boženy Němcové{8} 433
27 SŠSOG Hradec králové{8} 429
28 gymnázium J.K.Tyla{8} 418
29 SŠSOG Hradec králové{8} 407
30 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 389
31 SŠSOG Hradec králové{8} 343
32 SŠSOG Hradec králové{8} 337
33 SŠSOG Hradec králové{8} 336
34 SŠSOG Hradec králové{8} 315
35 SŠSOG Hradec králové{8} 267
36 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 198
37 Gymnázium Boženy Němcové{8} 0
37 Gymnázium Boženy Němcové{8} 0
37 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
37 VOŠZ a SZŠ Hradec Králové{8} 0
37 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
37 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
37 gymnázium J.K.Tyla{8} 0
Celkem 43 závodníků