Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj

Trutnov (9. 10. 2019)

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 9.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 11 13.66 0.0 708.00
2 Matyáš HusmanMatyáš Husman
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 4 12.02 0.0 608.00
3 Marek MalichMarek Malich
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
03 9 11.93 0.0 602.00
4 Martin PeterkaMartin Peterka
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 12 11.92 0.0 602.00
5 Jan PolnickýJan Polnický
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
01 21 11.87 0.0 599.00
6 Drahomír JežekDrahomír Ježek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
02 5 11.82 0.0 595.00
7 Milan DušekMilan Dušek
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
03 2 11.67 0.0 586.00
8 Jakub ŠimkulákJakub Šimkulák
Gymnázium Jaroslava ŽákaGymnázium Jaroslava Žáka
00 20 11.21 0.0 559.00
9 Tomáš KotoučekTomáš Kotouček
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
01 7 11.19 0.0 557.00
10 Hynek BraunHynek Braun
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 22 11.16 0.0 556.00
11 Filip RehortFilip Rehort
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
01 17 11.00 0.0 546.00
12 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
02 16 11.00 0.0 546.00
13 Jan SoukupJan Soukup
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 18 10.66 0.0 525.00
14 Marek ŠílMarek Šíl
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
02 19 10.61 0.0 522.00
15 Ondřej BártaOndřej Bárta
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1 10.28 0.0 502.00
16 Tomáš HorákTomáš Horák
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
01 3 10.27 0.0 502.00
17 Antonín MatuškaAntonín Matuška
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
02 10 10.23 0.0 499.00
18 Matyáš KubínMatyáš Kubín
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 8 10.21 0.0 498.00
19 Matěj PilařMatěj Pilař
Gymnázium Jaroslava ŽákaGymnázium Jaroslava Žáka
00 14 09.99 0.0 485.00
20 Samuel PetráčekSamuel Petráček
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 13 08.56 0.0 400.00
21 Robin PolákRobin Polák
Gymnázium Jaroslava ŽákaGymnázium Jaroslava Žáka
01 15 08.21 0.0 379.00
Tomáš KalinaTomáš Kalina
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 6 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků