výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2019)

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 20 51.51 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan KristaJan Krista
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 42.44 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 39.84 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 16 37.46 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 17 37.32 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 34.95 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 14 33.39 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 31.99 0.00.00.00.00.00.00.0
9 5 Filip RučkaFilip Ručka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 10 31.27 0.00.00.00.00.00.00.0
10 15 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 30.27 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 15 28.95 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 27.54 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 27.00 0.00.00.00.00.00.00.0
14 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 24.50 0.00.00.00.00.00.00.0
15 12 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 24.12 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 24.05 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 21.88 0.00.00.00.00.00.00.0
18 8 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4 19.39 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KudláčekJakub Kudláček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků