výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 16:50) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.88
2 20 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 28.11
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.68
4 14 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.78
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 33.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 16:50) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.91
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.98
3 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.91
4 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.07
Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 16:50) unofficial Vítr: +1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.18
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 31.71
3 3 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 31.78
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 31.97
5 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 36.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 16:50) unofficial Vítr: +2.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 31.71
2 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 32.37
3 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 33.29
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 34.32
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 35.97
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2019 - 16:50) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 33.21
2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.23
3 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 33.38
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 34.17
5 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 35.72
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.47
2 9 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 29.94
3 6 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.61
4 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 32.39
Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: -2.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.54
2 7 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 32.27
3 19 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 33.41
4 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 33.43
Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 31.71
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 32.62
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.31
4 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 33.87
Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 33.44
2 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.95
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 35.03
Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 34.09
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 35.03
3 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 35.11
Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
8 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: +2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 33.71
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 34.19
3 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 35.10
4 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 35.51
5 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 35.56
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 14.6.2019 - 16:30) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 33.26
2 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 35.41
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 36.62
4 16 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.53
Celkem 4 závodníků