Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabské závody

Kolín (1. 5. 2019)
Skok vysoký - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.12
2 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan 950303 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.95
Skok vysoký - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.66
2 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.60
3 Anna PátkováAnna Pátková 050323 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.55
Skok daleký - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.60
2 282 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.44
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.39
Skok daleký - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČernáKarolína Černá 951114 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.48
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.43
3 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.38
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.65
2 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.76
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 030820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.05
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan NěmečekJan Němeček 040426 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.33
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg 480713 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.13
3 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
Vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška VolencováEliška Volencová 980215 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.02
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká 011213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
3 Evženie VotinskáEvženie Votinská 710529 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 06.40
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.24
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.00
3 Martin MenčíkMartin Menčík 030909 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.94
Vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.68
Vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.88
2 František ŠmídFrantišek Šmíd 871028 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.88
3 Pavel PeňázPavel Peňáz 690404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.99
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.34
2 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.34
3 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková 030319 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.50
Hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 890608 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 70.64
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková 970705 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.60
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 011213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.03
Hod oštěpem 500g - Veteráni (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl 460608 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.82
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg 480713 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.92
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.27
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.04
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 38.62
Hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.56
2 Jakub JanečekJakub Janeček 041109 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.38
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 050410 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 29.02
Hod oštěpem 600g - Veteráni (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav JanečekJaroslav Janeček 600101 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.38
Hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 920625 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.13
2 Barbora VernerováBarbora Vernerová 970327 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.29
3 Marta ZachařováMarta Zachařová 910305 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35.60
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.16
2 Martin MenčíkMartin Menčík 030909 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.85
3 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.72
Hod oštěpem 800g - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.90
2 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.66
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 001204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.15