Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabské závody

Kolín (1. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.12
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.95
skok vysoký - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.66
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.60
3 Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.55
skok daleký - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.60
2 282 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.44
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.39
skok daleký - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČernáKarolína Černá 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.48
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.43
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.38
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.65
2 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.76
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.05
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan NěmečekJan Němeček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.33
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.13
3 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.02
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
3 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 06.40
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.24
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.00
3 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.94
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.68
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.88
2 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.88
3 Pavel PeňázPavel Peňáz 69 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.99
hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.34
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.34
3 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.50
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 70.64
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.60
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.03
hod oštěpem 500g - Veteráni (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl 46 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.82
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.92
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.27
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.04
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 38.62
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.56
2 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.38
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 29.02
hod oštěpem 600g - Veteráni (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav JanečekJaroslav Janeček 60 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.38
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.13
2 Barbora VernerováBarbora Vernerová 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.29
3 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35.60
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.16
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.85
3 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.72
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 1.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.90
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.66
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.15