Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS

Kolín (10. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

Ml. žáci A (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 22 68.08 0.0 464.00
2 41 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 16 58.88 0.0 384.00
3 48 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 58.62 0.0 382.00
4 34 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 47.01 0.0 283.00
5 40 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3 46.87 0.0 281.00
6 30 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 12 44.89 0.0 265.00
7 49 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 20 44.72 0.0 263.00
8 39 Milan SvataMilan Svata
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 25 44.60 0.0 262.00
9 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 17 44.19 0.0 259.00
10 42 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 2 44.07 0.0 258.00
11 33 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 8 43.79 0.0 256.00
12 21 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 19 42.40 0.0 244.00
13 26 Matyáš HruškaMatyáš Hruška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 26 40.98 0.0 232.00
14 38 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4 38.96 0.0 216.00
15 28 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 38.77 0.0 214.00
16 37 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 38.60 0.0 213.00
17 29 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 35.81 0.0 190.00
18 4 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 13 35.73 0.0 189.00
19 23 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 18 32.78 0.0 165.00
20 32 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 21 32.49 0.0 163.00
21 9 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 23 30.84 0.0 150.00
22 11 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 30.64 0.0 148.00
23 12 David SajfrtDavid Sajfrt
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 24.03 0.0 97.00
24 14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 24 21.28 0.0 76.00
25 5 Štěpán KlírŠtěpán Klír
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 20.75 0.0 72.00
13 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 14 DNS 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků
Ml. žáci B (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 50.33 0.0 311.00
2 17 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 10 49.85 0.0 307.00
3 50 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 46.87 0.0 281.00
4 24 Adam FilipAdam Filip
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 43.45 0.0 253.00
5 31 Jaromír NovákJaromír Novák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 12 42.26 0.0 243.00
6 43 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 41.52 0.0 237.00
7 35 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 40.25 0.0 226.00
8 19 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 23 38.64 0.0 213.00
9 36 David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 37.49 0.0 204.00
10 10 Aleš MelicharAleš Melichar
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 18 36.88 0.0 199.00
11 25 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 24 36.82 0.0 198.00
12 44 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 22 36.22 0.0 193.00
13 20 Filip ŠátekFilip Šátek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 35.69 0.0 189.00
14 27 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 26 34.09 0.0 176.00
15 3 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 13 33.60 0.0 172.00
16 2 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 29 33.38 0.0 170.00
17 22 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 20 33.31 0.0 170.00
18 16 Adam VlčekAdam Vlček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 33.21 0.0 169.00
19 15 Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 32.74 0.0 165.00
20 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 19 32.59 0.0 164.00
21 45 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 25 32.18 0.0 161.00
22 18 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 30.65 0.0 148.00
23 7 Adam KondrátAdam Kondrát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 30.19 0.0 145.00
24 46 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 21 28.48 0.0 131.00
25 8 Robin KopeckýRobin Kopecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27 28.04 0.0 128.00
26 6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 28 27.60 0.0 124.00
Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 DNS 0.0 0.00
Vojtěch VencVojtěch Venc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 DNS 0.0 0.00
Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 15 DNS 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 55.05 0.0 543.00
2 33 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 23 44.66 0.0 413.00
3 49 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 39.15 0.0 345.00
4 6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 35.99 0.0 307.00
5 45 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 21 35.79 0.0 304.00
6 52 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 9 35.51 0.0 301.00
7 40 Anna SmetanováAnna Smetanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 28 35.21 0.0 297.00
8 61 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 15 34.79 0.0 292.00
9 48 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 32.52 0.0 265.00
10 46 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 31.94 0.0 258.00
11 39 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 30 31.80 0.0 256.00
12 44 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 31.40 0.0 252.00
13 31 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18 31.00 0.0 247.00
14 11 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 26 30.96 0.0 247.00
15 25 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 16 30.43 0.0 240.00
16 47 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 30.15 0.0 237.00
17 57 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 30.11 0.0 236.00
18 22 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 13 29.66 0.0 231.00
19 30 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 28.70 0.0 220.00
20 7 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 32 28.39 0.0 216.00
21 60 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 27 27.07 0.0 201.00
22 41 Milena StránskáMilena Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 29 26.64 0.0 196.00
23 58 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 25 26.46 0.0 194.00
24 9 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 22 26.14 0.0 190.00
25 63 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 20 25.07 0.0 178.00
26 14 Anežka MaršonováAnežka Maršonová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 11 24.08 0.0 166.00
27 42 Justina ŠpringrováJustina Špringrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 17 23.19 0.0 156.00
28 1 Jana BradáčováJana Bradáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 24 22.98 0.0 154.00
29 36 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 6 22.28 0.0 146.00
30 59 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 31 18.12 0.0 100.00
31 12 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 14 16.54 0.0 83.00
3 Lenka ČernáLenka Černá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků
Ml. žákyně B (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 25 38.79 0.0 341.00
2 32 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 12 38.05 0.0 332.00
3 21 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 37.02 0.0 319.00
4 10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 34 34.98 0.0 294.00
5 8 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 34.66 0.0 291.00
6 56 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 33.55 0.0 277.00
7 27 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 24 32.75 0.0 268.00
8 20 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 31 32.68 0.0 267.00
9 28 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 29 30.81 0.0 245.00
10 54 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 30.78 0.0 244.00
11 35 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 30.03 0.0 236.00
12 4 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 33 28.48 0.0 217.00
13 16 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 20 28.29 0.0 215.00
14 23 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 27.59 0.0 207.00
15 50 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 10 27.16 0.0 202.00
16 19 Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 27.13 0.0 202.00
17 24 Veronika BelzováVeronika Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 18 26.90 0.0 199.00
18 26 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 19 26.46 0.0 194.00
19 2 Klára BulířováKlára Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 26.43 0.0 193.00
20 29 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 13 25.07 0.0 178.00
21 5 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 30 24.92 0.0 176.00
22 34 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 26 24.50 0.0 171.00
23 53 Dominika NovákováDominika Nováková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 22 23.78 0.0 163.00
24 55 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 23.77 0.0 163.00
25 38 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 23 23.58 0.0 161.00
26 43 Aneta BenešováAneta Benešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 22.24 0.0 146.00
27 15 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 21.36 0.0 136.00
28 18 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 32 18.70 0.0 106.00
29 17 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27 14.78 0.0 64.00
30 37 Diana LevčukDiana Levčuk
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 28 14.24 0.0 59.00
13 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 21 DNS 0.0 0.00
Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 DNS 0.0 0.00
Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 15 DNS 0.0 0.00
Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 DNS 0.0 0.00
Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 35 DNS 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků