Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS

Kolín (10. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.09 534.00
2 48 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.34 465.00
3 44 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.39 452.00
4 40 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.42 444.00
5 32 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.42 444.00
6 46 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.49 426.00
7 46 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.75 362.00
8 36 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.80 350.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.90 327.00
2 39 Milan SvataMilan Svata 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.98 309.00
3 19 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.13 276.00
4 28 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.19 264.00
5 21 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.48 207.00
6 12 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66 174.00
7 2 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.01 119.00
8 34 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.02 117.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.86 336.00
2 43 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.91 324.00
3 35 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.35 231.00
4 18 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.50 203.00
5 24 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.51 201.00
6 15 Vít VašataVít Vašata 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.89 137.00
7 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.96 126.00
8 9 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.42 66.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.30 476.00
2 47 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.78 354.00
3 22 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.40 222.00
4 5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.55 194.00
5 31 Jaromír NovákJaromír Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.56 192.00
6 33 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.56 192.00
7 17 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.19 94.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.64 388.00
2 38 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.68 378.00
3 30 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.23 255.00
4 23 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.36 229.00
5 20 Filip ŠátekFilip Šátek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.50 203.00
6 29 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.63 180.00
7 7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.05 113.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.80 350.00
2 49 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00 304.00
3 27 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.02 300.00
4 25 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.37 227.00
5 4 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.61 183.00
6 8 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.81 149.00
7 14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.33 77.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.20 261.00
2 26 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.25 251.00
3 16 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.78 154.00
4 6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.03 116.00
5 10 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.18 95.00
6 3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.28 83.00
13 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.09 534.00
2 37 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.30 476.00
3 48 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.34 465.00
4 44 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.39 452.00
5 40 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.42 444.00
5 32 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.42 444.00
7 46 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.49 426.00
8 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.64 388.00
9 38 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.68 378.00
10 46 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.75 362.00
11 47 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.78 354.00
12 36 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.80 350.00
12 45 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.80 350.00
14 50 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.86 336.00
15 42 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.90 327.00
16 43 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.91 324.00
17 39 Milan SvataMilan Svata 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.98 309.00
18 49 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00 304.00
19 27 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.02 300.00
20 19 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.13 276.00
21 28 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.19 264.00
22 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.20 261.00
23 30 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.23 255.00
24 26 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.25 251.00
25 35 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.35 231.00
26 23 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.36 229.00
27 25 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.37 227.00
28 22 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.40 222.00
29 21 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.48 207.00
30 18 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.50 203.00
30 20 Filip ŠátekFilip Šátek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.50 203.00
32 24 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.51 201.00
33 5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.55 194.00
34 31 Jaromír NovákJaromír Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.56 192.00
34 33 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.56 192.00
36 4 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.61 183.00
37 29 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.63 180.00
38 12 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66 174.00
39 16 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.78 154.00
40 8 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.81 149.00
41 15 Vít VašataVít Vašata 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.89 137.00
42 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.96 126.00
43 2 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.01 119.00
44 34 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.02 117.00
45 6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.03 116.00
46 7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.05 113.00
47 10 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.18 95.00
48 17 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.19 94.00
49 3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.28 83.00
50 14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.33 77.00
51 9 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.42 66.00
13 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.24 776.00
2 44 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.40 729.00
3 62 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.57 681.00
4 49 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.61 670.00
5 41 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.65 659.00
6 51 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.71 643.00
7 48 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.72 640.00
8 53 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.80 618.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.77 626.00
2 30 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.81 616.00
3 59 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.90 592.00
4 38 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.94 582.00
5 35 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.95 579.00
6 6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.02 561.00
7 11 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.19 518.00
8 46 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.20 516.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.92 587.00
2 54 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00 566.00
3 57 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.19 518.00
4 4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 513.00
5 15 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.29 494.00
6 58 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.40 468.00
7 2 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.43 461.00
Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.68 651.00
2 55 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.69 648.00
3 56 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.91 589.00
4 23 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.93 584.00
5 43 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.97 574.00
6 21 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.53 438.00
7 19 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.64 413.00
8 8 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.82 374.00
Poznámky:
Bébrová - bolest pod kolenem LDK, podána lokální mast proti bolesti a otoku- předána rodičům.
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.90 592.00
2 32 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.94 582.00
3 45 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.04 556.00
4 36 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.09 543.00
5 29 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.17 523.00
6 14 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.18 521.00
7 9 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.26 501.00
3 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.43 721.00
2 1 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.99 569.00
3 26 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.99 569.00
4 16 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.27 499.00
5 34 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.31 489.00
6 33 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.46 454.00
7 12 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47 451.00
13 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.64 662.00
2 39 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17 523.00
3 60 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.23 509.00
4 25 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.32 487.00
5 40 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.39 470.00
6 27 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.51 442.00
7 7 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.69 402.00
8 17 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.79 380.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 10.5.2019 - 00:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.90 592.00
2 31 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.10 541.00
3 24 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.26 501.00
4 37 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.29 494.00
5 20 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.30 492.00
6 10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.32 487.00
7 5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.61 419.00
8 18 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.15 306.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.24 776.00
2 44 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.40 729.00
3 61 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.43 721.00
4 62 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.57 681.00
5 49 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.61 670.00
6 42 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.64 662.00
7 41 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.65 659.00
8 50 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.68 651.00
9 55 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.69 648.00
10 51 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.71 643.00
11 48 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.72 640.00
12 47 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.77 626.00
13 53 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.80 618.00
14 30 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.81 616.00
15 59 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.90 592.00
15 22 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.90 592.00
15 28 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.90 592.00
18 56 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.91 589.00
19 63 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.92 587.00
20 23 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.93 584.00
21 38 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.94 582.00
21 32 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.94 582.00
23 35 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.95 579.00
24 43 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.97 574.00
25 1 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.99 569.00
25 26 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.99 569.00
27 54 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00 566.00
28 6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.02 561.00
29 45 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.04 556.00
30 36 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.09 543.00
31 31 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.10 541.00
32 29 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.17 523.00
32 39 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17 523.00
34 14 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.18 521.00
35 11 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.19 518.00
35 57 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.19 518.00
37 46 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.20 516.00
38 4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 513.00
39 60 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.23 509.00
40 9 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.26 501.00
40 24 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.26 501.00
42 16 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.27 499.00
43 15 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.29 494.00
43 37 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.29 494.00
45 20 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.30 492.00
46 34 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.31 489.00
47 25 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.32 487.00
47 10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.32 487.00
49 40 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.39 470.00
50 58 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.40 468.00
51 2 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.43 461.00
52 33 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.46 454.00
53 12 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47 451.00
54 27 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.51 442.00
55 21 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.53 438.00
56 5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.61 419.00
57 19 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.64 413.00
58 7 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.69 402.00
59 17 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.79 380.00
60 8 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.82 374.00
61 18 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.15 306.00
Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
3 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
13 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DNS